Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 18 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

yuzde 80 oy alsa, deyim yerindeyse RTE ortaligin ..... ..... koyar mi yapar mi asar mi bilemem...adam artik saldiracak, haliyle...

Simdi oy burada onemli, RTE icin oy da oy, oy alirsa herseyi yaparim mantigi var, demokraside oy aldigin kesim degil almadigin kesimin dedigide onemlidir, ama demokrasi yok ki, lafa degil, icraate bakarimmis... mazotta bedava olacak.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

oy çok önemli. eğer yüzde 40ın üstünde kalırsa inanki padişahlığını ilan eder gerisini umursamaz.ve Türkiye çok karanlık bir döneme doğru yol alır
eğer ki yüzde 39 sadece yüzde 40ın altına bir düşürse işte o zaman saltanat yıkılır ve akp nin kendi iç karışıklığı başlar.ve her geçen sene oy oranları azalmaya devam eder...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran - Mart 05, 2014, 22:22:27
Valla oyu felan cok umursamiyorum ben
İsterse yüzde 80 oy alsın

Bir devir kapandı..

Bundan sonra hükümet in bütün üyeleri için çok zor bir dönem başlıyor. Kulaklarımıza inanamayacagimiz bir dönem..

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyu nasıl umursamıyorsun abi yahu ?

%80 oy alsa Erdoğan artık seni beni umursar mı zannediyorsun ? Bu tür olaylarada güler geçer.

Bırakalım %80'i %50 alsın dahada hiç umursamaz.
Bölünür senin için uykular!

El Maestro

Umarsamamaktan kastı zaten işlerinin bitceğini söylüyor her halukarda ..

17 Aralık bencede sadece bir başlangıç, her geçen gün cemaat-akp kavgası büyüyor ve akp bence şu an büyük yara alan taraf bu savaşta. Ses kayıtları çıktı daha somut delillerde çıkacaktır inanmayanlar için.

Bunların ne haltlar yediğini insanlar artık biliyor ve sesli olarak konuşuyor, cemaat bu gücüyle neleri ortaya dökebileceğini gösterdi.. Daha çok sular akacaktır hem seçime kadar hemde seçimden sonra .

Ama bi gerçek varki milad doldu, Erdoğan bu katı tavırlarıyla kesinlikle yalnız kalacaktır ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

carsi52

Olay aslında burda bitiyor ve karşı olan kesim bunu görmüyor.

"Seçimler yaklaşıyor"

Akp dahada güçlenebilir derken bu yüzden diyorum birazda.

Söylenen lafları duyuyorum tahminde edebiliyorum..

"Bak bak görüyorsunuz değil mi adamı seçimlerde yıkmak için neler düzenliyorlar ne oyunlar yapıyorlar tam seçim zamanı ama yemezler"

Tavırlar bu şekilde..

Ne olacak zannediyorsunuz ki ? Erdoğan %80 oy alacak veya %50 sonra baskılara dayanamayıp istifa edecek kaçacak çekip gidecek.Böyle bir dünya yok malesef.
Bölünür senin için uykular!

Simurg

Şu cemaati ne kadar buyutuyorsunuz :-D
Bence cemaat bu olaylarla kendini bitirdi secimden sonra yuksek yuzdeyle yine akp alirsa cok il kaybetmezse artık fetonun f si kalmaz
Bizim tanidiklar var cemmatten akp dışında kime oy verirseniz verin diyomus feto reyiz :-D
Tum bunlara ragmen akp yine gelirse büyük başarı
Bir de bu tür olayların ben oy kaybi yasatacagina hic bir zaman inanmıyorum aranizda has chp li olup sarigule oy atmicak olan nasil yoksa has akplilerinde oy kaybetmeyecegide cok bilindik bi sey fanatiklik sanırım.
Kadir Mısırlıoglu fetoyla cok ugrasiyor. :-D bakalım secim sonrası ortaya çıkacak ak koyun karakoyun

♥ BEŞİKTAŞ ♡

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

Feto  :)  aslinda isimlerde ilginc, tayyip, abdullah, abdulkadir, mehdi,  vs vs. Ilk önceleri tesaduf diyordum ama gercekten öyle. Neyse bu isin eglenceli tarafida Isvecte yasayan biri olarak, Avrupa Toplulugu icin en buyuk destekcilerimizden biri olan Isvecte bile bize karsi olan inanc cok kötu durumda.Uzuluyorum gercekten, Rte bu kadar guclu iken bu durumlara dusmesi garip. Bazi olaylari benimsiyemiyor, kabul edemiyor, ilimli halinden su anki haline gelmesi hem de arkanda bu kadar destek varken.
Kaana katiliyorum, hersey sandikta biter. Dusunun yani gecen secimlerdeki destegi yakalasa kim ve nasil indirecek onu basbakanliktan? istifa filan unutun bunlari, Turkiye öyle bir ulke degil.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

DIABLO

cemaat i değil arkasındaki güçleri görmek lazım bir zamanlar FBI ın sitesinde belirtilmiştir.

damat ferit bitirilir nasıl bitirilir çok basit zamanında kurtlar vadisi ırak' ı izleyenler olmuştur orada SAM   POLAT' a bir söz söylemişti bence çok doğru bir söz KAFANIZA ÇUVAL GEÇİRDİK BU ZORUNUZA GİDİYORDA KREDİ İSTİYORSUNUZ VERİYORUZ DONUNUZUN LASTİĞİNİ DAHİ BİZ GÖNDERİYORUZ BU ZORUNUZA GİTMİYORDA ÇUVAL' MI ZORUNUZA GİDİYOR.

Polat Alemdar ve Sam William Restleşmesi Kurtlar Vadisi Irak

süre 1:12 -  2:56 arası

Bence çok doğru söylüyor ülkedeki bütün sıcak parasını çekerse türk halkı ne yiyecek ha şuan indirmek istemiyor tepede nasıl iş dönüyor benim bile aklım almıyor bazen   yalnız yeterki indirmek istesin milletimiz bu kadar rahatlıktan bir anda yokluğa düşer ise önce birbirini yer sonra damat ferit i yer :)

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

ERHUN

Aynı şekilde düşünüyorum. Feto'yu büyüten yok ama destekçileri ortada. Amerika istemese çıkar mıydı o konuşmalar ortaya? Bu ülkede başa gelenleri Amerika belirliyor (belirlemese bile elini çok ciddi güçlendiriyor). İşine geleni destekliyor, yardım yapıyor vs. bir şekilde elini güçlendiriyor. RTE'ninde öyle olduğu düşünüyordum, konuşmalarının çıkması artık ABD'nin gözünde bittiğini gösteriyor. Bunların hepsi gerçek dışıda olabilir tabii ama bana göre böyle.

[KralKartal]

Feto? Gulen cemaati olmasa, referandumdan cikamazdi AKP, AKP bu kadar etkili olamazdi.

Gulen cemaati, RTE istifa etmek istedigi vakit, kal dur, sen yaparsin diyendir.

GULEN cidden etkili bir adamdir, kadrolasmasi ile, ki akp de kadro yoktur, hepsi GULEN cemaatine yakin insanlardir.

GULEN icin CIA ajani denilmektedir, senelerdir yani. Amerikada barinmasi zaten bu iddiaayi guclendirmektedir.

Kanit olmadigi surece, iddaa olarak kalir, ama Amerika kimin ipini cekerse, er ya da gec indirir tahttan. Ayrica Amerika sadece TURKIYEDE degil, Dunyadada etkili, yani avrupadada etkilidir, heryerde adamlari var ve herturlu sizma var en ust duzeylere kadar. Bu kolay kolay degismez..

11-12 senedir cemaat ile isbirligi yap, sonra bunlar fitneci, bunlar yalanci, dolandirici, hain, terorist de.

Isin komik tarafida bu bana gore. O zaman teroristlerle isbirligi yapanda RTE dir, ki zaten ali[otomatik editlenmistir] imrali ilede gorusmeleri inkar edip ortaya cikmasi... Imrali ile gorusen serfsizdir diyen kendisiydi.

OYLAMADA HILE SANTAJ SIKE SAIBE olmadigi surece, AKP oy kaybedecektir....
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

El Maestro

Büyüten yok sadece gördüklerimiz ve yaşanılan olaylar yeterli bence ..

Ben Türkiye'de böyle kadrolaşmış böyle sistematik çalışan bir kuruluş daha görmedim, 17 Aralık operasyonu ve çıkan ses kayıtları gücünü ortaya koymuyormu zaten en basitinden ? Bir hükümet düşünün devleti yönetenler yani, devlet gücünü elinde bulunduran iktidar ve %50 oy almış diyoruz demi %50 oy ile başa gelmiş bir parti bu oluşumla baş edemiyor ? Gücsüz bir oluşum olsa şu an durumlar bu noktaya gelirmiydi çok düz bi mantık benim kurduğum böyle bile anlayabiliriz bazı şeyleri.

Adamlar çünkü heryerde yargıdalar,doktorlar,memurlar,hakimler,polisler,esnaflar.. Büyük bir insan gücüne sahipler ötesi var mı ? Cemaat yıllardan beri var tam tarih bilmiyorum ama 70lerden beri süregelen bir oluşumdan bahsediyoruz, bu adamlar kim iktidarda olsa her zaman yanındaydılar ve böyle böyle durum bu noktaya geldi şu an devletin her türlü kademesinde mevcutlar. Akp ise sadece bir siyasi parti bugün var yarın yoktur.

Yani böyle bir oluşuma gücsüz demek ne derece doğru olur ? Bu kadar somut ve elle tutulur olaylar gözler önündeyken..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Atv'de komedi var şu an.

Bir ailem, bir Beşiktaş, bir de Sıla.

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.