Ana Menü

[28.Hafta]Sakarya 1-1 Beşiktaş [14.04.07]

Başlatan CHEm !, Nisan 12, 2007, 14:52:54

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kartalizmatik

{a,b,c,ç,d,e,f,g,ğ,h,ı,i,j,k,l,m,n,o,ö,p,r,s,ş,t,u,ü,v,y,z}

TÜRKÇE KONUŞ!

Çirkin kadın yoktur,boş tribün vardır!

melankolizm

Olmadı ya Beşiktaş 1-0 ÜZerine Yatma Taktiği Yapacak Bir Takım Olamaz .

neyse olmuşla ölmüşe çare yok. Siyahlarına Aşığız

cassa23

beraberlik aldık diye demiyorum ama kahrolduk resmen rezil olduk lig sonuncusuna 2 gool atamadık yazıklar olsun 10 kişi oynayan sakaryaya 2 gol atamıyosun ben şampiyon olacağım diyorsun REZİLİK RESMEN

cassa23

BEN BU TİGANAYI SEVMİYORUM EN BAŞINDAN BERİ KARŞIYIM BU ADAMA O OLMASA DAHA İYİ OLURDUK GİT TİGANA OTURUP DURUYO KLÜBEDE BİŞEY YAPTIĞI YOK

BerkAy1903

kim ne derse desin ben şampiyon olacağımıza inanıyorum o kadar karşı karşıya gol atamadık adamlar fazla atak bulamadı attı olcak şey değil ya

fenerin de zorlu deplasmanları var gese,antep ve biz ben inanıyorum..
19o3

blackwhite--Pelin

yaa cok kötü oldu yaa off off!
Neredeyse agliyacaktim !! bir yandan babama sinir oluyorum ohh böylee olur iste diyor oynamassalar'!
Ama Rico SIFIRDI BU MACTA ! IBRAHIM SÜPERDI ; DELGADO HARIKAYDI ; NOBRE SIFIRDI ; RUNJE IDARE EDER ; BURAK ISE COK GOL KACIRDI SANIRIM 2 VEYA 3 #!!  Bobo da bence bastan beri oynasaydi daha iyi olurdu !!
Tigana Buraki neden OYNATIYOR ANLIYAMADIM HALA ! GÖKHAN GÜLEC GIBI YILDIZLARI VAR YANI ; ILLE BREZILYALILAR SÜPER OLACAK DIYE BISI YOK BENCE ! NEYSE UMARIM YARIN EZIKBAHCE  vestel MANISAYA 3-0
yenilir ! Allahim yaaa !! Icimden valla 3-0 geciyor!!!

blackwhite--Pelin

Pardon arkdslr 0-3 diyecektim yanlis anlasilmasin!!

die-4-u

sakarya'ya 2 maçta atılan tek gol var..her maçı 1-0'a bağlama taktiği gün olur başınıza dert açar bugün olduğu gibi..hele rakip 10 kişi ve lig sonuncusu ise buna mantığım yetmez..burak her maçta beni kanser ediyo gönderilmeyi beklemesin  kendisi gitsin sezon sonunda

muratcan09

cevirir besiktas sampiyon da biziz kupa da bizim :bjk

gordu87

maçın faturasını ben baki ye kesiyorum...

yeter artık gitt..düş yakamızdan...odun herif

nerden buldular bu adamı kanser ediyolar bizi..bide o burak yokmu..allah kehretsin sizi ya
nasıl geldik birgün öyle gideceğiz..
beşiktaşlı doğduk beşiktaşlı öleceğiz..

eRe

Alıntı yapılan: die-4-u - Nisan 14, 2007, 21:25:20
sakarya'ya 2 maçta atılan tek gol var..her maçı 1-0'a bağlama taktiği gün olur başınıza dert açar bugün olduğu gibi..hele rakip 10 kişi ve lig sonuncusu ise buna mantığım yetmez..burak her maçta beni kanser ediyo gönderilmeyi beklemesin  kendisi gitsin sezon sonunda

kardesım cok dogru yazmıssın.benımde mantıgım almıyor 5 atılacak bı karsılasmada en az 2-0 yapıp yatmak yerıne 1-0 dıye ısrar edılmesını
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

cassa23

1-0 A ALIŞMIŞ TAKIM psikolojik olarak ya lig sonuncusu aklım almıyor basın hızlı oynayın tempolu oynayın 2 gol atın ya 85 ten sonra top oynarsın bi işe yaramaz şampiyonluk hayal artık

muratcan09

sampiyonluk nie bitcek yaa fb takım mı???tigana tercihlerini biras dikkatli yapsa cok gsl olcak ama eer fb yarın puan kaybederse biz inönü de ezer gecerizz...ama cok zor bi ihtimal sampiyonluk da bitmediii!!!!

eRe

Alıntı yapılan: muratcan09 - Nisan 14, 2007, 21:40:56
sampiyonluk nie bitcek yaa fb takım mı???tigana tercihlerini biras dikkatli yapsa cok gsl olcak ama eer fb yarın puan kaybederse biz inönü de ezer gecerizz...ama cok zor bi ihtimal sampiyonluk da bitmediii!!!!

puan kaybedebılırız.bu cok dogal.herkes hesabını puan kaybetmeye gore yapmıstır.ama puan kaybedılecek mac bu degıl ancak kayserı olur ancak bursa olur.eger sonuncu sakaryaya puan kaybedıyorsan sampıyonluga artık uzaktan bakıyosundur
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

onur_28

Süper ya vallahi süper 10kişi sakarya 1/0 öndesin sampiyon olcaz diorsun 85te bir gol yiyorsun ve felc bukadar olur yaa gene ilk macta Burakı'ı tribünlere cagırıp alkıslayalım iki tane net karsıkarsıya atamadı anca gitsin reinada shortyde kızlara atsın...yarın fener yenerse sampiyonluk gider hee berabere kalır veya yenilirse ozaman daha kötü cünkü bu sefer kaybettigimiz puan daha cok koyar...
Yok Böyle Bir Aşk
En Büyük Aşk BeşiktAŞK...!!!