Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 11 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

beckyZWICKY

hala ısrarla dürüst - hak yemez - allah yolunda.. diyip ve buna kendi inancından daha cok inanan milyonlarca insanımız var..

allah aşkına görün şu güvendiğiniz dağlara lapa lapa nasıl karlar yağdığını ya!

erittik paraları sakladık babacığım, sadece ufak bi miktar kaldı.. 30 milyon euro kaldı onuda halledeceğiz babacığım diyor yaa...

ufacık para dediği 30 milyon euro beyler bayanlar 30 milyon eurooo!!!

2.2 kattrilyonu saklamışlar ya.. Böyle bi dünya varmı arkadaşlar??

ulan bakıyorum; adam karınını doyuramıyor evine bakamıyor kirasını zor bela ödüyor ama hala bu adama, kendi inancından daha cok inanıyor ve tabiri caizse neredeyse tapıyor yaa.. kattrilyonlarla oynuyor adam ulan kattrilyon!!! sen açken o kendinden cok güvendiğin kattrilyonlarla oynuyor!!!

herşeye yüzde bilmem kaçyüz vergi neden var?? benzin niye böyle hiç aklınıza gelmiyor değil miiiii

ulan Almanyada türk "yeni rakı"sı.. türkiyede üretilen türk yapımı türkiyede ithal edilen yeni raki; burada ki fiyatın yarısı kadar ya!!! birde bunun ithalatı var aracı firmaların kar'ı.. orda marketlerde bilmemneylerde satış yapan esnafın karı.. ithalat farkı.. almanya vergisi.. binlerce km'lik nakliyat masrafları vs vs ile birlikte türkiyenin yarı fiyatı yaaa!! böyle birşey var mı yaaa!!!! alkol konusu örnek veriyorum diye çarpıtmayın bu arada.. sadece misal bi örnek.. gerçek olan bir örnek!!! almanyada yaşayan arkadaşlarımız mevcut forumda.. fiyatını onlarda iyi bilir marketlerde falan gözlerine çarptıysa...!

araştırmayıp, görmek istemeyen arkadaşlarımızada birşey demiyorum.. Allah doğru olanı, yalancı olanı gösterir diye dua ediyorum sadece..

hele bunlara varyaa bu hırsızlaraa!! hiç bişe demiyorum!! Allah bildiği gibi yapsın bunları!! Allah diyip kitap diyip bunca zaman halkı kandırıp trilyonlarca paraları rüşvetlerle kaldırdınız ya, bu halkın vatandaşın hakkı haram olsun size! Allah belanızı versin!
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

beckyZWICKY

kimse beni chp'li yada mhp'li yada xxx partili olarak görmesin..

bakın, "yemin ediyorum" hiç bir partili değilim.. siyasettende nefret ederim.. çünkü siyasette yalanlar dolanlar vardır hep..

benim sitemlerim lanetlerim halkı kandıranlara, hırsızlık yapanlara.. bu hangi parti olursa olsun aynı şekilde lanetleyeceğim!

unutmam gereken..

El Maestro

Şok içerisindeyim 2 saattir .

Bu kadarıda olmaz artık resmen ŞEREFSİZLİK, ADİLİK, HIRSIZLIĞIN DANİSKASIDIR ! Yani daha ne olabilir..

Başbakanlık yalanladı bunları zaten aksini beklemiyorduk, böyle bi montaj şekli olabilirmi ya allah aşkına elinizi vicdanınıza koyun ey montaj diyenler ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

beckyZWICKY

en çok üzüldüğüm şey ise; akp'li olanların bu olanlara yapılanlara karşı sessiz kalması.. bakıp geçmesi.. daha doğrusu görmezden gelmesi.. yemin ederim en çok buna üzülüyorum..

isim vermeyede gerek yok.. sevdiğim saydığım insanlarda var bu dediğimin içinde..

Sadece buna en çok üzüldüğümü bilin istedim.. ve bu tanıdıklarım gördüklerim; hakkı ve doğru yolu bilen insanlar, arkadaşlar, abiler, ablalar yada kardeşler.. net tabirler kullanmayayım..

siz; hakkı, doğru olanı bilen insanlarsınız ve siz böyle olmaya devam ettiğiniz sürece, ne hırsızlar temizlenecek nede bu olanlar bitecek..

hırsızlar milyon eurolarına, milyon euroalar katacak katlayarak.. yazıktır günahtır ama yaaa..!

ya birde herşeyi geçtim bunlarıda geçtim.. en basitinden;

zor bela bi miktar para biriktirmişim, boğazımdan, kıyafetimden herşeyimden kesip kesip.. bi miktarıda borç harç krediyle tamamlayıp bir araba almışım.. ve günde 12 saat açıkcası "İT" gibi çalışıyorum..

ve ben bu arabaya benzin fiyatları yüzünden, dünyanın en pahalı benzinini sırf bu ülkede yaşıyorum diye alıyorsam, daha doğrusu alamayıp o arabaya binemiyorsam yeteri kadar.. ben neden günde it gibi 12 saat çalışıyorum.. yazık değil mi bana?

ve bunun böyle olmasını sağlayanlar kattrilyonlarla oynuyor,, kuzenine yeğenine eniştesine damadına milyonlarca eurolar rüşvetlerle kazandırıyorsa günah değil mi? hak bunun neresinde..

ben sadece hırsızlara ve bizim kendimize ailemize yeteri kadar yetememizi sağlayanlara; Yazıklar Olsun!! diyorum, başkada yorum yapmıyorum bu konuya.. (direkt olarak bana bir yorum yada cevap atılmadığı takdirde.)

unutmam gereken..

El Maestro

Twitterada yazdım burayada yazıyım,

Bundan da sıyırmayı başarırlarsa bence David Copperfield tahtını devretsin.

El Maestro

eRe

Bilal parasinin 1/3 unu eve,1/5 'ini vakifa, 2/7 siyle de ev alıyor.Geriye 700bin euro kaldığına göre baslangicta bilalin kac parasi vardir?
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

beckyZWICKY

:muha :muha :muha :muha :muha :muha :muha :muha :muha :muha :muha :muha

unutmam gereken..

carsi52

Devlet Bahçelinin çocuğu yok aile yapısından anlamaz ne demek nasıl bir iğrençliktir bu ya..
Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

Aynen öyle dedi.
Haklı tabii, paraları bir yerden bir yere kim götürecek, kim sıfırlayacak. Evi kim "temizleyecek". O zihniyetle bakınca 3 çocuk anca.

@becky
Bir söz var hani çok kullanıyor AKPliler, ama aynı zamanda da en çok onlar yapıyor bunu.

"Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır."

IL Capitano

Bugun bir arkadas yazmis ;"Basbakan oglunu neden ifadeye göndermedi anlamis olduk, Bilal bu zeka ile tüm sülalesini yakardi..."
:ahaha :ahaha :ahaha
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

ERHUN

O pis ağzına Hocalı adını aldı. Orada katledilenlerin üzerinden prim yapma be, Allah'tan günah diyeceğim ama ne Allah bilirsiniz ne günah. Hocalı'yı soykırım olarak tanı diye kaç defa önerge geldi MHP'den.