Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı yapılan: RCA - Mart 06, 2014, 21:49:01
İnandırıcı gelmedi.

Resul inandırıcı gelmeyen nedir ?

Hiç bir tape YALANLANMADI bugüne kadar..

Sence bir tanesi yalan olsa Başbakan o gün çıkan telefon  görüşmesi detaylarını bile sunmazmıydı basına ?

Bu konuşmaların hepsi AĞRI DAĞI kadar gerçek..

Ama inanmıyoruz..

Çünkü bu kadarda olmaz diyoruz..

Anlıyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

Abi adamin aglamasi recebin konuşma tarzi falan garip geldi yani.

Bir de yoruldum siyasetten yemin ederim. Her dakika yeni bir sey cikiyor. siyaset kaybetti itibarini turkiyede. fikile fikile bi hal olduk fiktigiminin ulkesinde. Kacicam gidicem norveçe. Dağin birine yerlesicem alicam av tufegini domuz avlayacagim. :D
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Şimdi bu konuşmalar yalan olsa

Sen buna MONTAJ mı dersin..

Yoksa çıkar BUNLAR YALAN..ÖYLE BİR PARA YOK.. BEN OĞLUMLA ÖYLE BİŞEY GÖRÜŞMEDİM Mİ DERSİN..OLMAYAN PARAYI NASIL GÖRÜŞEYİM BE AHLAKSIZ BE ŞEREFSİZLER mi dersin..

Yok abi..

Montaj diyor..

Çünkü yukardakini derse Görüntüler servis edilince ortada kalacak..

Bu kadar net bu kadar açık..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Böyle bi program yok ya en can alıcı soru Mehmet Barlasın sabah ne yiyorsunuz sorusu oldu gerçekten alkışı hak ediyor.  :D

Bu kadar delikanlıysa Kasımpaşalı Halk Tv'ye çıksın 5. dakika programı terkeder..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

DIABLO

halk tv ye gerek yok atv olsun yine tek bir kişi gelecek karşısına muharrem ince o zaman izleyin komediyi...
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

beckyZWICKY

vallahi hala destekleyen, hoş görenlerle tartışmaya çalışıyorum edepli şekilde..

yemin ediyorum 5dakikadan fazla tahammül edemiyorum.. bu kadarda olmaz yaa diyip uzaklaşıyorum sürekli..

tartışmaya konuşmaya çalışıyorum olmuyor vallahi ya.. bu kadarda olmaz yaa diyip ayrılmak zorunda kalıyorum her seferinde, duyduğum cevaplar karşısında..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

beckyZWICKY

Alıntı yapılan: DIABLO - Mart 07, 2014, 01:23:30
Başbakan: Bu milleti Facebook'a Youtube Yedirmeyiz gerekirse kapatırız!

tapelerin, ses kayıtlarının gerçek olduğunu söylüyor aslında bir yandan.. madalyonun diğer yüzünden bakıp izleyip dinlerseniz anlarsınız..

her türlü ajanlığı casusluğu yapıyorlar falan filan diyo ya..

yani burda aslında bunuda kabul ediyor; casusluk ajanlıktan kasıt; dinliyorlar ne kadar gizli saklı özel hatlardan konuşsakta.. bunu deşifre ediyorlar falan.. yani onlar doğru diyo işte bi yandan..

ve telefon görüşmelerini falan dinleyenlere ahlaksız diyo ya..

peki sen ve oğluşun vs vs çalıyor bu ahlaksızlık olmuyor mu? evet aslında doğru.. aynı kefeye koymamak lazım.. hırsızlık cok daha ötesi..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

NoPasaran

Artık ben gerçekten konuşmasını felan geçtim

Kardeşim BENİM ÜLKEMİN 87 MİLYAR DOLAR PARASINI VERİN !

Bu para hepimizin ya hepimizin..

Ulan 250 KATRİLYON YA 250 KATRİLYON !

Nasıl sinirleniyorum ya..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

bu ses kayıtları montajsa kanıtlaması 1 saatini almaz.ama hiç o yola girmiyor ki zaten gerçekler belli.

benim en merak ettiğim 25 mart dedikodusu.o gün görüntüler çıkacak diye bir söylenti var.hatta o günden sonra herşey daha farklı olacak diye büyük söylentiler var.neden 25 mart orası da merak ettiğim konulardan biri
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Alıntı yapılan: eRe - Mart 07, 2014, 02:27:11
bu ses kayıtları montajsa kanıtlaması 1 saatini almaz.ama hiç o yola girmiyor ki zaten gerçekler belli.

benim en merak ettiğim 25 mart dedikodusu.o gün görüntüler çıkacak diye bir söylenti var.hatta o günden sonra herşey daha farklı olacak diye büyük söylentiler var.neden 25 mart orası da merak ettiğim konulardan biri

Seçime 5 gün kala olduğundan dolayı olabilir mi.

Seçim öncesi böyle bir şey olursa çoğu kişinin fikri değişebilir birden oy kaybeder.
Bölünür senin için uykular!

eRe

bence net bir şekilde tarih çıkmaz piyasaya.yani son bir kaç gün kala çıkarırlar.ama 25 gibi bir gün dönüyorsa bence bir beklenti var o güne kadar.belki de bir teklif.

Başbakanın Facebook, Youtube ve Twitter'ı Kapatma Sinyali

bu arada kapatır her yeri herşeyi kime ne.biz kimiz ki
www.erdemeksi.com

IL Capitano

Abdullah Gülün aciklamalari ;
Önce bilinmesini isterim ki Türkiye demokratik bir hukuk ülkesidir. Özgürlüklerin güçlenmesini arzu ederiz. Gerilemek söz konusu olmaz. Kimse de gerilemeyi özlemez zaten Türkiye'de. İnternet yasasını biliyorsunuz. Sıkıntılı durumlar vardı. Noksanlıkları düzelttiler. Facebook, Youtube dünyada geçerli platformlar, kapanması söz konusu olamaz. Biz her zaman özgürlüğün genişletilmesiyle ilgili gurur duyuyoruz.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

eRe

cumhurbaşkanı çok güzel düşüncelerini belirtiyor
ama tayyip ne isterse onu imzalıyor

bir nevi noter
www.erdemeksi.com