Ana Menü

Rüştü ve Mehmet Yozgatlı Beşiktaş'ta

Başlatan csdenis, Haziran 17, 2007, 12:06:13

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

BjKcArsi54

akbaba71

"Transferleri alt yazıdan öğreniyoruz"

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, ''Yönetim kurulu üyeleri olarak transferleri ancak alt yazılardan öğrenebiliyoruz'' şeklinde sitemde bulundu. Erdoğan, Rüştü ile anlaşmanın sağlandığını belirterek, ''Yönetim kurulu üyeleri olarak alt yazılardan öğrenebiliyoruz. En son biz duyuyoruz. Anlaşma oldu'' dedi.

Kaynak: AA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

pAscAliAnUmut

Mehmet yozgatlı süper olmuş ama rüştü!nün ne gereği vardı  zaten takımda hakan arıkan ve runje v ardı demek ki runje yi yollucaklar ne diyelim hayırlı olsun klübümüze
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Doktor

Çok iyi transferler bence rustu denilen adam iyi olması halinde runjeye 10 basar mehmet desen sag kanadımızda adam yok oda iyi transfer kimden geldigi ve yedek kaldıgı onemli degil onemli olan bize faydası,bu arada her onune gelen milleti istifaya davet ediyor gidinde siz yapın bari yoneticilik gorelim klavye basından cok kolay tabiki...

rommedahl

Yeter artık ya bu Yönetim hani genç beşiktaşı oluşturuyordu Yemin Ederim yıldırım demirören sırf Aziz Yıldırımla savaşsın Daha çok konuşulsun diye bunları yapıyor Yeterrr yeni kurtulduk Fenerlilerden Adamların yedeklerini alıyoruz Rezilliktir bu Yönetim hemen istifa etmeli Bunların Beşiktaş Sevgisi yok Kendi menfaatleri için Beşiktaş ı kullanıyorlar Adamlar alay ediyorlar bizimle bizim çöplüklerimizi aldınız

Yönetim binasına yürüyelim Defolup gitsinler Bunlar Beşiktaşlı değil Beşiktaş kullanılacak takım değil

cassa23

ya inanamıyorum ne rüştüsü ya bu adam beşiktaşa yakışmaz allahım delirecem ya yönetim istifa rüştü kalecimi ya

cassa23

Alıntı yapılan: Doktor - Haziran 17, 2007, 14:33:12
Çok iyi transferler bence rustu denilen adam iyi olması halinde runjeye 10 basar mehmet desen sag kanadımızda adam yok oda iyi transfer kimden geldigi ve yedek kaldıgı onemli degil onemli olan bize faydası,bu arada her onune gelen milleti istifaya davet ediyor gidinde siz yapın bari yoneticilik gorelim klavye basından cok kolay tabiki...

sen rüştünün beşiktaşa gelmesini içine sindirebiliyosan bişey diyemem

mdc

Runje kesin gidicekse, Hakan'ın yedeği olması taraftarıyım
Yoksa almaya gerek yoktu.
HAYATTA BEŞİKTAŞ

cassa23

runje banko oynamalı hakan yedek kaleci olacaktı rüştü ne iş ya ne gerek var fener 700 bin ytl veriyomuş bizimkiler 1milyon 100 bin dolara anlaşmışlar bu mu yöneticilik yeter artık ya

rommedahl

Doktor allah aşkına konuşma ya Tayfun Berkant Ali Güneş Emre Aşık bunun gibi çoğunu aldık ne yaptılar Beşiktaş için hepsi para için geldi Bize paftan adam çıkarsınlar ben razıyım en azından forma aşkıyla oynarlar

Acı olan o zaten biz klavye başından daha iyi yönetiriz Beşiktaş ı Bunlar 101.yılda takım 11 puan öndeyken biz istifa ediyoruz diye trip atan adamlar şimdi başkanlık yapıyolar Tüm amaçları şov yapmak Bunlar Yönetici olamaz Beşiktaş için genç takım istiyoruz dediler aldıkları adamlara bak Fenerliler şimdi demezmi Biz Carlos u alıyoruz onlar bizim 18 e giremeyen adamlarımızı alıyorlar bizim Pilot takım diye Mantıklı Konuşun Beşiktaş farklıdır Her zaman kendi gençleriyle başarılı olmuştur Örn Metin Ali Feyyaz

cassa23

rüştüyü istemiyoruz forumda çıksın bakalım 1 kişi bile rüştüyü istermi

allen ıverson

Mehmet yozgatlı iyi trasfer bide oraya adama ihtiyacımız var,bana bi tane iyi türk oyuncu söyleyim sag açık orta yapabilen yozgatlı iyi iş yapar.ali güneş,ali tandogan,burak,delgado olmadı yapamadılar yozgatlı harbiden iş yapar..RÜŞTÜ REÇBER kendi caimasına mal olmuş adamların beşiktaşda ne işi var anlamıyorum,ihtiyacın olur alırsın rüştü ne yapacak anlamadım..YILDIZ futbolcu bekliyoruz STOPER kardeşim en zayıf yerimiz STOPER  :alkis

gözzde_bjk

yazık cok yazık kalecımı kalmadı da kalemızı RUSTUYE emanet ettık rustu A TAKIM KALECISI MIYDI DE fbde SERDAR OYNADI boyle transfer yapan kulup taraftrdan ne beklerkı kıme KOMBINE ALIN KULUBE PARA LAZIM DIYEBILIR SEN KULUBUN PARALARINI COPE ATARSAN O TARAFTAR NE KOMBINE ALIR NE FORMA yazık bıze yazık!
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

PaoX

yeter artık..
nedir bu bizdeki artık futbolcu toplama sewdası ya hangi yüzle getiriyolar bize bunları ya hiç mi düşünmüyolar...
yazıklar olsun böyle yönetime....!!!!!
o zaman pascal ı getirin geriye !
rüştü oynarsa pascal hayli hayli oynar !
pascal ı geri istiyoruz !
gol atmasın bi halt a yaramasın sadece sahada dursun o da yeter bize !

cassa23

RÜŞTÜ GERİ DÖN SENİ İSTEMİYORUZ

arkadaşlar ben bu yönetimden şüphe duyuyorum artık