Ana Menü

Tayfur Hoca Görevine Dönebilir

Başlatan unicorn, Aralık 12, 2011, 22:41:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Hocamiz carvalhaldir

Tayfur hoca gelmeyecek
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

tayfuru geldi geleli begenmiyorum korkak futbol oynatiyor istemiyorum abi ya durusu tipi görünümü hocamiz olmasina yakismiyor abi..
gutiyi kesemeyen gutinin mactan erken cikipta fircasini atip sahadan erken ayrilan
yada fernandese laf geciremeyen ve oyundan aldigi icin nerdeyse üstüne gelen bir futbolcu
ne sayginligi var takimi taniyor olabilir ama  aman o kizar bu küser diye futbolcu oynatilmaz...

riza geldi korkak oynatti defansa yatti basari gelmedi kovuldu evlat denilmisti.. ertugrul geldi geldigi gibide cuppa gitti denizliyi biz biliyoruz sagolsun kupa ve sampiyonluk ama kanserden geberdik.. o rahatsizlandiysa biz trilyon kati gittik geldik.. evlatla olmaz bu is.. yani olurda olmaz..onlar önce gol yememeyi düsünüp öyle yenmeyi düsünüyorlar..simdiye kadar gelen hepsi böyle oldu ama carlos baska oyun bambaska gidiyor

yok ben istemiyorum tayfur gelmesin carlos basarisiz olsa bile takimi batirsa bile IS-TE-MI-YO-RUM!!!!
gelmesin evlet filan..
haa arsiz birisi var onu cok isterim oda bizim salak olmayan tek solagimiz Ali Riza Sergen..

NoPasaran

Beşiktaş'ta gözler yeni tahliye olan Tayfur Havutçu'nun takımın başına geçip geçmeyeceği konusunda vereceği karara çevrilirken, Stoke City maçı sırasında Başkan Yıldırım Demirören'in, evinde yenilen aile yemeği sırasında genç teknik adam ile anlaşma sağladığı öğrenildi. "Beşiktaş'ın teknik direktörü Tayfur Havutçu'dur" diyen Demirören'in bu açıklamasının jest değil, içeride aldıkları karar doğrultusunda yapıldığı ortaya çıktı. Son gelen habere göre Tayfur Havutçu, Stoke City maçıyla kolları sıvadı! Başkan Demirören'le maçla ilgili fikirlerini paylaşan Havutçu, sahaya inmek ve takımın başına geçmek için 27 Aralık tarihini belirledi.

5 AYLIK ALACAKLARI ÖDENECEK

27 Aralık'a kadar dinlenerek kendini toparlayacak olan Havutçu, diğer taraftan da takımıyla ilgili son raporları inceleyecek. İlk devrenin son maçı olan Karabükspor karşılaşmasının ardından yapılacak 4 günlük izin sonrası eşofmanlarını sırtına geçirecek olan Havutçu, ikinci yarı hazırlıklarında takımın başında olacak. Bu arada özel yemekte başkan Demirören'in Tayfur Havutçu'ya sezon başından bu yana alamadığı 5 aylık maşının da ödeneceği müjdesini verdiği öğrenildi.

REVNA DEMİRÖREN KENDİ AĞIRLADI

Neslihan-Tayfur Havutçu ikilisine özel sempatisi olduğu bilinen Revna Demirören misafirlerini kapıda karşılayıp, uğurladı. Yönetici Cengiz Zülfikaroğlu'nun da katıldığı yemekte Bayan Demirören, misafirlerini bizzat kendisi ağırladı. Revna Hanım'ın 4-5 çeşit börek ve çeşitli kurabiyelerle misafirlerine özel ilgi gösterdiği, akşam da birlikte yemek yiyerek Stoke City maçını izledikleri öğrenildi. Yemek sırasında Beşiktaş'ın yediği gole sinirlenen Başkan Demirören'i sakinleştiren Havutçu'nun, "Maça Holosko ile değil Mustafa ile başlamak daha doğru olurdu. Ancak bu maçı kazanacak gücümüz var" diye moral verdiği ve karşılaşma sonunda hep birlikte sevindikleri bildirildi. Maç sonrası başkanın Carvalhal'ı arayarak özel olarak kutladığı da ifade edildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Brestgerfich

Yalandır inşallah. Ya da inşallah Beşiktaşımız için en iyisi olur
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ilhan mansız_melis

Yuh be kardeşim. Bu kadar saygısızlık olmaz.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Tayfur'u seviyoruz tamam ama Carlos'a yanlış bir davranış yapılırsa bu ayıbın içine o da dahil olur. Tayfur'un adamlığına yakıştırmam öyle bir davranışı. Demirören'den her şey beklenir, o konuda çoğumuz hem fikiriz zaten.

CR7

Başkan Demirören'i sakinleştiren Havutçu'nun, "Maça Holosko ile değil Mustafa ile başlamak daha doğru olurdu. Ancak bu maçı kazanacak gücümüz var" diye moral verdiği

:oha

nasıl bir hayal gücü bu ya?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

bir arkadasimiz en basit bir sekilde söylemis bende daha fazla eklemek istmiyorum...

carvalhal hocaya sen git tayfur gelsin denilirse carvalhalın bedduası takımdan 10 sene gitmez...

El Maestro

Alıntı yapılan: djinonu - Aralık 17, 2011, 12:40:57
carvalhal hocaya sen git tayfur gelsin denilirse carvalhalın bedduası takımdan 10 sene gitmez...

Katılıyorum ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

CR7

dün mert aydın söylemişti benfica'yı avrupa şampiyonu yapmış bi td. ama kovmuşlar
adam da "lanetliyorum sizi,bir daha asla kupayı alamayacaksınız" demiş. (cem gören bak burada da ayrı)
ondan sonra benfica bir sürü final oynamış ama kupa "0" :)
zaten bir sürü adamın ahını alıyoruz. bu adamınkini bari almayalım. (cem gören bak burada ki bitişik)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

djinonu

!!!SON DAKİKA!!!

Bugün Ümraniye Nevzat Demir tesislerinde Cengiz Zülfikaroğlu,Tayfur Havutçu ve Carlos Carvalhal ile yapılan 3´lü zirvede Beşiktaş´ın teknik direktörü olarak Carlos Carvalhal´ın kalmasına karar verildi...

Bu kararı veren kişilerden biri de Tayfur Havutçu oldu...

Tayfur Havutçu Beşiktaş´ın Futbol Genel Kordinatörlüğü´ne getirildi... A Takım ve altyapı dahil bütün futbol Tayfur Havutçu´ya bağlandı..

facebookta bir grupta aciklanmis eger dogru ise cok güzel bir haber..

Simurg

Carvalhal zaten tayfur hoca ile çalışmaya gelmemiş miydi

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

evet ama 5 ay degilde 25 ay hapis yatsaydi yine takimin basina mi gececekti? bazen iyi giden seyleri degistirmemek/bozmamak daha iyidir.

benim göruslerim hep Tayfur karsiti sebebide Tayfurda , yillardir gözlemliyorum o kapasite yok. teknik direktörluk , futbolculuk gibi sahada cok kosarak olmuyor maalesef.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

saldır beşiktaş

Beşiktaş Kulübü'nden Tayfur Havutçu'nun yeni görevi ile ilgili açıklama geldi.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklama şu şekilde:

Kulübümüz'ün Sayın Tayfur Havutçu ve Sayın Carlos Carvalhal ile ilgili açıklamasıdır:

Yönetim Kurulumuz, Sayın Tayfur Havutçu ile yapmış olduğu görüşme neticesinde, hocamızın, Beşiktaş JK Futbol Takımları Genel Direktörlüğü'ne getirilmesine; Futbol Altyapı, A2 ve Futbol A Takımı teknik ve idari konularında, tek yetkili olarak göreve başlamasına karar vermiştir.

Sayın Carlos Carvalhal, Futbol A Takımı Teknik Sorumlusu olarak görevine devam edecektir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan