Ana Menü

Son Dakika ! Bernd Schuster istifa etti

Başlatan Ozan Doğan, Mart 15, 2011, 10:13:40

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ozan Doğan

Beşiktaş Teknik Direktörü Bernd Schuster istifa etti.Ulaştığımız Beşiktaş kulübü yöneticileri Schuster'in istifa ettiğini doğruladı. Bugün gerekli açıklamaların yapılacağını HABER1903'ebildirdiler.

NoPasaran

Çok iyi haber..

Ruhsuz ,takıma bişey veremeyen

hücum değil, hüzün futbolu oynatan

Schuster

Bye bye !
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

artik bir sey veremeyecegini anladigi icin önumuzdeki senenin maasinida birakarak kendi istifa etmis. hic degilse onurlu bir sekilde ayrildi. yolun acik olsun Herr Schuster..

bizim icinde iyi oldu. birisi vekaleten sezon sonuna kadar mi götur yoksa hemen bir teknik direktör ise baslar mi? merak ediyorum acikcasi..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

Herkesin saglam bir kaynagi vardir ya  :)  , valla benim kaynak Scolari diyor.. bakalim artik.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Simurg

Egolarını alıpta gitmesi iyi oldu
gelen tarftarına sövmez en azından :)

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

NoPasaran

Alıntı yapılan: Cem Baba - Mart 15, 2011, 10:39:22
Herkesin saglam bir kaynagi vardir ya  :)  , valla benim kaynak Scolari diyor.. bakalim artik.

Yabancı hoca hiç istemiyorum ya :-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

enteresandır benim kaynaklarımda scolari diyor :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

eyup1903

sezon sonunda kadar Tayfur Havutçu olacak takımın başında sanırım sezon sonuda scolari gelecek

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

pAscAliAnUmut

Hem uzun vade de hem de kısa vadede kötü günler bizi bekliyor

Umarım Scolari'ye o kadar para verilmez ve getirilmez. Bana son 5-6 sene içersinde bir başarısını söyleyin Scolari'nin. Veya kovulmadığı takım ?

Hoşçakal olacaklar sensiz olsun Bernd Schuster  :alkis
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Besiktasin kadrosunun oyle cok ahim sahim bir hocaya ihtiyaci yok..

Ruhu olan,gulen ve motivasyonu olan herkes ilk 3 e sokar bizi
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Grocbenn

Bu kadar basarısız bir hocanın alacağı parayı istemeyip istifa etmesi erdemli bir davranış oldu.

O kadar belliydi ki zaten çalışmak istemediği.Bence kısa vadede uzun vadede Beşiktaş için hayırlı bir davranış oldu.

Bize işini ahlaklı yapan çalışkan bir hoca lazım.Bu takımada yıldız değil işçi adamlar lazım..

Kesinlikle yabancı hoca istemiyorum.Scoları-Benitez gelirse yazık olur..

En büyük isteğim Ersun Yanal.Elinin altında bu kadar veri olan bir adam bize inanılmaz faydalı olur.

djinonu

Abi türk istemiyoruz avrupada fark yer diye...yabanci istemiyoruz yine ayni olur diye...türk gelecek yabancilar dinlemeyecek eee simdi bana söyleyin kim oynatir bu futbolculari? Tayfurdanda birsey olmaz a2yi oynattigi gibi bizi oynatsa sergen dicem ama kiskancliktan hicbir yildizi oynatmaz...