Ana Menü

SON DAKİKA! Schuster Fatih Tekke'yi sildi

Başlatan eRe, Kasım 20, 2010, 12:52:16

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

sorun gol atmak veya atmamak değil abi. Schuster bugün suçludur bu kadar açık. nasıl fatih terim'e kızıyorduk milli takımı kendi egoları ile dolduruyor diye Schuster'ede kızmalıız
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Ozan Doğan

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 20, 2010, 21:28:47
taraftar fatih tekke lehine tezahürat yapmış maç sonrası . Hocaya tepki göstermisler.

ben duymadım öyle birşey. belki üç beş kişi bağırmıştır. hangi i.ne yazmışsa yalan yazmış.

NoPasaran

Alıntı yapılan: BlackOzZy - Kasım 20, 2010, 23:21:13
Alıntı yapılan: NoPasaran! - Kasım 20, 2010, 21:28:47
taraftar fatih tekke lehine tezahürat yapmış maç sonrası . Hocaya tepki göstermisler.
ben duymadım öyle birşey. belki üç beş kişi bağırmıştır. hangi i.ne yazmışsa yalan yazmış.

Ntvde Beşiktaş Muhabiri söyledi ..

Rıdvan GÜntekin programında..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Ozan Doğan

neyse küfür etmiyorum şimdi. yok öyle birşey. dediğim gibi belki üç beş kişi öyle bağırmıştır o kadar.

NoPasaran

Hafta içinde as takımda görev verilen ama kendini kadroda göremeyen Fatih Tekke gemileri yaktı. Tekke, yöneticilere "Ayrılmak istiyorum, bana kolaylık sağlayın" dedi.

Sivas maçı sonrası Bernd Schuster ile sert bir tartışma yaşayan sonrasında da bir daha forma yüzü göremeyen Beşiktaş'ın golcüsü Konya maçında şans bekliyordu. Çünkü hafta içindeki idmanlarda ve maç günü yapılan öğle idmanında yer almış ve zaman zaman as takımda görev almıştı.

Forvet yokluğunda oynamayı bekleyen Fatih Tekke, asılan 18 kişilik maç kadrosunda kendisini göremeyince çıldırdı. Morali çok bozulan ve "İdmanlarda şans veriliyor sonra kadroya alınmıyorum. Benimle alay mı ediliyor" diye sitem etti. Fatih Tekke tesislerden ayrılmak üzereyken o sırada takıma başarılar dilemek için gelen futbol komitesi başkanı Serdal Adalı ve komite üyesi Cengiz Zülfikaroğlu'nu gördü.

'DURMANIN ANLAMI YOK'
Kadroya alınmamasına sinirlenen golcü oyuncu yaşadığı sıkıntıyı yöneticilerle paylaşıp "Artık burada kalmamın anlamı yok. Hoca beni kesinlikle düşünmüyor. Oynamayacaksam durmanın da anlamı yok. Devre arasında ayrılmak istiyorum ve sizin de anlayış göstermenizi bekliyorum" dedi. Adalı ve Zülfikaroğlu'nun da Fatih'e moral vermeye çalıştığı ancak bu şartlarda devre arasında gönderilmesine kesin gözüyle bakıldığı öğrenildi.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

bir arkadas anlatti, ligtvde serdar soyadini bilmiyorum gunaydin futbol heralde, maillere filan cvp veriyor, bir soruda tekkenin neden oynamamasi, serdarin verdigi cvp ise tekkenin soyunma odasinda resmen hocaya kafa atmasi. tesebbus filan degil kafa. maalesef buda tekkenin ilk olayi degil. Ts:nin neden Tekkeyi dusunmedigi belki biraz daha mantikli geliyor, bizim takim su anda, zamaninda milli takimi bu tip sorunlar yuzunden ugrastirdigi ortada.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

NoPasaran

Cem Eğer Kafa attı ise yada teeşbbüs etti ise

Bir kaç şahitle Taekkenin sözleşmesi Fes edilebilir tazminatsız

İkincisi Schuster neden özür dilesin..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

IL Capitano

o kadarini bilmiyorum, belkide fatihi yaptigina pisman etmek icin.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

keskinli

Alıntı yapılan: Cem Goren - Kasım 20, 2010, 23:19:27
sorun gol atmak veya atmamak değil abi. Schuster bugün suçludur bu kadar açık. nasıl fatih terim'e kızıyorduk milli takımı kendi egoları ile dolduruyor diye Schuster'ede kızmalıız
helal sana cem iyi tespit etmissin
schuster ayni terim karakterli bi adam
hani bu karakter aslinda bi kalitedir ama gereksiz inatlar egoistliktir!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

[KralKartal]

Ego degil ki, her hocanin kendine gore taktigi sahaya yansitmak istedigi oyun tarzi vardir.

VAN GAAL Bayern ile ne durumda? Bir cok sampiyonluga oynayan takimlarin hali ortada,
neyin lafini ediyorsunuz siz anlamiyorum, 1 sene en azindan takimi calistirmali, o kadar.

Elestirilerinizi yapinda kendi egolarinizida burada tatmin etmeyin size gore Schuster yapiyor ama sizde
yapiyorsunuz ayni hatayi hataysa? ;)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

keskinli

zaten hep biz suclu oluruz taraftar olarak
cok sevdik,cok kizdik,cok bagirdik yemedik yedirdik!
milyonluk adamciklarin hic sucu olmaz zaten,onlara hic bi sey denmez,
özellikle yabancilarsa.güya iyi besiktaslilik yapilir.
onlari koruyan birileri her zaman cikar ama gercekler hic bi zaman degismez
isteyen acar gecmisine bakar ve bu adamin fatih terimligini görür
en güzel örnegide fatih tekkedir
ya adam yamuk yapmistir aninda biletini kesersin,yada kendin gidersin
yok hem adamdan özür dile hemde adami oynatma,oynamaya gücü yok diye komik
bahaneler bul
oldugumuz durumda fatihi oynatmayan ya futboldan anlamiyordur yada inadina yenik düsüyordur
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Ozan Doğan

bir tek fatihle maç kazanılmaz. olsada çok farketmeyecekti bence. ve büyük ihtimalle gsye gidecek fatih. fatih konusunda en doğru açıklamayı schuster takımdan gittiği zaman duyarız. ve bu taraftar her teknik direktörüne sahip çıkmıştır. del bosqueden sonra kime istifa diye bağırıldı? rıza, tigana, ertuğrul, denizli? hangilerine istifa diye bağırıldıda schustere tepki göstermeyince suçlu olunuyor? hepsinde başarısız dönemler oldu ama hiç birine istifa et denmedi taraftar tarafından. schuserede bağırmayacaktır kimse. he tabii olağan dışı durumlar olabilir yeri gelir ben bile bağırabilirim ama bu sene sonuna kadar ses çıkmayacaktır tribünlerden. böyle forumlarda yazan çok olacaktır. ama tribünler schustere sahip çıkmaya devam edecektir.

NoPasaran

Schusteri Kurtarırsa Holosko ve Tabata kurtarır  :ok
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Taraftarı egolarının kurbanı yapma hocam.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Schuster, Bugün Fatih Tekkeyi beğenmiş..Alkışlamış idmanda..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net