Ana Menü

Tayfur Hoca Görevine Dönebilir

Başlatan unicorn, Aralık 12, 2011, 22:41:21

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

ruh konusuna girince örnek verdim, ruhlu adam nasil olur diye. Konu Besiktas olunca ben objektif olamam. hicde olmadimda. Kizima sesini yukselti diye 3 aydir baba yarisi buyuk amcamla konusmuyorum ben. Besiktasta benim icin o derece önemli. Ondan dolayi objektif olmami beklemeyin.

Neyse konu baska yerlere gidiyor Iso baskan ..  :)
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Cem Goren

Bir yerden sonra midem bulandı. o yazanlar çizenler nedir öyle ya. demet akalın muhabbetleri bülent uygun'un yaptıkları falan.  He bu arada Tayfur hakkında yazılanlar şayet doğruysa onun da neyse işte ya.. . Onlar nasıl laflar arkadaş.. Tayfur Beşiktaş'ın çocuğu falan değildir artık benim gözümde. Beşiktaş'ın çocuğu Yiğit'tir Erdi'dir Ozan Abi'dir ta İsveç'ten senede en azından 1 2 maça gelen Cem Abi'dir  Cem Gören'dir birader.  Ömrümüz gidiyor milletin yaptıklarına bak birader ya. Ulan biz takım maç kaybedince mala bağlıyoruz kendimize gelemiyoruz. Yediğimizden içtiğimizden kısıp maça gelmeye çalışıyoruz futboldur amatördür gidip geliyoruz millet kendi çorbasında  He futbolcular içinde Beşiktaş'ın çocuğunu arıyorsak oda Rıza'dır Şifo'dur
altın kapılarımız kan oldu tayfun

IL Capitano

Aynen Cem. Benim icinde degil.Hic bi zamanda olmayacak.  Sahip filanda cikmiyorum. Biz kendimizi gece gunduz parcaliyoruz. Bunlar nelerle ugrasiyor.simdi tutar yine fener taraftariyla karsitirirlar bizi? Bu fener komplexinide ben anlamiyorum valla. Eee o kadar sahip ciktilarda ne oldu? Eziklerin hepsi icerde.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Dogrudur.

Besiktasin cocugu olmak maca gitmekle olmuyor, Tayfurda Besiktasin cocugu degildir , ama Metriste yatmasi ve olaylar
artik onu Besiktasin cocugu yapmistir, bunu diyen tribunler, dogru veya degil,  ama adamdir o ayri.

Besiktasin cocugu benim icin Besiktas alt yapisinda yetisip, Besiktasta oynayip hizmet etmektir, Riza Calimbay gibi.
taraftar taraftardir, besiktasin cocugu farklidir.

Adam Besiktasi satmamis serefini satmamis, arkadas arasi muhabbet ediyor,

sanki siz burada futbolcunuza takiminiza kufur etmiyorsunuz??? Burada edilenler buysa tribunde mac izlerken, tv basinda mac izlerken
edilenleri tahmin edebiliyorum.

Bulent uygun normal vatandastir, tayfurda vatandastir senin benim gibi, futbolcular arasinda cok kufur oluyor, her iki kelimeden biri kufurdur zaten. Bulent Tayfur birsey deyince OHA felan, Ali Veli deyince, eyvallah diyoruz.

Aziz Yildirimin ettigi laflara bakin, adamlar hala Aziz baskan diye geberiyor. Bizim taraftarda adam gebertmek icin bahane ariyor acik kolluyor

artik bu konuyu uzatmanin manasi yok bana gore, tekrar diyorum seven sever sevmeyen sevmez, ama olayi farkli yerlere cekip sulandirmayalim.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

unicorn

X bir Beşiktaşlı futbolcu gol kaçırdığında stadda,tv başında veya arkadaş arası bir ortamda anasına söven Beşiktaşlı taraftar sayısı %90'ın altındaysa bugün Beşiktaş'ı bırakıp feneri tutarım.

Ortam muhabbetlerinde olur bu tarz şeyler ama gün yüzüne çıkınca kınanırsınız bu böyledir.

Her ortamda böyle aslında. İşyerinde yasak olan birşeyi yapsanız kimse birşey demez ama patlayınca mevzu derler ki bbunu neden yaptın. :)

Yakalanmadıkça kopya çekmek serbesttir mantığı bu.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Aralık 22, 2011, 13:30:15
sagol yigit. ya bu konusmalarda hep bi kopukluk var? zannedersin adamlar Turkce konusamiyor, benden kötu Turkceleri valla . :)

Konuşmaların farklı yerlerden alındığı gbi söylentiler var ;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

yahu küfür etse iyi.
adamın düşünceye baksana. biraz psikolojileri bozulsunmuş falanmış filanmış.
arkadaş sen kendine bak. git adam gibi yen.
ayrıca aziz maziz beni ilgilendirmez
öyle iğrenç birine sahip çıkmaları benim de sahip çıkmamı zorunlu kılmaz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

unicorn

Yiğit oradaki muhabbet makara muhabbeti ama ciddi birşey olduğunu düşünmüyorum ben.

NoPasaran

Ben size şöyle diyeyim..

Kendi telefon görüşmenizi dinleyim yeminle iğrenirsiniz kendinizden :)

Ben bugün 150 kez küfürlü cümle kurmuşumdur sanırım..
Maçta fazlası ile..

Bu benim ahlaksız olduğumu göstermez bence..

Tayfura düşman olmaya gerek yok. Her zaman olan şeyler şu an çok farklıymış gbii önümüze sunuluyor sadece..

Bunun için tartışmakta anlamsız..

Ancak Tayfurun yeniden göreve gelmesi açıkcası benimde soğumama neden oldu..

Halen diyorum çekil kenara bekle kardeşim..

Carlosun Samsun maçındaki soğuk yüz ifadesini unutmıyorum
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Volkan'a yüzde yüz katılıyorum bu konuda.

İşler rayında giderken Tayfur2un biraz geriye çekmesi lazımdı kendini. "Eser sahibi"ne bırakmalıydı sadece takımı, yapmadı.

[KralKartal]

tayfurun göreve getirilmesi ona SAHIP cikma anlaminda bir davranis oldugunu dusunuyorum, sanirim ISRAR edildi, ki Tayfur Havutcu görev almak istemiyordu zaten.
Bir tekmede yönetim vuramazdi, buda Besiktaslilik degildir.

Geldigi mevkii zaten kagit üzerinde bir yetki.. Volkanin dedigi gibi, baska söze gerek yok.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Aralık 22, 2011, 23:51:29
Ben size şöyle diyeyim..

Kendi telefon görüşmenizi dinleyim yeminle iğrenirsiniz kendinizden :)

Ben bugün 150 kez küfürlü cümle kurmuşumdur sanırım..
Maçta fazlası ile..

Bu benim ahlaksız olduğumu göstermez bence..

Tayfura düşman olmaya gerek yok. Her zaman olan şeyler şu an çok farklıymış gbii önümüze sunuluyor sadece..

Bunun için tartışmakta anlamsız..

Ancak Tayfurun yeniden göreve gelmesi açıkcası benimde soğumama neden oldu..

Halen diyorum çekil kenara bekle kardeşim..

Carlosun Samsun maçındaki soğuk yüz ifadesini unutmıyorum
Abi şimdi söyleyeceklerimi üstüne alınma genel olarak söylüyorum ama senin yazından yola çıkıyorum bunu belirteyim.

Şimdi bizler sıradan insanlarız. Sıradan derken en azından yakamızda Beşiktaş Teknik Direktörü yazmıyor yani bir vasfımız yok daha açık olarak yazacak olursam biz halkın içinden insanlarız.

Tayfur Havutçu'nun yakasında BEŞİKTAŞ TEKNİK DİREKTÖRÜ apoleti var. Bu adam konuşmalarına dikkat etmek zorunda. Nasıl Aziz Yıldırım'ın konuşmalarından sonra böyle konuşmalar olmaz sen kulüp başkanısın diyorsak Tayfur için de aynı şeyleri düşünmek lazım bence. Aziz Yıldırım Tayfur Havutçu yada herhangi bir yöneticinin başkanın falan konuşmalarına dikkat etmesi lazım.

Bu ülkede sıradan gazetecilerin ya onu da geçtim bizim bile telefonumuzun dinlendiğini düşünürsek bu adamların zaten bunu biliyor olmaları lazım ve bu doğrultuda hareket etmeleri lazım.

Hepsini geçtim ya sen oyuncun hakkında nasıl öyle konuşursun arkadaş. Bu saatten sonra Ersan'dan ya da İsmail'den nasıl verim bekleyebiliriz.

Neyse bu konu uzar gider işte ama şu saatten sonra Tayfur benim gözümde Beşiktaş'ın Çocuğu falan değildir.

Ersin Develi

Ben kendi ettiğim küfürleri düşününce Tayfur Havutçu'nun söylediklerini küfürden bile saymıyorum.Bu konuda eleştirmek doğru değil bence.

Benim üzüldüğüm tek nokta
İsmail hakkında söyledikleridir.
Ki o çizgide İsmail'in taraftardan yediği küfürleri düşünürsek İsmail'in hangi psikolojiye sahip olduğunu tahmin etmek zor olmasa gerek

İbrahim Üzülmez orta yapmayı bilmediği halde 10 sene boyunca tahammül etmiş taraftar olarak İsmail'e yapılanları tamamen haksız buluyorum.
Gerek taraftar gerek de Tayfur Havutçu açısından.

Cem Goren

Alıntı yapılan: Ersin Develi - Aralık 23, 2011, 17:30:58
Ben kendi ettiğim küfürleri düşününce Tayfur Havutçu'nun söylediklerini küfürden bile saymıyorum.Bu konuda eleştirmek doğru değil bence.

Benim üzüldüğüm tek nokta
İsmail hakkında söyledikleridir.
Ki o çizgide İsmail'in taraftardan yediği küfürleri düşünürsek İsmail'in hangi psikolojiye sahip olduğunu tahmin etmek zor olmasa gerek

İbrahim Üzülmez orta yapmayı bilmediği halde 10 sene boyunca tahammül etmiş taraftar olarak İsmail'e yapılanları tamamen haksız buluyorum.
Gerek taraftar gerek de Tayfur Havutçu açısından.
Abi her insan küfrediyor ama bizim boynumuzda bir apolet yok sonuçta.

Ersin Develi

Cem o konuda haklısın,sorumluluk sahibi olanların bizden daha fazla dikkatli olması lazım.

Arkadaş arasında küfür olabilir,ama takım teknik direktörü sıfatıyla oyuncuya hakaret etmek ya da küfür etmek doğru değil.