Ana Menü

Son Dakika ! Bernd Schuster istifa etti

Başlatan Ozan Doğan, Mart 15, 2011, 10:13:40

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Cem sana yazmadım onu..

Ben bildiğime göre resmi olan şeylere göre yorum yapıyorum kardeşim.

Volkan abi..

Benim savunduğum yok sadece biraz sinir oldum o kadar.
İstifa et istifa et

Sonra İstifa eder..nasıl madridle anlaşırsın etik değil..

Bölünür senin için uykular!

carsi52

Neyse artık uzatmaya gerek yok.

Adam istifa etti işte daha neyin peşindesiniz ki.

Umarım Beşiktaş için en hayırlısı olur.

Şimdilik buraya dönmek gerek ---------- http://www.kralkartal.net/index.php?topic=32599.0

NoPasaran

Peki o onemli degil artik.kendi hayati ancak cidden buyuk yara verdi schuster bu takima

Kafasini veremedi bu takima bnce.sene basinda ki oynattigi futbolu niyeyse takima daha sonra veremedi..

Birde sevimsizdi bu ruhunu etkiledi takimin herhalde

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

carsi52

Alıntı yapılan: NoPasaran ! - Mart 15, 2011, 23:25:19
Peki o onemli degil artik.kendi hayati ancak cidden buyuk yara verdi schuster bu takima

Kafasini veremedi bu takima bnce.sene basinda ki oynattigi futbolu niyeyse takima daha sonra veremedi..

Birde sevimsizdi bu ruhunu etkiledi takimin herhalde

Söylemeden duramıcam..

Türkiye Ligini çok küçümsedi sebebi bu bence ;D

KeePSaKe

Alıntı yapılan: djinonu - Mart 15, 2011, 12:08:10
sergen dicem ama kiskancliktan hicbir yildizi oynatmaz...

Valla ben isterim gelmesini öyle bir şey yapıcağınıda sanmıyorum ama taraftar ister mi bilemicem.
Since 1903

[KralKartal]

Kolot Beşiktaş ve Schuster arasında anlaşmazlık olduğunu da söylerken: "Aralık ayındaki transferlere Schuster okey vermedi. Başka futbolcuları sezon sonu almak istiyordu. Yönetim ve Schuster arasında bir anlaşmazlık vardı. Beşiktaş'ta şu an bir kriz durumu var ve bunu iyi yönetmesi lazım. Önümüzdeki sezonları da kaybetmemek için dikkatlari gerekiyor." dedi.

Ilginc. Schuster istemediyse SORUNU anlamis olduk, neden isteksiz ve mutsuz. Morali pek iyi degildi.

Herzaman diyorum, teknik direktor istemiyorsa ALMAYIN...Nasil yönetim anlayisidir ki bu???
O zaman baskan cikip TD olarakta gorev yapsin milyon dolarlar cebinde kalir. Tazminat derdi olmaz
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

Beşiktaş'ın efsane futbolcularından Feyyaz Uçar, Tayfur Havutçu'nun Beşiktaş Teknik Direktörlüğüne getirilmesini HABER1903'e değerlendirdi.

Uçar yaptığı açıklamada;

" Beşiktaş yönetimi Schuster'in istifasından sonra Tayfur'u getirerek doğru karar vermiştir. En azından hala Ziraat Türkiye Kupası şansı devam ederken takımı tanıyan asistan hocaya vermek doğru bir harekettir. Belki de başarılı olacak. Hayırlı olsun diyorum. Çnkü Schuster'in son karşılaşmalarda ki hal ve hareketlri de tuhaf bir hal almaya başlamıştı. Son maçta Guti ve Ernst değişikliği ile içinde bulunduğu durumu ortaya koydu. Tayfur'un Schuster'den daha kötü olacağını düşünmüyorum." diyerek sözlerini tamamladı.

- HABER1903 -
Not: Haber1903.com Özel Haberidir. Kaynak gösterilmeden kullanılamaz.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Alıntı yapılan: RCA - Ocak 11, 2014, 18:38:34
Alıntı yapılan: NoPasaran - Mart 15, 2011, 10:35:10
Ersun Yanalı istiyorum ya ben

Volkan abi istemiş zamanında :D

;D

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Alıntı yapılan: El Maestro - Mart 06, 2011, 22:18:21
Ama bir yerli td gelicek olursa işte o zaman evet derim. Bir Ersun Yanal mesela bu takımı çok çok daha iyi yerlere getirebilir.

Alıntı yapılan: El Maestro - Temmuz 27, 2011, 01:23:35
Benim adayım ve gönlümden geçen isim Ersun Yanal ..  :ok

Alıntı yapılan: El Maestro - Temmuz 18, 2011, 16:31:40
Ersun Yanal çok iyi seçim olur ..

Trabzon'un geçen seneki şampiyonluğa oynayan başarılı ekibini kuranda Ersun Yanal'dır ..

Selçuk İnan ve Burak Yılmaz bu performansını aslında Şenol Güneş'e değil Ersun Yanal'a borçludur.

Ligi çok iyi biliyor, oyuncuları biliyor .

Taktiksel olarakta yetersiz değil futboldan iyi anlıyor .. Mentalitesi geniş .

Umarım td değişikliği olur ise saçma sapan bir yabancı adam yerine bu adam ile anlaşılır da takımın başına getirilir..

Bizi hiç görmüyosunuz ayıp oluyor.  :D
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~