Ana Menü

AKP'ye Rüşvet ve Yolsuzluk Operasyonu

Başlatan eRe, Aralık 17, 2013, 12:00:04

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

Ben de kesinlikle senin dusuncendeyim anlatamadim kendimi fakat dedigin gibi aksi tamamen ozgurluk kisitlamasi.

Ama BDP lafini her duydugumda sinirlerim hopluyor engel olamiyorum.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Volkan abi hala sen onu bilemezsin diyorsan pes diyorum başkada bir şey diyemiyorum.

Bu olayı kendi adına savunabilirsin.Ama bu olay CHP adına savunulmamalı bu olayı CHP gerçekleştirmemeli.

Ve en önemlisi Atatürk'ün adını kullanıp onun partisini kullanıp bu yapılmamalı.

Bölünür senin için uykular!

eRe

chp cok sosyalıst yaklasmak adına bu tur adımlar atıyor ama bana gore yanlıs
acıkcası yasanılan bu gunlerde tam tersı dık durup karsı cıkmak gerekıyor
ama ne yazık kı suan secım arıfesınde chp nınde cogu olayı oy olarak dusunmesı de mantıklı
cunku mesele memleket meselesı ve bu yapılanlar 1 oy getırır ama secım kazanılmazsa zaten bır daha bunları konusma bu konuda fıkır beyan etme luksu bıle kalmayacak kımsenın
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Bana garip geliyor açıkçası..

Sosyalist lik felan değil bu.. hak ve talep..

Faşizm ile yönetilmiyor uz biz.. yada kürtleri yok mu sayalim..

Kürtçe konusmayi yasaklamak ile türban takmayı yasaklamak arasında hiç fark yok..

Sen dine önem verirsin, o mülkiyetine.. buna kimse karar veremez

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

faşizm değil ama kürtçe resmi bir dil değildir.ve resmi olmayan bir dilinde resmi yerlerde kullanılması doğru değildir bana göre.
www.erdemeksi.com

ERHUN

Çıkarılan "propaganda yapma" serbestliğinin tam olarak neleri kapsadığını bilmediğimden onun hakkında yorum yapmıyorum. Ancak bunun sonu Kürtçe resmi dillerden biri olsuna doğru götürülmek isteniyor bence. Çünkü propagandadan kasıt mitingler ve bilboardlara yazı asmaksa onlar zaten yapılıyor. Kimsenin sokakta nece konuştuğuyla ilgilenmiyorum ama burası Yugoslavya değil, bilmem kaç tane resmi dili olamaz. Bunun faşistlik olduğunu da düşünmüyorum.

Bu teklifi CHP'nin vermesine şaşırmadım. Kılıçdaroğlu'ndan sonra çok değiştiler. Türkiye'de oy vermek zor iş. Partilere bakıyorsun "bu değil, buda değil, buda değil" diyorsun hepsine, en azından ben öyleyim. Hepsinin bir yeri doğruysa başka yeri eğri oluyor.

Ayrıca bu ülkede hiç bir ideoloji tam anlamıyla bilinmiyor veya bilinse bile kullanılmıyor. Faşistlik denen faşistlik değil, sosyalistlik denen sosyalistlik değil sosyalist düşünceye uymuyor, muhafazakarım diyenin muhafazakarlıkla alakası yok. Herkes her şeyi kendine göre yontuyor.

El Maestro

Kabataş görüntülerinin yalan olduğu ortaya çıktı, başörtülü bacıma saldırdılar mevzusu.

https://www.facebook.com/photo.php?v=566242753472877

Dün kanal d haberde gösterdiler hiçbirşey olmadığı net ortada.. Tayyip'in yalancılığı birkez daha ortaya çıktı, bide yalaka gazeteciler vardı görüntüleri izledim diyen şimdi nerde onlar bi cıksınlar bakalım ortaya ?
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Bakan çocukları savcılara dava açacakmış. Hem suçlular hem güçlüler. Millette bunların arkasında yazıklar olsun bunları destekleyenlere.
RTE'nin oğluda dava açacakmış, savcı korkusundan kaç hafta başbakanlıktan çıkma sonra aslan kesil.

Ülkeyi mahvettiler be.

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

DIABLO

forzaChelsea

eRe

bkz. cumhurbaşkanı : içeriğinde ne yazdığını önemsemeden next next next e basıp program yükleyenden farklı zihniyeti olmayan adam..
www.erdemeksi.com

ERHUN

Bu olaylar çıktığından beri rabiası osu busu unutuldu gitti. Tek gündemleri bunları unutturmak.

Bu arada bu ülkede biri varya, Türklüğü ayaklar altına alan, hainlerle kol kola dolaşan biri. Bugün bir yere gitmiş dombra'yı çalmışlar konuşmasına başlamadan önce. Türklüğü ayaklar altına alıyor ama dombra'yla konuşmaya başlıyor. Hey Allah'ım ya.

DIABLO

forzaChelsea

ERHUN

Telefonda konuşuyorlar neler karıştırdıkları ortaya çıkıyor, bunları destekleyenler "paraleller dinlemiş, suç işleniyor" dinleyenler "mahremimiz, özelimiz" diye bağrınıyor. Adamlar paraları götürüyor onların umurunda değil. Hee tabii birde CHP'nin falan olduğunda RTE "bunlar özel değil, genel genel" diyordu. Şimdi mi özel oldu? Baştan aşağı b*ka batmış her şey.

DIABLO

forzaChelsea