Ana Menü

SON DAKİKA! Schuster Fatih Tekke'yi sildi

Başlatan eRe, Kasım 20, 2010, 12:52:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

eRe

SON DAKİKA! Schuster Fatih Tekke'yi sildi Spor Toto Süper Lig'de bugün oynanacak olan Beşiktaş - Konyaspor maçından önce siyah-beyazlı takımın Alman teknik direktörü Bernd Schuster, Fatih Tekke'yi maç kadrosuna almadı.

Alman teknik direktör Bernd Schuster ile ters düştüğü için Beşiktaş'ta forma şansı bulamayan golcü futbolcu Fatih Tekke, Bobo ve Nihat gibi iki forvet oyuncusunun olmadığı, Holosko'nun Milli Takım'dan yorgun döndüğü kritik haftada bile kadroda yer bulamadı.

Haftaiçi yapılan antrenmanlarda oldukça istekli gözüken ve Konyaspor karşısında forma bekleyen Fatih Tekke'nin Schuster tarafından maç kadrosuna alınmaması "Schuster, Fatih Tekke'yi sildi" şeklinde yorumlandı.     
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

carsi52

Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

http://www.haber1903.com/tekke-yine-kadro-disi!_3_45407

Kaç gündür özel olarak ilgileniyor deniliyordu..

Fatih Tekke'ye yapılan artık doğru değil bence..

Kupa Maçında gördüğümüz Tekke neredeyse o zaman hazırdı..

Madem oynatılmayacak gönderin gitsin devrearasına kadar başka takımda idmana çıksın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

Alıntı yapılan: Cem Goren - Kasım 17, 2010, 15:00:42
fatih tekke'nin sorunu maç eksiği değil abi. adam schuster ile kavgalı ve schuster bobo'nun olmadığı bir maçda bile onu kadroya almayıp quaresma'yı forvet oynatarak tavrını ortaya koymuştur. he bu ne kadar doğru ne kadar yanlış o tartışılır.

adam dediğini yaptı arkadaş.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

eknik direktör Schuster ile yaşadığı tartışmanın ardından 18 kişilik kadroya dahi alınmayan Fatih Tekke için yönetim devreye girdi... Tecrübeli golcünün durumu konusunda Alman hoca ile mini bir zirve yapan futbol şube sorumlusu Serdal Adalı, "Fatih ile bir sorunum yok. Artık birbirimizi eskisinden çok daha iyi anlıyoruz" sözlerini memnuniyetle karşıladı. Ancak Fatih'in 'henüz hazır olmadığı' gerekçesi ile oynatılmadığını öğrenince şok yaşadı.

Takıma katkı sağlar

Beşiktaş'a gelişinin üzerinden yaklaşık 3 ay geçen tecrübeli santrforun hâlâ hazır olmaması manidar bulundu. Adalı'nın, "Fatih önemli bir oyuncu. Takıma katkı yapacağına inanıyoruz. Kendisi de aldığı paranın karşılığını vermek istiyor. Ondan faydalanmaya çalışmak en akılcı çözüm olur. İyi bir Fatih, gol sorunumuzu çözer" sözlerini dikkate alacağını belirten Schuster'in bundan sonra nasıl davranacağı ise merak konusu oldu.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

+18 !

Ne yapmaya çalışıyor bu hoca?

Çıkıp Fatih Tekke "evet hazır değilim,hocama hak veriyorum" demeden kimse Schuster'i haklı çıkaramaz bu konuda.

NoPasaran

Bare Nobreyide kadro disi biraksaydin... Harbiden en sevmedim oyunculardan biri... Tekkeyi de postalasak iyi olur ondanda bir cacik olmaz..

yazıklar olsun schuster

Nobrenin hazır olduğu yerde Fatih in ölüsü bile hazırdır bu ne saçmalık ya bu maçı ancak yanlışlıkla kazanırız artık hiç umut yok geçmiş olsun.

fatihle olan kavgalarında böyle bir yol izliyor.Geri adım atarsa takımdaki otoritesi sarsılır.Hoca haklı!!!

bu maçta oynar dıodum ama zaten hocanın isteği doğrultusunda yapılan bi transfer değildi tekke nobre utandırır ınsallah bizi

kişisel takıntıları yüzünden beşiktaşımı cefakar taraftarını üzenleri........! noktaları kafanıza göre doldurun..!

bu inat adamlar hep bizi buluyor.Ne kadar inat ediyor bu SHUSTER arkadas ya.bugun BOBO yok,NOBRE sakatliktan yeni cikmis hazir degil,NIHAT sakat,HOLOSKO futbolcu degil ve boyle bir ortamda FATIHi 18 e bile alma sen.KONYA 11 kisi ile kapanacak bunu biliyorsun sana yan toplardan kafaya cikacak adam lazim kilidi acmak icin ama FATIHi almiyorsun kadroya.al yaninda oturt macin gidisatina gore kullan yaa NOBRE sakatlanirsa ne olacak sorarim size.hazir degilmis gulerim ben buna.HOLOSKO hazir,NIHAT hazir,NOBRE hazirda FATIHmi hazir degil???

ne yapmaya calısıo bu adam ya,bu aralar bize en lazım oyuncu, bobo yokken onu kullanacaksın hale daha neyin peşinde

İnş schusterin inadı ugrune kaybetmeyız. Yonetımde artık neler oluyorsa acıklasın bızde bılelım

Adama biraz şans verin artık. bir tartışma yüzünden yapılmaması gerekenlari yapıyolar bu adama. YAZIK...

vs vs vs

Haber1903 ten yorumlar..

Taraftarın istemediği hareketi yaparsanız bir gün sırtınıza döner birileri..

Umarım son dakika ile kadroya girer..

Çünkü Fatih gerçekten bu ülkenin en iyi golcülerinden..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Olaya bak Schuster Bey'in nazını çekiyoruz.

Nobre sakatlansa maçta ne olacak Schuster ?
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Feyyaz Uçar yaptığı açıklamada;

'' Fatih Tekke benim çok beğendiğim bir oyuncu. Tam bir forvet oyuncusu. Beşiktaş'ında şuanda ona ihtiyacı var. Bobo'nun yokluğunda bu kadar sıkıntı varken oynatılmalıydı. Beşiktaş'a yakışan bir futbolcu. İlişkiler ve takımın menfaatlerini ayırmak gerekiyor. Şuanda Fatih Tekke'ye çok ciddi bir ihtiyaç var. Zaten bu oyuncunun sakatlığının geçmesini bekledik. Şimdide Schuster'in keyfinimi beklicez. Bu keyifli bir durum değil. Olası bir puan kaybında büyük bir tepki olur. Beşiktaş'ta iyi gitmeyen birşeyler var. Bunun üzerine bu kadar radikal kararlar iyi değil. '' diyerek sözlerini tamamladı.

Yemen Ekşioğlu yaptığı açıklamada;

'' İnanılmaz derecede şaşırdım. Şoktayım desem yeridir. Bir maç kazanmak için gol lazım. Golü atacak adamda golcüdür. Kağıt üzerine baktığımız zamanda golü atacak adam Fatih Tekke. Bu çocuk buraya kendi isteği ile gelmedi. Bu olaydan sonra aklıma başka birşey geliyor. Acaba Schuster istemeden mi alındı? sorusunu sordurmaya başladı. Diğer maçlarda Guti vardı. Bu maçta Guti yok. Bakalım akşam neler olacak. Quaresma'nın en iyi anlaşabileceği adamlardan biri Fatih Tekke'dir. Şuanda diyecek fazla birşey bulamıyorum. Şaşırdım.'' diyerek sözlerini tamamladı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ersin Develi

Onunla sorunum yok

Teknik direktör Schuster ile yaşadığı tartışmanın ardından 18 kişilik kadroya dahi alınmayan Fatih Tekke için yönetim devreye girdi... Tecrübeli golcünün durumu konusunda Alman hoca ile mini bir zirve yapan futbol şube sorumlusu Serdal Adalı, "Fatih ile bir sorunum yok. Artık birbirimizi eskisinden çok daha iyi anlıyoruz" sözlerini memnuniyetle karşıladı. Ancak Fatih'in 'henüz hazır olmadığı' gerekçesi ile oynatılmadığını öğrenince şok yaşadı.

Takıma katkı sağlar

Beşiktaş'a gelişinin üzerinden yaklaşık 3 ay geçen tecrübeli santrforun hâlâ hazır olmaması manidar bulundu. Adalı'nın, "Fatih önemli bir oyuncu. Takıma katkı yapacağına inanıyoruz. Kendisi de aldığı paranın karşılığını vermek istiyor. Ondan faydalanmaya çalışmak en akılcı çözüm olur. İyi bir Fatih, gol sorunumuzu çözer" sözlerini dikkate alacağını belirten Schuster'in bundan sonra nasıl davranacağı ise merak konusu oldu.

keskinli

hoca fatihi silmis
yakinda hocayida silerler fazla sürmez
olan hep bize oluyor
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

q7 sakatlandı yerine koyacak oyuncu yok :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

taraftar fatih tekke lehine tezahürat yapmış maç sonrası . Hocaya tepki göstermisler.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

gol attık mı attık.
defans olmadıktan sonra?
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)