Ana Menü

[28.Hafta]Sakarya 1-1 Beşiktaş [14.04.07]

Başlatan CHEm !, Nisan 12, 2007, 14:52:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Fener yenilirse  konuşmayız elbette..

Ancak ihtimaller üzerinede konuşamayız..

Sakaryasporu yenemiyorsan kusura bakmada şampiyonda olma yani
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

alper_1903

Alıntı yapılan: besikt-Ask - Nisan 15, 2007, 12:30:22
1 haftada 3 maç yapıp 2 sini kazanıp birinde berabere kalınca tigana maçı sattı diyorsanız siz beşiktaşlımısınız? önce bu soruya cevap verin!!!

peki rize macinla fener macinin bu sakaryaspor macinla ne alakasi var sende bu soruya cevap ver

herkes bu maci tigana satti diyor fener macinin havasi cok farkliydi ve en gec o macta görmeliydi tigana burak yilmazin bi ise yaramadigini
ama bobo disarida ve burak oynuyor bu sanli kaptanin dedigi gibi harakiri besiktas icin
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

CHEm !

tek suç baki abi kimsede bişey aramayın
bu tigana anelkanın önüne mehmet sedefi koymuştu cesaret ederek ama bu sene adamı takıma bile almıyor anlamış deilim
futbol olarak ilk 15 dakikadan sonra ben beşiktaşı beğendim 1haftada 3 maç yapmasına rağmen
Allah kitap Beşiktaş

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ashes

daha  şampiyonluğu vermiş değiliz dün akşam bence çok şansızdık olmayınca olmuyor işte talihsiz bir gol yedik herşeye rağmen yinede şampiyon beşiktaş

karşılıksız...

onur_28

Alıntı yapılan: s.volkan - Nisan 15, 2007, 14:46:32
Alıntı yapılan: Livorno ! - Nisan 15, 2007, 14:40:35
tek suç baki abi kimsede bişey aramayın

Buna %100 katılıyorum

ayıptır abi gol kacıranların hic sucu yok dime golcu die gecinen ve altıpastan kale icine top sokamayan nobre delgado ve 3 tane karsıkarsıya atamayan buragın hic sucu yok tek suclu baki dime...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!

CHEm !

gol kaçırmakmi daha kötü yoksa gol yedirmekmi otur bi düşün ;)
1-0 öndesin herşey güzel giderken 60 dakika yokları oynayan,sol tarafın otoban olmasını sağlayan bakiyi otur bi düşün
deli ibrahim sakatlandı,allah dedim baki sola geçicek sezon başına dönücez nitekim de öyle oldu
mehmet sedef gibi bi sol bek varken sen göbek adamını beke çekiyosun
zaten kanat desen takımda 0
forvet burakı sola koyuyosun sağ kanat desen tandoğandan başka adam yok
Allah kitap Beşiktaş

deadxhakan

BİZ (BEŞİKTAŞ) feneri yenecek,galatasarayda feneri yenecek,trabzonda berabere kalacak ve şampiyon BEŞİKTAŞ olacaK!!!!!
TAYFUN_FİKO_HAKAN

bjk_fatih

ben bole kardeşliğin [kufur otomatik editlenmistir] gelenler görmüşdür olayları

Dem@

eziklerde berabere kaldı bu bizim için dez avantaj işte  çok önemli 2 puanı kaybettik 37.dk da sakarya 10 kişi kalmasına rağmen çok pozisyona girmemiz de 2.golu getirmedi büyük bir kordinasyon bozukluğu oldu delgado maçta yıldızdı burak yılmaz da ööle bence çok ii bir oyun sergiledi 85.dk gol gelmesine rağmen son 7 dk 4 gol pozisyonunuda değerlendiremedik dün ntv de de maçın özetine baktım rıdvan dilmenin bir açıklaması vardı bizim 4 büyük diye adlandırdığımız takımlar artık kaliteli oyun sergilemiyor diye dolar verilip yabancı futbolcu transferi yapılıyor ama neden se maçta istenilen skor lar elde edilemiyor diye ki ligin son 5 takımında oynan maçlarda beraberlik alınması normal değil diyor evet doğru söylüyor bakın ki bir m.unided yada yabancı bir takıma ligin son sırasında bulunan takımlara yenilgisi yada beraberliği yok futbolda kalite gittikçe düşüyor kaldı 6 maç 3 deplasman oynanacak umud ediyorum ki %50 lik bir başarı sağlanırsa beşiktaşımız şampiyon olacak!

emir_carsi

burak o golü atsaydı şimdi şampiyonluk turu atardık!

Dem@

unutma maç bu emir atsa da atmasada arada 4 puan farkı zaten var ezikler iice moral düşüklüğü yaşıyorlar ve bu onlarda etkili oynuyo biz şanssız bir beraberlik aldık umarım antalya maçını garanti alıcaz runje orucunu tut be ya

Çarþý Ulan !

ne kadar kahroldum febe puan verince...ne olurdu yenseydik !
Allah'ta bizim şampiyon olmamızı istiyor !