Ana Menü

[28.Hafta]Sakarya 1-1 Beşiktaş [14.04.07]

Başlatan CHEm !, Nisan 12, 2007, 14:52:54

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

büyük moralle kolay bi deplasman olur inşallah.
kartalımıza yürekten başarılar
Allah kitap Beşiktaş

carsi52

Sakaryaspor son sırada büyük ihtimal küme düştüler fenerbahçe galibiyetinin morali ile büyük ihtimal kazanırız.
Bölünür senin için uykular!

Dem@

bol şanslar kartalımıza adil bir maç olması dileği ile bununda üstesinden geleceğiz inşallah sakın runje gol orucunu bozma

ugur24

sakarya'yı küçük görüpte rehavete kapılırlarsa çok zor geçer maç..ben her türlü kazanırız diyorum..

siyahkan

SENSİZ GECEN GUNLERİN.....

bobo13

carsiköln

Inadina Beşiktaş

2 dia 2 muerto

Sakaryalılar onur mücadelesi vericez diyorlar ve bunu gostermenin en iyi yolu Beşiktaşa karşı savaşmak ama ben önceden de söylediğim gibi Bobo ilk onbirdeyse sorun yok kazanırız...İnşallahh

CHEm !

Beşiktaş ile Sakaryaspor, yarın yapacakları maçla birlikte ligde 22. kez karşı karşıya gelmiş olacak. Sakaryaspor ezeli rakibine 16 kez yenilirken tek galibiyetini 83'te aldı...

Sakarya'nın tek galibiyeti 1983'te
Beşiktaş ile Sakaryaspor, yarın yapacakları maçla birlikte ligde 22. kez karşı karşıya gelmiş olacak. İki takım arasında geride kalan 21 maçta Beşiktaş galibiyet sayısında 16-1 önde bulunuyor. Taraflar 4 maçta da berabere kalırken, siyah-beyazlı ekip toplam 54, yeşil-siyahlılar ise 10 gol attı.
Sezonun ilk yarısında İstanbul'da yapılan maç 0-0 bitti.

-ADAPAZARI'DAKİ MAÇLAR-
Beşiktaş ile Sakaryaspor arasında Adapazarı'da yapılan 10 lig maçında Beşiktaş 6, ev sahibi ekip ise 1 galibiyet aldı.

Adapazarı Atatürk Stadı'ndaki 3 maç da berabere sonuçlanırken, ''Kara Kartallar''ın 18 golüne, ev sahibi ekip 6 golle yanıt verdi.

İki takım arasında Adapazarı'da en son yapılan maçı Beşiktaş, 2004-2005 sezonunda 4-1 kazanmıştı.

Sakaryaspor ile Beşiktaş arasında Adapazarı'da yapılan lig maçlarında şu sonuçlar alındı:

Sezon Sonuç
1981-82 0 - 0
1982-83 3 - 0
1983-84 0 - 0
1984-85 0 - 0
1985-86 1 - 3
1987-88 1 - 3
1988-89 0 - 3
1989-90 0 - 3
1998-99 0 - 2
2004-05 1 - 4

-SAKARYASPOR'UN TEK GALİBİYETİ 1983'DE-
Sakaryaspor, lig tarihinde Beşiktaş karşısındaki tek galibiyetini 1982-83 sezonunda, 10 Nisan 1983 tarihinde Adapazarı'daki maçta 3-0'lık skorla aldı.
Yeşil-siyahlı takım, bu maçın ardından rakibiyle oynadığı ligdeki son 17 maçta da galibiyet sevinci yaşayamadı.

Allah kitap Beşiktaş

emir_carsi

saol cem paylaşım için
bilet bulsana bana haberini bekliyorum...

Kartalizmatik

takımı hafife alıpta facia yaşamayalım sora rahat geçeriz
{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

osi_bjk

bu macı kolay alacağımızı dusunuyorum.
Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi

eyup1903

walla bana pek kolay gibi gelmiyor sakarya ligden düşmüş gözüyle bakılabilir ama futbolcuları kendini göstermek için ellerinden geleni yaparlar belki en zor maçımıza çıkıcaz

Non Mollare Mai

Kolay bir maç olcağını sanmıyorum. Ama kazanırız. 0-2 diyorum..
edit

AsA

Artik her mac'a 1-0 olsun bizim olsun mantigi ile bakiyorum kazanalim'da atacagimiz gollerin sayisina onem vermiyorum.. Sakaryaspor oyuncularinin kendilerini gostermeleri icin buyuk bir firsat oldugu icin mac'a iyi asililacaklarini tahmin ediyorum ama KARTAL'im alir mac'i..