Ana Menü

Yeni Hoca arayışlarımız [Tek Topic]

Başlatan NoPasaran, Temmuz 27, 2011, 00:52:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ın teknik direktörü Tayfur Havutçu, futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında 12 Temmuz'da ifadesi alınmış, daha sonra tutuklu yargılanmak üzere Siyah-beyazlı kulübün futbol komitesi başkanı Serdal Adalı ve protokol müdürü Ahmet Ateş ile birlikte cezavevine gönderilmişti.

Doğan Haber Ajansı'nın haberine göre; Tayfur Havutçu ile ilgili tutukluluk kararının kalkmasına ilişkin yapılan itiraz reddedilirken, bu gelişme üzerine Beşiktaş kulübü, yeni teknik adam arayışlarına ciddi olarak başladı. Siyah-beyazlı kulübün ilk adayı Mustafa Denizli oldu.

Tecrübeli teknik adam, konu ile ilgili yaptığı kısa açıklamada, son dönemde Beşiktaş kulübü yetkilileriyle bazı görüşmelerin olduğunu ifade ederken, bu görüşmelerin bir transfer teklifi anlamı taşımadığını vurguladı.

Beşiktaş'ın diğer bir teknik direktör adayı ise Christoph Daum. Daha önce farklı dönemlerde Beşiktaş'ı çalıştıran Daum, geçtiğimiz sezon Alman Bundesilga ekiplerinden Eintracht Frankfurt'u ligin son haftalarında devralmış, ancak takımın küme düşmesinin ardından görevine son verilmişti. Daum'un, Türk futbolunu yakından tanıması, uzun süredir yardımcılığını yapan Roland Koch'un da yeni sezon öncesi Beşiktaş'ta antrenörlük görevini yürütüyor olması Alman teknik adamın ismini öne çıkaran etkenler olarak göze çarpıyor.

Christoph Daum, konu ile ilgili geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada kendisine Beşiktaş'tan bir teklif olmadığını ifade etmişti. Ancak bugün yaşanan gelişme sonrası Siyah-beyazlı yönetimin hem Daum, hem de Denizli isimleri üzerinde durması ve kısa sürede Siyah-beyazlı takımın yeni teknik direktörünün belli olması bekleniyor.

DHA
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Benim adayım ve gönlümden geçen isim Ersun Yanal ..  :ok
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

Cem Goren

Mustafa Denizli gelecek bence. Şu an takımı toparlayacak tek isim belkide. He takımda toparlanıcak bi durum yok gerçi ama MD bu işin üstesinden gelir.

He gönlüm Şifo'dan yana o ayrı. Yanında da rıza.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Mustafa Denizli + Metin Tekin. Denizli'ye bir şey olursa Sarı Fırtına götürür ;)
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ERHUN

Mustafa Denizli, şampiyon yap bizi. Kurt hoca gelsin takımın başına  :ok

El Maestro

Madem gönlümden geçen ismi yazdım nedenlerinide yazmak gerek ;

Öncelikle ligi çok iyi biliyor ..

Geçmişte Denizlispor ve Gençlerbirliği ile yaptıkları ortada ..

Bunu daha öncede yazdım Trabzonspor'un yükselişindeki en büyük pay onundur, Selçuk İnan ve Burak Yılmaz bu performansını aslında Şenol Güneş'e değil Ersun Yanal'a borçludur .. Takımın temeli ona aittir ..

Sahip olduğu oyunculardan maksimum verim alır. Bu özelliği ile de Beşiktaş'ın sahip olduğu kadroyu düşünürsek nasıl bir birleşim olabileceği tahmin etmek güç değil .. Birde oynattığı her takımın süper lig ortalaması 7 olan bir td..

Bugün Mİlli Takım'da oynayan birçok oyuncunun geçmişinde o veya bu şekilde müdehalesi olmuştur.

Son olarak, futbolcu keşfetme/yetiştirme/geliştirme konusunda ders verebilecek teknik direktör bence . Sadece ilk akıllara gelen birkaç örnek olarak; Selçuk İnan, Ahmed Hassan, Yusuf Şimşek, Serkan Balcı, Filip Holosko, Gustavo Colman ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Çok zor durumda kaldı
Beşiktaş yönetimi zor bir kararın eşiğinde... İkinci başkan Metin Keçeli'nin önceki gün yaptığı "Hocamızın arkasındayız. Aklanıp, gelmesini bekleyeceğiz" açıklamasının üzerinden yaklaşık 24 saat geçtikten sonra teknik direktör Tayfur Havutçu, yönetici Serdal Adalı ve protokol müdürü Ahmet Ateş'in tutukluluk haline yapılan itirazın reddedilmesi siyah-beyazlıları zor durumda bıraktı. Türkiye'yi ve Beşiktaş'ı iyi tanıyan bir hoca arayışı başladı, Ziya Doğan ile temasa geçildi...

Scala'nın yardımcısıydı
Daha önce Mustafa Denizli, Flores, Samet Aybaba ve Daum'un adının anıldığı Beşiktaş'ta Doğan'ın isminin ağırlık kazandığı vurgulandı. Futbolculuk döneminde "iyi bir Beşiktaşlı" olarak anılan Doğan'ın antrenörlük tecrübesinin de yeterli olduğu görüşünü dillendiren kurmaylarına olumlu yanıt veren başkan Yıldırım Demirören'in, konuyla bizzat ilgileneceği ileri sürüldü. Ziya Doğan, 2000-01 sezonunda Beşiktaş'ta Scala'nın yardımcılığını da üstlenmişti.

Kaynak. Fotomaç

CR7

Guti'yi  getiriyormuşuz. (NTVSPOR)

aramızda kalsın FM2011'de adamı yardımcım yapmıştım Tayfur'u kovup :(

ERHUN

Ya Demirören marijuana falan mı kullanıyor? 7/24 kafası iyi herhalde. Yaptığı her açıklama rezalet. Guti'den teknik direktör mü olur yuh ya.

IL Capitano

Alıntı yapılan: L_James_6 - Temmuz 27, 2011, 01:32:51
Mustafa Denizli + Metin Tekin. Denizli'ye bir şey olursa Sarı Fırtına götürür ;)

Bencede en mantiklisi bu . !!
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

IL Capitano

Aslinda evet , tayfura guvenen Metine tek basina guvenmesi lazim.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

hocamiz tayfurdur
en iyisi koch ile devam etmek
tayfur hocanin tekrar itiraz hakki var,yanilmiyorsam bi süre sonra
insaallah cikacak
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

Alıntı yapılan: keskinli - Temmuz 27, 2011, 22:48:03
hocamiz tayfurdur
en iyisi koch ile devam etmek
tayfur hocanin tekrar itiraz hakki var,yanilmiyorsam bi süre sonra
insaallah cikacak

Valla benim hiç umudum yok. Artık çıksa bile zor, basına düştü bile "Tayfur çıksa bile istifa edecekti teknik direktörlükten" tarzı haberler. Dediğim gibi çıksa bile zor teknik direktörümüz olarak devam etmesi.

CR7

çıkacak çıkacak diye diye sezon bitecek
uyumaya devam.