Ana Menü

Tayfur Hoca Görevine Dönebilir

Başlatan unicorn, Aralık 12, 2011, 22:41:21

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Tayfur hoca olmaz

Carvalhalin yerine gecerse 7 mac sonra kufur yer gider

Fanteziye gerek yok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

DIABLO

1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

Cem Goren

Mete Düren çıktı Carlos vekaleten duruyor dedi.

Kudurcam ya
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ERHUN

İşini bilen, işine saygılı, efendi, düzgün bir insan. Harcamayın bu adamı eyyy yönetimdekiler.

Schuster gelir (ki ben onuda seviyordum) sonuna kadar güvenirsiniz, son dakikaya kadar göndermezsiniz. Böyle bir adam gelir, takımda bazı şeyler yoluna girmeye başlar "vekaleten duruyor" diyerek gönderme sinyalleri verirsiniz. Hem takıma hem Tayfur'a hemde Carlos'a yazık olur.

Carlos Carvalhal bu takımın başında kalmalı. Her dakika teknik direktör değiştirmek=oyun tarzı, oyuncu değiştirmek oluyor bir bakıma. Carlos'a olabildiğince şans verilmeli, bir kalemde silinmemeli.

Brestgerfich

E Carvalhal: "Beşiktaş'ın teknik direktörü Tayfur'dur. Ben vekaleten buradayım. Kendisi serbest kaldığında, ben anlaşmamdaki göreve başlayacağım." dediğinde aferin diyorduk ya adama.
Ne değişti?
Hemen Tayfur Hoca gelsin demiyorum zaten ama Carvalhal'in vekil olduğunu unutmamak gerek.

Tayfur Havutçu ancak gelecek sezon geçmeli takımın başına bence.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

IL Capitano

sonunda kendine kufur ettirecek bu mete duren.. sus bi ya. okudugum her yerde yapilan yorumlarda Carvahalla devam , tayfur dinlensin deniliyor..

alin bi örnek;

Alıntı Yaptayfur hoca canımız ciğerimiz ancak takımın kötü gününde işin yükünü sırtlayan carvalhal hocaya sen git tayfur gelsin denilirse carvalhalın bedduası takımdan 10 sene gitmez...birazda böyle bakmak lazım....
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Grocbenn

Ne salak bir başkanımız ve yönetimimiz var.

Ligde 3 puan geride,Derbi kaybetmemiş,Avrupa Liginde lider,Takım olmuş,Ruh yakalanmış hala vekaleten diyorlar.

Ya söylemek istemiyorum ama Tayfur Havutcu kim dir ya?Hocalık olarak kariyeri ne?Nedir bu kahramanlık gösterisi?

Camia olarak gaza gelmeyi,gösteriş yapmayı çok seviyoruz.Tayfur Havutçu aklanana kadar Beşiktaş kulübünün önünden geçmemelidir.

Yaptığı anlamsız görüşmeler ile bu camianın adını zaten yeterince zan altında bırakmışlardır.

Serdal Adalı gibi adam olacak çekilecek köşeye çıtı çıkmayacak.Ama bakıyorum Jeep üstünde şovlar.Başkanla beraber maç izlemeler.Demeçler falan sanki hiçbir şey olmamış gibi.

Beşiktaş takımı Lucescu'dan sonra gerçekten hocalık anlamında takımına cok iyi hakim bir hoca yakalamıştır.Bu şansı elinin tersi ile itmemelidir.Bu kadar net.

CR7

Alıntı yapılan: Grocbenn - Aralık 15, 2011, 10:44:05

Ne salak bir başkanımız ve yönetimimiz var.

Ligde 3 puan geride,Derbi kaybetmemiş,Avrupa Liginde lider,Takım olmuş,Ruh yakalanmış hala vekaleten diyorlar.

Ya söylemek istemiyorum ama Tayfur Havutcu kim dir ya?Hocalık olarak kariyeri ne?Nedir bu kahramanlık gösterisi?

Camia olarak gaza gelmeyi,gösteriş yapmayı çok seviyoruz.Tayfur Havutçu aklanana kadar Beşiktaş kulübünün önünden geçmemelidir.

Yaptığı anlamsız görüşmeler ile bu camianın adını zaten yeterince zan altında bırakmışlardır.

Serdal Adalı gibi adam olacak çekilecek köşeye çıtı çıkmayacak.Ama bakıyorum Jeep üstünde şovlar.Başkanla beraber maç izlemeler.Demeçler falan sanki hiçbir şey olmamış gibi.

Beşiktaş takımı Lucescu'dan sonra gerçekten hocalık anlamında takımına cok iyi hakim bir hoca yakalamıştır.Bu şansı elinin tersi ile itmemelidir.Bu kadar net.

biz bunları söyleyince suçlu oluyoruz.
sahip çıkmıyor oluyoruz.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

Brestgerfich

Bir yönetici çıkıp ilk defa imzalı resmi belgeler üzerinde yazan yazıları aktarıyor. Daha önce defalarca söylenilmiş olanları söylüyor ama "salak" oluyor. İlginç.
Carvalhal'in de bir tecrübesi yok. Ne kadarlık kaç paralık bir kariyeri var Allah aşkına?
Mete Düren çıkmış, gerçeği söylüyor.
Ben de istemiyorum sezon sonuna kadar, aklanana kadar Tayfur Hoca'nın gelmesini. Ama sözleşmesi devam eden bir teknik direktör (Tayfur Havutçu) varken bir yönetici çıkıp da Tayfur dinlensin, aklansın öyle gelsin diyemez.

IL Capitano

Tayfurun ne kadar kac paralik kariyeri var Allah askina?? hepimiz uzulduk hapis olayina ama metriste Morinho olmadi bu adam. ben kendi adima konusursam , beni bililen bilir ben takimin basina gectigi zaman bile istemiyordum, 5 ay hapis yatti diye duygusala baglayip takimin basina tayfur gecsin diyemem. Carvahal tirnaklariyla kaziya kaziya buraya getirdi bu takimi , yukarda Allah var. Tayfura kulupte baska bi sey bulunur ama önce biraz dinlensin.

Brestgerfich

Katılıyorum abi. Bizdeki yardımcı antrenörlüğünden baska ele gelir bir kariyeri yok o konuda. Ama Carvalhal'in de yoktu. İşler iyi gitmeye başlayınca Carvalhal'ci olduk. Bir ara, Tayfur çıksa da geçse şu takımın başına denmiyor muydu?

Taraftar gözüyle ben de istemem şu an Tayfur'un gelip teknik direktörlüğü almasını.
Ama bir yöneticinin yapması gereken açıklama budur. Farklı bir şey beklenemez o adamlardan da.

NoPasaran

Bnce tayfur hoca gelmez zaten

Tartismak anlamsiz

Yonetimde ne desin ki, ne bekleniyor ?
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

yine kendi adima konusucak olursam, ben ne tayfurcu oldum nede carvahalci. ben Besiktasciyim, yani Besiktasin menfaatleri benim icin en önemli olan. ama carlos carvahal hoca öyle nerdeyse enkaz olmus bir ligde bu takimi alip bu hallere getirmesi olaganustu bi basari. yeri geldi portekizlilere posta koydu, gutiyi takimdan gönder(t)di. fernandesi hayata döndurdu, yillardir oynayan (ben hep savunmusumdur) Toramani defanstan keserek savunma olayini kökunden halletti. Bunlarin hic birini bence Tayfur yapamazdi. Yönetimin agirligi altinda mutlaka ezilirdi. Bunlar benim kisisel dusuncelerim. Tayfur cok iyi isler yaptigindan degil, sebanin yegeni vede demiören ailesiyle iyi ilsil´kileri yuzunden bu takimin bas antrenöru olmustur. yine söyluyorum bunlar benim kisiel dusuncelerim.metris olayina uzulduk hepimiz ama ortada bi carvahal gercegi var, insallah yönetim garip hareketlerle bu ahenki bozmaz.

Ersin Develi

Carvalhal ile ilgili uzun bir yazı yazmayı düşünüyorum çünkü bunu fazlasıyla haketti
Neden;
1-A2 takımına gelecekken,birden kendini Türkiye'nin en büyük takımlarından Beşiktaş'ın başında buldu kendini
2-Her fırsatta bu takımın hocası Tayfur Havutçu'dur dedi
3-Medya,yazarlar vs EMANETÇİ,vatandaşlarını kayırıyor vs gibi bel altı vurdu
4-Yönetimin aptalc[kufur otomatik degistirilmistir]ulubenin yanına koyduğu Tayfur Havutçu maketinin yanında gocunmadan poz verdi
Yazsam uzar gider,ki müsayit bir zamanda yazmayı düşünüyorum.

Carvalhal ilk geldiğinde bu işin onunla yürümeyeceğini düşünmüştüm yanılmışım,bunu puan durumuna ve Avrupadaki başarıya bakarak söylemekte mümkün,maçları tek tek ele alarakta
Mesela üst düzey maçların hepsinde üst düzey bir oyun oynadık.
En azından takım olmayı başarabildik.

Şucu Bucu diye ayrılmaya en müsayit taraftar biziz sanırım.
İlla ikisinden biri olacak değil,ikiside olabilir

Bana göre bu sezon sonuna kadar Carvalhal ile devam edilmeli,
Seneye Tayfur Havutçu hoca olursa,Carvalhal'de onun yardımcısı olmalı

El Maestro

Ya 2si birden yönetemiyormu ?

Neden kimse bu yolu konuşmuyor ?

En ortak ve en kolay çözüm bu olur bence ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~