Ana Menü

Van'da 7.2 Şiddetinde Deprem

Başlatan ilhan mansız_melis, Ekim 23, 2011, 14:24:17

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Banucan

bunu yazanlar ihtiyacı olmayanlar adım gibi eminim ben buna provakatörler
biz montun cebine iliştirilen mesaja bakalım ve yola devam
umarım o yorumları yapan ve öyle düşünen şerefsizler kendi pisliklerinde boğulurlar!
FEDA

ERHUN

Aklıma geldikçe yazılanlar cinlerim tepeme çıkıyor.

pkk'nın ne kadar şeref yoksunu olduğunu şu depremde anlarlar belki dedim ama yok. At gözlükleri takmış oradakiler (çoğunluğu en azından). Ülkenin dört bir yanından hatta dünyanın çeşitli ülkelerinden yardımlar geldi bdp'li belediye başkanı nerede yardımlar diyor, orada yaşayanlar biz Doğu'dayız diye bize yardım yok diyor, gelen yardımlar yağmalanıyor, Türk'lere ve devletimize hakaret-küfür ediliyor, insanımıza molotof atılıyor.

Sonra gidip yardım yapacağım öylemi? İçimden hiç gelmiyor, yapmadım da. Eline sağlık taş-sopa-Türk bayrağı dolu kutuyu hazırlayanın. Hatırlasınlar nerede yaşadıklarını, kimlerin yardım yaptığını ama yok aynı tas aynı hamam. Nankör olmasa, şerefli olsa, namert olmasa bir insan bu yapılanlara karşı bu tutumu takınmaz. Enkazda çalışan askere mermi sıksınlar, sonra git mermi sıkanları destekle, gel mermi yiyen askerin ülkesinden yardım iste. Yok öyle bir yer dünya üzerinde. Ülke başındakiler çok sabırlı... yok yok sabırlı değil, bu yapılanlara karşı pasif kalıyorlar. Bir gün ülkemizi düzlüğe çıkaracak bir vatansever çıkacaklar. Ekmek yediklere yere ihanet ediyorlar. Gün gelecek ihanet ettikleri yerden mermide yiyecekler. Tüm kalbimle inanıyorum bu söylediğime. Tarihte Türk'ler olarak kimlerle mücadele ettik biz bir kaç bin çapulcuya mı boyun eğeceğiz?

Suçsuz günahsız insanlarda var orada ama tarihte kurunun yanında yaş yanmıştı, şimdide yanıyor, gelecekte de yanacaktır.

Üzüldüğüm tek yan atamalarda tam anlamıyla havalara uçan 20-30 yaşlarındaki öğretmenler.

Şimdi bunları yazdım faşist ilan edilirim. Neyse umurumda da değil faşist-kafatasçı ilan edilmişim, içimden geçenleri yazdım. Ne küfür ne birşey, "ifade özgürlüğü" diyorlar ya. Kullanayım dedim.

Not: Çok klişe bir laf var "onların istediği tam bu, iki ırkı birbirine düşürmek istiyorlar" diye. Eğer amaçları oysa fazlasıyla başardılar.

Brestgerfich

Alıntı yapılan: CR7 - Ekim 28, 2011, 14:47:43
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/302117_253647044686444_233036413414174_797509_1974470839_n.jpg

Hiç vakit kaybetmeden bunları yazan adamlar alınmalı içeri. 20yıl mı 50yıl mı verilecekse hemen hapis cezası verilip toplumun dışına atılacak bu şerefsizler. dağa çıkmalarını beklemenin, sonra dağda öldürücem diye uğraşmanın anlamı yok
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

DIABLO

yemek yediğin kaba pislemek bu olsa gerek :)
1 Sehit  için menemeni yakan Atamı özledim.

forzaChelsea

eRe

en son para olarak 62mılyon lıra yardımseverler verdı
bılmemne kralı hatırlamıyorum sımdı 50mılyon dolar gondermıs van ıcın
samanyoluda yanlıs bılmıyorsam 20-30mılyon lıra cıvarı bırsey gondermıs
gercı vergılerımız hepsınden fazlada
bu para orayı ıstanbul yapar
her bır sehrını
ama bu serefsızler
ıtler
sız anlamasnızda bırcok kufur sahıplerı ınsanlar
her turlu pıslıgı hakedıyorlar
umarım geberıp gıderler...
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Alıntı yapılan: eRe - Ekim 28, 2011, 20:16:04
bılmemne kralı hatırlamıyorum sımdı 50mılyon dolar gondermıs van ıcın

Not: Suudi Arabistan kralı Abdullah

Ersin Develi

Ceza mı ??
O da ne?
Senin dediğin o ceza sistemi sen ben gibi adamlara işler
Onlara verse verse ödül verirler
Bknz: Haburdan gelenler

unicorn

Bunlar gibi şeref yoksunları yüzünden insanlar yardımı da kesecek. Bizim yardımlarımız nereye gidiyor endişesi yaşayacak insnalar.
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !

NoPasaran

Face yazisi resmen provakasyon

Yalanci sahtekar fasist bazi Kisilerin kasitli isleri

Hic gercekci degil ve cok ayip
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ERHUN

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ekim 29, 2011, 13:55:23

Demişsiniz de... o sayfa gerçekti. Faşist diye nitelendirdiğiniz tarzdaki farklı sayfaların üyelerinin şikayetleri üzerine facebook yönetimi tarafından kapatıldı bu grup.

NOT: 1-) Depremzedeler yazmadı tabii ki, nereden internete gireceklerde yazacaklar.
2-) O yeni açılmış bir grup değil. Grup adıda Van'la alakalı değil görüldüğü üzere "Gundî" adında bir grup.
3-) O yazıları o bölge insanı yazdı, inanıp inanmamak kendi kafanızda bitiyor. İnternette bir sürü Türkiye'de yaşayıp Türk düşmanlığı yapan şeref yoksunu var. O yazılanlar gerçek değil demek sadece kendinizi kandırmaktır.

saldır beşiktaş

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Ekim 29, 2011, 13:55:23

Zaten gerçek depdemzedenin ne işi var facebook'ta.
Evi barkı yıkılan insanın başka işi yok facebook'ta grup kurucak.
Kasıtlı yapıldığına inanıyorum.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Banucan

Alıntı yapılan: Brestgerfich - Ekim 28, 2011, 20:12:49
Alıntı yapılan: CR7 - Ekim 28, 2011, 14:47:43
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/302117_253647044686444_233036413414174_797509_1974470839_n.jpg

Hiç vakit kaybetmeden bunları yazan adamlar alınmalı içeri. 20yıl mı 50yıl mı verilecekse hemen hapis cezası verilip toplumun dışına atılacak bu şerefsizler. dağa çıkmalarını beklemenin, sonra dağda öldürücem diye uğraşmanın anlamı yok
kesinlikle katılıyorum
FEDA

eRe

akp karşıtı yazılar yazıyoruz diye ilk biz alınırız gökhan :) onlar alınsa bile af var onlara ama bize yok bak ;)
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Bu gruplari hep facebook yada youtube kapatiyor zaten

Yine diyorum hic gercekci degil.

Televizyonda goruyoruz gercekleri

İnsanlari bu kadar ayirt edrrseniz oda bi gun gelir siZe dusman olur

3 kurus yardim edecegiz 1 ton laf soyluyoruz
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

unicorn

Alıntı yapılan: eRe - Ekim 29, 2011, 15:51:06
akp karşıtı yazılar yazıyoruz diye ilk biz alınırız gökhan :) onlar alınsa bile af var onlara ama bize yok bak ;)

Af var, yasa var, tahliye var. ;)
Ne Olmuş Yani Büyük Adam Olamadıysak,

Hayallerimizi Satmadık Ya !