Ana Menü

[28.Hafta]Sakarya 1-1 Beşiktaş [14.04.07]

Başlatan CHEm !, Nisan 12, 2007, 14:52:54

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CHEm !

golden sonra bizim tribünü gösterdi tv
o meşaleyi yakan bizim buraktı bobbo13 varya ;D
Allah kitap Beşiktaş

eRe

hadı ya :D :D
gormedım ya
o sırada yerdeydım ;D ;D ;D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Gördümde meşale yandığını burağı göremedim ;D

Şimdi havasından geçilmez artist artist konuşur yine ;D

Bölünür senin için uykular!

yuNuS1903

erdem abi yede ne işin var üşütcen uha ;D

eRe

yaw bızım psıkopat takımı varda.bole terlık falan vardır o sampıyonluk yoludur.yol cızersın o yoldan gecmek yasaktır.gol oldugunda herkes bırbırının ustune atlar dayak yersın o coskuyu yasamak ıcın.daha cok sey var anlatılmaz yasanır.bole gol oldugunda hangı pozısyondaysan mac boyunca ole kalırsın falan
bazı kısıler manyak bazı kısıler psıkopat desede bıze bız BESIKTASK dıyoruz ;D ;D ;D
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

alper_1903

bu skor tamamen tigananin eseri bi mac bu kadar satilmaz satilamaz :alkis
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

Forum Kurulu

Muhabbetinizi kafe de yapın !

Tiganadan şüphesi olan arkadaş !
Şerefli tarihimize leke sürdü diyorsan

Kimse kimseye sen gel Beşiktaşlı ol demiyor.

İlerde yol ikiye ayrılıyor ...

alper_1903

ben sadece tigananin bu macta 2:0 degilde 1:0 bitsin düsüncesiyle ciktigini dile getirmek istedim

Serefli tarihimizi lekeledide demiyorum ama sampiyonluk yolunda cok büyük bi yara aldik

tigana yüzünden besiktasliligi birakacakda degilim bence bu düsünce cok sagliksiz
ileride yol ikiye ayrilsada ben ölene kadar besiktasliyim ve tigana yüzündende vazgecemem
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...

carlito1903

bu maçı katleden biri varsa oda tiganadır...rakip takım küme düşmüş bi takım hemde 10 kişi ama bizim bekler hala geride duruyolar....en fazla 4 kişiyle saldırıyoruz....sakarya kalecisi martinezede helal olsun gsden 4 yedi ama bize gelince panter kesiliyo.....gerçekçi olalım artık şampiyonluk için konuşmak zor bu takımı bile yenemiyosak fazla konuşmaya gerek yok bence

ImmortaL

Çok yazık oLdu çok .. oraya gidip stada binbir zorLukLa qiren taraftara yazık ... Ayrıca bütün suçu bakinin üzerine atmak yanLış..futboL bi takım oyunu .. bu takımı yöneten de tiqana..çok yanLış yaptı
---    D a r k n e s s   Of   ç A r ş ı   ---

ugur24

küme düşmüş sakarya'yı iki maçtada yenemiyosak oturup düşünmemiz lazım..üstelik her iki maçtada yaklaşık altmış dakika on kişi oynadılar..bugün galip durumdayken oyuncularımız çok gevşek oynadı..sakarya'yı küçük gördükleri bariz belliydi..ikinci golü atmak için çok şans bulduk ama atamadık malesef..otuzuncu dakikadan sonra üstünlüğü ele geçirdik oyunda ama iki farkı yakalayamadık..şunu bir kez daha gördükki kleberson denen adamın bu takımda yeri yok..defolsun gitsin artık hangi takıma gidecekse..sakaryaspor taraftarını maç öncesinde yaptıkları için kınıyorum..

CHEm !

beşiktaşın beşiktaştan başka dostu olamaz bikez daha şahit olduk
biz onlar okadar alkışlarken istanbulda 10 numara karşılarken onlar iğrenç bi şekilde beşiktaşımıza hakaretler yağdırdılar
unutmayacağız 'edit' ler
çArşı affetmez !
Allah kitap Beşiktaş

ugur24

onları kardeş olarak gördük ama bize ihanet ettiler..inşallah küme düşerler ve bir daha birinci lig yüzü göremezler..

DIABLO

ben her zaman heryerde türk'ün türk'ten başka beşiktaş'lınında beşiktaş'lıdan başka dostu yoktur diyorum vede diyeceğim

maç konusuna gelince olmuşla ölmüşe çare bulunmaz ilerideki maçlara bakacağız umarım bu son puan kaybımız olur
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

2 dia 2 muerto

Takımın en golcü ismini yedekte oturtup Burakı oynatan biz zihniyeti anlamakta güçlük çekiyorum.Ricardinho son 3 maçta iç bir şey yapamadı ( rize-FeBe-Sakarya ).Delgado kanatlarda başarılı olamıyor.4 aydır oynamayan Kleberson sahada.İşte sonuç ortada...İşin ciddiyetini anlamadı bunlar galiba.Defans oyuncuları muhtesem ama aynı basarı ofansif anlamda yok.Biraz düşünsün Tigana denilen adam.Tabii ok abiliyeti varsa