Ana Menü

Rüştü ve Mehmet Yozgatlı Beşiktaş'ta

Başlatan csdenis, Haziran 17, 2007, 12:06:13

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

csdenis

Bana fENERBAHçeden gelip bir tan başarılı olmuş futbolcu gösterebilirmisiniz..(Fahri yedek murat Şahin yedek Nobre golü unuttu Ali güneş gitmek üzere...)Ne diyelim hayırlı olsun..

Anti-Timsah

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

rommedahl

Ben 10 yıl geçsede övmem döneklik yapmam Yani Beşiktaş yönetimi değilim ben Her sana Kombine Alan Çarşının ortasında bulunan Takımımı yürekten seven Beşitkaş taraftarıyım Oyuncular isterse süper oyuncular olsun ki bence değiller Fenerbahçe formasını giyip onlarla sevinip Beşiktaş ruhuyla oynamayacaksa hiçbirini tanımam klübe mailimide attım Her Zaman burdayım o Zaman görürsünüz Beşiktaş İnşallah Başarılı olacak ben bunu yürekten istiyorum ama BeşiktAŞK ı bilmeyen yüreksiz oyuncuları istemiyorum

csdenis

Ama o içinde bir Beşiktaşlı..Haklısın başarılı olmuştur...AMA bEŞİKTAŞ AŞKINI YAŞAYARAK BAŞARILI OLMUŞTUR.bU OYUNCULAR YAŞAYAMAZ..vE SANMIYORUM BU OYUCULARLA BAŞARINI GELECEĞİNİ Yozgatlıya lafım yok ama

Anti-Timsah

allen ıverson

Harbiden bazı arkadaşlar felaket yorumlar yapıyo,kardeşim biz degilmiyiz fenerbahçedende galatasaraydanda farklıyız diye övünen biz degilmiyiz beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı dogulur devamıda varda neyse,fenerbahçenin arka bahçesi gibi devamlı bunları kadroya alıyoruz hala deniniyo ki rüştü gelmiş geçmiş en iyi kalecidir.Problem rüştünün kalitesi degil kardeşim bizim tavrımız yönetim olarak,Bi arada böle düşünenler HAKAN ŞÜKÜR'ü alalım demişlerdi sergen yalçına duvar olur topları tutur hesabı camialarına sembol olmuş oyuncuların bize bi yarar getirecegine inanmıyorum... :oklava

rommedahl

Alıntı yapılan: allen ıverson - Haziran 17, 2007, 16:32:41
Harbiden bazı arkadaşlar felaket yorumlar yapıyo,kardeşim biz degilmiyiz fenerbahçedende galatasaraydanda farklıyız diye övünen biz degilmiyiz beşiktaşlı olunmaz beşiktaşlı dogulur devamıda varda neyse,fenerbahçenin arka bahçesi gibi devamlı bunları kadroya alıyoruz hala deniniyo ki rüştü gelmiş geçmiş en iyi kalecidir.Problem rüştünün kalitesi degil kardeşim bizim tavrımız yönetim olarak,Bi arada böle düşünenler HAKAN ŞÜKÜR'ü alalım demişlerdi sergen yalçına duvar olur topları tutur hesabı camialarına sembol olmuş oyuncuların bize bi yarar getirecegine inanmıyorum... :oklava

Helal Olsun sana ya işte yorum budur Beşiktaşlı olunmaz  Beşiktaşlı doğulur

csdenis

Alıntı yapılan: allen ıverson - Haziran 17, 2007, 16:32:41

Fenerbahçenin arka bahçesi ha harikasın kardeşim haklısın da ne diyeyim

Anti-Timsah

Kartalizmatik

Helal Olsun sana ya işte yorum budur Beşiktaşlı olunmaz  Beşiktaşlı doğulur...malesef bu taraftar için geçerli futbolcu parasını alır evine ekmek götürür sahaya çıkar elinden geleni yapar..aldığı paranın hakkını vermesse haklısınız daha erken bu yorumlar için..

TÜRKÇE KONUŞ!

gözzde_bjk

rustuyle basarlı olucaksak olmayalım rustu hıcbızamn nobre gıbı olmıycak besıktas formsını gıyıcek ya nası bukadr ıyımser olabılıosunuz HANI HERKESE NASIP OLMAZDI O FORMA!HANI HAK ETMEYEN GIYEMEZDI rustu cokmu IYI BI KALECI YA BUKADAR SAVUNABILIYOSUNUZ!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

csdenis

En harbi Beşiktaşı İbrahim Üzülmez bu takımda benim için yıllardır formanınhakkını veriyor

Anti-Timsah

Kartalizmatik

yaşlandığı doğrudur ama rüştünün kalitesini tartışmayalım..söyleyin bana beşiktaş kalesine geçtiği zaman iyi kurtarışlar yapsa hangimiz alkışlamayız hangimiz sevinmeyiz

TÜRKÇE KONUŞ!

maverick

:bayrak
arkadaşlar resmi site pazartesi borsaya bilgi vermeden açıklam yapamaz
rüştü ye eski diyenlerin aklına şaşarım kaleci için bu problem değildir.
kalede yabancı hakkı kullanmak hele ki runje gibi yan topu olmayan, arkadaşları ile iletişime geçememiş bir adamla kullanmak delilikti yışldırım demirören sonunda döndü bu yanlıştan
geçen yıl kaptan adayımız tümer bey fener tarafından söküldüyse, her zamann fener in kaptanlığını yapabilecek ama kendi isteğiyle yapmayan bir rüştü ayarında kalecinin alınması yanlış değildir.
yozgatlı şu an yerli eniyi sağ kanat adamı, hele ki arkasında serdar kurtluş görev yaparsa bu yıl iyi bir ikili olurlşar derim 4-4-2 nin sağ tarafında
unutmadan runje efendi zaten giderken ümraniye de çalışanlarla vedalaşmıştı.
colin kazma da gol attığını düşünen eziklere iyi işki cevaptır bu iki transfer.. aklıma geldi onlar bizim sakalımızı kesti.. biz onların  kafalarını kopardık (tuncay da yolda)
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

allen ıverson

CRDENİS arkadaşım harbi sana katılıyorum,yıllardır kapalıda maç seyrediyorum İBRAHİM ÜZÜLMEZ'e tepki koyanlardanım ama ondan ÖZÜR DİLİYORUM,bu yönetim sayesinde baki mercimek,mustafa dogan,ali güneş gibi adamlara yada RÜŞTÜ'ye sahip çıkalım diyenleri gördükçe yıllarca canla başla koşan adama haksızlık ettik..BEŞİKTAŞ BEŞİKTAŞLILARINDIR...Bazı arkadaşlarada hatırlatmak isterim beşiktaşın en başarılı oldugu dönemler hep gerçek beşiktaşlıların fazla oldugu dönemdir...Ezikbahçelerin futbolcularıyla başarılı olsaydık 3 yıldır şanpiyon olurduk... :kart

Kartalizmatik

çıkarın kapalıdan 11 tane doğuştan beşiktaşlı şampiyon olalım ben kaptan olayım alen abi antrenör

TÜRKÇE KONUŞ!

yuNuS1903

ne adamlar yaa artık kador fb kadrosu olcak yuhh artık !!