Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Ya ne derlerse desinler..

Siz bildiğinizden şaşmayın..

Oyları isterse artsın..

Bu bence artık oy moy olayından çıktı

Şu an anayasal düzen yerle bir edilmiş durumda..

Allah sonumuzu hayır etsin diyeceğim ama ben çok kötü şeyler olacağını düşünüyorum

Şu konuşmaya bakarmısınız..Pes ya

Başçalan İş Adamlarından Rüşvet Alırken
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

gibi geldisi yok arkadaşlar.

kayıtlar AĞRI DAĞI KADAR GERÇEK..

Başbalkanın telefonu KRİPTOLU yani şifreli telefon ses kısıklığı felan ondan..

bugün tubitaktan 5 kişi açığa alındı ?

Hiç düşündünüz mü neden ?

Dünya çalkalanıyor siz halen MONTAJ sözlerine inanyormusunuz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Benim taktığım nokta ses kısıklığı olması değil.

Konuşmalar ne bileyim çok basit montaj gibi geldi.

Ve bu kadar olaylar olduktan sonra bir başbakanın telefonda bu şekil açık verecek olması saçma geliyor.

Uyuşturucu kullanan insanlar bile telefonda konuşmalarına dikkat ederken bi başbakanın olaylar bu kadar patlak vermişken bu kadar açık konuşması olmıcak bir şey gibi geliyor.
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

Kriptoya güvenip konuşuyor. Daha doğrusu Bilal öyle yapıyor, RTE ara ara buradan da olsa bu kadar açık konuşma diyor.

Bende emin olamıyorudm gerçek olup olmadığına, konuşması esnasında "devletin kriptolu telefonlarını bile dinliyorlar" dediği an zaten itiraf etmiş olmuş bana göre.

eRe

açıkcası türkiye de bu şekilde ses montajı yapabilecek biri yok.varsada bugüne kadar neredeydi çok merak ediyorum.sistematik olarak sorabildiğim tanıdığım tüm yönetmenlere ve teknoloji uzmanlarına sordum onlarda o fikirdeler mümkün değil diyorlar.

ama abi gönderilsin montaj mı değil mi test edilsin.test etmek 1 saat ya.çok zor değil.ama neden test edilmiyor kaç gündür.neden korkuluyor bunu düşünmek lazım ?

veya abd den montaj bilgisi alındı diyor.bugün o şirket açıklama yapıyor biz montaj diye bir açıklama yapmadık diye.

gerçi zaten çok büyük itiraf var kriptolu telefonumuzu dinlemişler diye. bundan büyük itiraf bulunamaz sanırım
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

Muharrem İNCE ‏@vekilince  8 dk.
1- TÜBİTAK'ı ele geçirmek için 5 defa Başbakan'a bir defaya mahsus TÜBİTAK Başkan ve üyelerini atama yetkisi veren kanun çıkardılar.

Muharrem İNCE ‏@vekilince  6 dk.
2- Namık Kemal Pak gibi değerli bir bilim insanını TÜBİTAK Başkanı olarak atamamak için yargı kararlarını bile uygulamadılar.

Muharrem İNCE ‏@vekilince  5 dk.
3- Şimdi TÜBİTAK'tan şikayetçiler. "İstenilen raporu hazırlayan ve biat eden bilim adamı olmayacağım" ifadelerinden utanırlar mı?
www.erdemeksi.com

[KralKartal]

Ses kayitlari montaj degil. Zaten olsa kisa ve öz olurdu, bu kadar uzun konusmalar olmazdi.

Ayrica, ses kayitlari = surgun yiyen 5-7 bin polisler diyorum...

Baykala gelince istifa et diye bagiriyordu... Sen ondan kotu durumdasin be haci..

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

IL Capitano

Kontrolu yapilsin gercek mi degil mi diye. Herkes bi rahatlsin. Eger gercekse 1 saniye bile durmamasi lazim o mevkide.

Un cavaliere non lascia mai una Signora !
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

DIABLO

evvela tübitak'ta altyapıyı hazırlıyorlar ondan sonra bilal in ifadesi gibi analiz yaptıracaklar

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25855018.asp
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

El Maestro

Onceki sayfada paylaşılan Selahattin Demirtaş'ın konusmaları cok açık, gitsinler versinler ses örneklerini 20 dakika sürer diyor test.. Montaj olsaydı tayyip şimdiye ortalığı yıkmazmıydı testin belgesini alıp.

Ama önce temizlik lazım TUBİTAK'a kendi adamları gelsinki oda istediği testi alabilsin . Ulan harbiden çok komiksiniz ya.

Seçim yaklaştıkca daha ses kayıtları cıkacaktır ayrıca, belki görüntü bile çıkabilir ortaya ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

[KralKartal]

Goruntu cikarsa ne diyecek bakalim :) Benim ikiz kardesim, benzerim, hatta beni klonladilar felan der mi acaba?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Dublorüm der oda paralel yapinin adamiymis bana komplo kurdular der abi :)

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

o der desinde zatende salaklarda inanır
www.erdemeksi.com

DIABLO

Ak Gençlikten yaratıcı bir çalışma

:ahaha :ahaha :ahaha kayseride çekilen  bu videodaki şahsiyetler neden ise  karşıma hiç çıkmıyor
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea