Ana Menü

SON DAKİKA! Schuster Fatih Tekke'yi sildi

Başlatan eRe, Kasım 20, 2010, 12:52:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Zaten basinda cikan olaydan sonra silmisti, otorite icin gerekli, BUYUK takimlardada boyledir,
ama Fatih giderse mutlak forvet alinmali, artik yonetimde kafasina gore transfer yapmamali.
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

eRe

fatıh gıttı
bobo 6 ay bıle olmayabılır
nıhat 2 ay yok
holosko nobre ;D yorum yok! :D
oleyse gelsın artık bı forvet
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

eRe

www.erdemeksi.com

Brestgerfich

Bugün YorumBlog'u ziyaret ettiniz mi?

eRe

almeida bızde ıs yaparmı ya :D
ben almeidaları karıstırıyorumda :D benım bıldıgım ortasahaydı :D
www.erdemeksi.com

CR7

yapar bence.
ben beğeniyorum o adamı.
senin bildiğin ortasaha Almeyda ve şimdi River Plate'te.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

eRe

hızlı ve aralara kacan bır adamsa bana yeter :D
www.erdemeksi.com

CR7

baya iri bir adam
bu arada Pascal da söyledi Hugo Almeida ile görüşüldüğünü.

eRe

benım duyumlarım ıyıdır ;D

anlasmısız bıle :D
www.erdemeksi.com

Ersin Develi

Dün Trt'de Schusterin açıklamalarını dinledim
Gazeteci sordu:Fatih Tekke'yi Sildiniz mi?
Schusterin Cevabı Açık ve Netti:Evet

CR7

Fatih Tekke www.kartabakisi.com'a çarpıcı açıklamalar yaptı.

Beşiktaş'ın tartışılan yıldızı Fatih Tekke hakkında çıkan iddialarla ilgili www.kartalbakisi.com Genel Yayın Yönetmeni Erdem Ulus'un sorularını yanıtladı.
İşte Fatih Tekke'nin www.kartalbakisi.com'a yaptığı özel açıklamalar:
-BÜYÜK HAYAL KIRIKLIĞI YAŞIYORUM-
"Beşiktaş'a transfer olunca çok mutlu olmuştum. Kariyerimde yeni bir sayfa açtım ve tek düşündüğüm şey Beşiktaş'a katkı sağlamaktı. Başarılı olmak için çok çalıştım. Sakatlık sonrası kadroya girebilmek için maksimum efor sarfettim. Ancak ne yaptıysam Schuster'in gözüne giremedim. Alman Hoca bir türlü bana şans vermedi. Basında bu durumu soyunma odasında yaşanan malum olaya bağlayanlar var. O olayın ardından Hocamız hatalı olduğunu kabul ederek benden özür diledi. O olayda ben hatalı olsam hocamdan bin defa özür diler elini öperdim. Bu konunun kapandığını sanıyordum. Bu sorun dışında Schuster ile herhangi bir tartışma ya da gerginlik asla yaşamadım. Tüm bu olanlara rağmen şu an geldiğim noktaya inanamıyorum. Sanıyorum Bern Schuster takımın başında olduğu sürece Beşiktaş'ta oynayamayacağım. Oysaki ben burada çok büyük başarılar yaşamayı umut ediyordum. Ben UEFA Kupası'nı kaldırmış Rusya şampiyonu bir takımdan geldim ve aynı başarıyı Beşiktaş forması ile de yaşamak istiyordum. Şu an büyük hayal kırıklığı yaşıyorum."
-KENDİMİ TERKEDİLMİŞ VE DIŞLANMIŞ HİSSEDİYORUM-
"Yaşadığım bu zor dönemde kulüpten herhangi bir destek görememem beni en çok üzen noktadır. Şu ana kadar yönetim kurulundan herhangi bir isim ile bu konular ve durumum hakkında herhangi bir görüşmem olmadı. Kendimi yalnız, terkedilmiş ve dışlanmış hissediyorum."
-GALATASARAY'A GİDECEK OLSAM SEZON BAŞINDA GİDERDİM-
"Son günlerde medyada çıkan 'Galatasaray'a gidecek' şeklindeki haberler beni çok üzüyor. Bu tamamen gerçek dışı. Ben Galatasaray'a transfer olmak istesem sezon başında giderdim. Ancak Beşiktaş'ı seçtim."
-
"Tüm bu gelişmelerden sonra kadroya giremememe rağmen umutla çalışmaya devam ediyorum. Tesislere herkesten önce geliyor ve antrenmanlarda elimden gelenin en iyisini yapıyorum. Ancak bu çabalarımıngörmezden gelindiğini farketmek gerçekten çok üzücü. Sanırım ben, Schuster olduğu sürece çok istememe rağmen siyah beyazlı forma ile sahaya çıkamayacağım. Çünkü Schuster benimle hiç ilgilenmiyor. Bana şu yönlerin eksik, bu konuda çalış dense en azından o yönde kendimi geliştirmeye çalışırım. Ama aramızda hiçbir şekilde diyalog yok."
"Tüm olanlara rağmen içimde kısa vadede takımdaki yerimi alacağım yönünde bir umut vardı. Ancak son basın toplantısında Schuster'in yaptığı açıklama beni şok etti. Artık daha karamsarım. Takımdaki geleceğimin ne olacağını da açıkcası bilmiyorum. Sizin aracılığınızla Beşiktaş taraftarına da seslenmek isterim. Onların beklentilerini karşılamak ve birlikte büyük başarılara ulaşmak isterdim. Beni en çok, elimde olmayan sebeplerle bu beklentiyi karşılayamamak üzüyor."
www.kartalbakisi.com Özel Haberidir. Kaynak Gösterilmeden Kullanılamaz.

eRe

fatıh ıyı guzel hos dıyosunda terbıyesızlık yapmasan olmazmıydı?
burada patronun senın bellı
ınsan patronuna dıklenır mı ? bı sıkıntın varsa patronun ustundekı ınsanlarla konusursun!
www.erdemeksi.com

NoPasaran

Bu konu zamanında konuşuldu..

Küfür edemezsin futbolcuna , zaten hatalı olduğunu hoca kabul etti..

Ancak burada sorun artık ikisindede görmüyorum..

Hiçmi Hocası ile Futbolcusunu bir araya getirecek Schusterin çekindiği yönetici yok bu takımda..

Bire bir kaldıklarına zaten Fatihte der zaten hocam bende sinirliydim diye..

Yani bir ara bulucu lazım. Yöneticiler sorun yok diye boşuna kaçmasınlar kameralardan..

Son basın toplantısı için ise , nedense artık Schuster bana orada Medya ile alay etmek için yaptığını düşünüyorum..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Cem Goren

bi ara gökhan keskin kanal24'de yayınlanan güzel oyun programına çıkmış ve "gordon zamanıydı aramızda hocayla kişisel sorunlar vardı ama hocayla konuşup oynatması gerektiğini burada kişisel egolardan ziyade takım başarısının önemli olduğunu söyledim ve oda bana sonuna kadar haklısın" gibisinden bi açıklaması vardı.

he şimdi böyle olurmu o ayrı konu ama bi örnek işte geldi aklıma
altın kapılarımız kan oldu tayfun