Ana Menü

Yeni Hoca arayışlarımız [Tek Topic]

Başlatan NoPasaran, Temmuz 27, 2011, 00:52:43

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Mustafa Denizli gelir.

Plase de şifo olur
altın kapılarımız kan oldu tayfun

keskinli

Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Simurg

Denizliyi hangi sözlerle uğurladık ve üzerinden çokta zamna geçmedi gelince ne değişecek sinir edip durucak kurduğu kadrolarla..
Metin Tekin olabilir.
Denemek ve görmeke lazım
Aynı hataları yapmaktansa

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Simurg

TEKNİK direktör Tayfur Havutçu'nun tutuklanmasının ardından hoca konusunda büyük bir kaosun yaşandığı Beşiktaş ile adı anılan teknik adam sayısı 5'e yükseldi... Önceliği Havutçu'ya veren ancak tutukluluk haline yapılan itirazın reddedilmesi üzerine yeniden kolları sıvayan siyahbeyazlı yönetimin, Mustafa Denizli, Ziya Doğan, Flores ve Daum'un ardından Mehmet Özdilek'i de listeye aldığı öne sürüldü.

Portekizce bilmek tercih sebebi
DAHA önce görevi sağlık sorunları nedeniyle bırakan Denizli ve camianın önemli bir kesiminden tepki alan Daum'un geri planda kalmasının ardından Ziya Doğan ve Flores'e yoğunlaşan yönetimin, Özdilek'e de sıcak baktığı vurgulandı. Takımda çok sayıda Portekizli olması nedeniyle Portekizce bilen bir hocanın faydalı olabileceğini düşünen yöneticilerin, bu konuda menajer Mendes ve Ahmet Bulut'tan destek alacağı belirtildi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

IL Capitano

bir an önce bi karar verilmesi lazim..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

CR7

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

RCA

ben ayni yemegi yemekten sikildigimizi dusunmekteyim. degisik kan`a ihtiyacimiz var diyorum
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

Brestgerfich

NtvSpor'un haberine göre; Y. Demirören, gelecek yıl futblu bırakmayı düşünen Guti'yi Tayfur Havutçu'nun yerine teknik direktör olarak getirmek istiyormuş.
Yönetim Kurulu üyeleri ise M. Denizli ve C. Daum arasında kararsızmış.
Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

ERHUN

Guti'yi getireceklerine Koch kalsın. Guti nedir ya.

Edit: Hala hocamız Tayfur'dur diye açıklama yapıyorlar, bıraksınlar bu işleri ya.

keskinli

Teknik direktör Tayfur Havutçu'nun takımın başında kalacağı bildirildi.
Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada,

"Futbol A Takımımızın  direktörü halen Sayın Tayfur Havutçu olup, kendisinin en kısa sürede hukuken aklanıp görevinin başına dönmesi hepimizin en
büyük ortak arzusudur" denildi.

Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinde yapılan açıklamada, birkaç gündür medyada teknik direktör arayışıyla ilgili yer alan  üzerine, bir açıklama ihtiyacı duyulduğu belirtilerek, teknik direktör Tayfur Havutçu'nun takımın başında kalacağı bildirildi.

Açıklamada, "Gazetelerde birkaç gündür süregelen, teknik direktör arayışıyla ilgili yapılan haberler neticesinde yönetim kurulu  bir açıklama
yapma ihtiyacı duyulmuştur. Futbol A Takımımızın teknik direktörü halen Sayın Tayfur Havutçu olup, kendisinin en kısa sürede hukuken aklanıp görevinin başına
dönmesi hepimizin en büyük ortak arzusudur" ifadesine yer verildi.
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

ERHUN

HaberTürk'te bugün bir haber vardı.

Futbolculara sormuşlar yeni hoca kim olsun diye, görüş almışlar.
Türk futbolcular Mustafa Denizli demiş, yabancılar (daha doğrusu Portekiz'liler) Zico demiş, aynı dili konuşuyoruz iyi olur demişler.

Futbolcuların böyle açıklama yaptıklarını pek sanmıyorum ama olur bence, Zico'da iyidir Denizli'de. Tayfur bizim hocamızdır laflarından gına geldi artık.

saldır beşiktaş

Beşiktaş Kulübünden yapılan "Teknik Direktör Tayfur Havutçu'nun arkasındayız ve şu an için yeni bir teknik direktör arayışında bulunmuyoruz" açıklamasına rağmen, Başkan Yıldırım Demirören'in yurt dışında yeni hoca arayışında olduğu öğrenildi.

Demirören'in Havutçu'nun tutukluluk süresinin uzaması ihtimalini göze alarak yurt dışında bazı hocalarla irtibata geçtiği, Havutçu'nun tutukluluk süresi sona erene kadar takımı yeni hocaya emanet edeceği gelen haberler arasında. Ayrıca Demirören'in Tayfur Havutçu'nun bu süreyi atlatmasından ardından tekrar takımın başına getirmeyi planladığı öğrenildi.

Öte yandan Yıldırım Demirören'in hoca alternatifleri arasında İspanyol ve İspanya'da çalışılmış hocalar olduğu bilgisine ulaşıldı.

Haber Kaynağı: Haber1903 Özel Haber
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ERHUN

Beşiktaş'ta Başkan Yıldırım Demirören ve bazı yöneticiler, tutuklu bulunan genç hocanın beklenmesinden yana tavır sergilerken diğer isimler de acilen yeni teknik direktör getirilmesini istedi. Koch ise "Bana ve takıma güvenin" dedi.

BEŞİKTAŞ yönetimi ikiye ayrıldı... Şike soruşturması kapsamında tutuklanarak Metris Cezaevi'ne konulan Teknik Direktör Tayfur Havutçu'nun durumu Siyah-Beyazlı yönetimi ikiye böldü. Başkan Yıldırım Demirören ve bazı yöneticiler, Havutçu'nun durumunun nekleşmesini beklemekten yana tavır sergiledikleri ve "Beşiktaş'a yakışan ona sahip çıkmaktır. Bugün yeni bir hoca getirmemiz Havutçu için en ağır darbe olur" dedikleri bildirildi.

Havutçu aklansa da faydasız

Demirören ve yanındaki isimler genç hoca için en azından Futbol Federasyonu'nun kararına kadar beklenmesini isterken yeni hoca getirilmesini talep eden diğer yöneticiler de "Beşiktaş gibi büyük camialar, hiçbir zaman bir isme bağlı kalmamalı. Şampiyonluk ve Avrupa'da büyük hedefler peşindeysek takım sahipsiz kalmamalı. Tayfur Hoca aklansa bile yaşadıkları nedeniyle  takıma katkı yapamaz. Bu nedenle vakit kaybetmeden yeni hoca getirmeliyiz" dedikleri öğrenildi.

Futbolculara moral vermeliyiz

Yönetimdeki bu çatlak ses nedeniyle Demirören'in sıkıntıda olduğu belirtilirken, takımın teslim edildiği antrenör Roland Koch ise garanti verdi. Demirören'le biraraya gelen Alman teknik adam, "Takım form grafiği olarak istenilen seviyeye gelmek üzere. Bize ve futbolculara güvenin. Tayfur Hoca'nın istediklerini harfiyen uygulamaya çalışıyoruz. Beşiktaş hem ligde hem de Avrupa'da herkesin yüzünü güldürecek. Ancak yönetim de takıma moral açısından bize destek olmalı" dedi.

Kaynak: Star

Grocbenn

Tayfur Havutcu en erken Ocak ayına kadar içeride..

Bence yönetim çok açık belli oluyorki Federasyonun kararını bekliyor.Olası bir küme düşürme kararında Koch veya Metin Tekin gibi yerli hocalarla devam edebilir..

Ama küme düşme kararı gelmez ise emin olun ki Tayfur Hoca'nın arkasında durma muhabbeti anında ortadan kalkacaktır..

[KralKartal]

Denizli, Daum, Guti gelecekse

RONALD KOCH kalsin. Adam zamaninda yine tek basina Besiktasi calistirdi.

Denizli hic ama hic gelmesin, gitsin YORUMCU olsun, Besiktastan kazandigi yeter
IYI hoca ise gitsin farkli takim calistirsin, turkiyede adam kral geciniyor, seni kim tanir be arkadas?

Daum kim necidir? Mazi olmus artik.

Guti mi? Adam futbolcuyken sorumluluk alamiyor, TD olarak mi alacak? Bir zahmet geri dönsün reale, onu yardimci yapmazlar!

Ama suan icin KOCHA emanet edilirse daha iyi. Suan bir TD fayda saglamaz.

Ki ortada hala KUME dusme riski var, hala diyorum, BESIKTASI , Fener ile birlikte yakacaklar, FB duserse YALNIZ gitmez,
Besiktas ve bazi takimlarda dusebilir.

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi