Ana Menü

Mustafa Denizli Dönemi Sona Erdi, Schuster Yeni Hocamız..

Başlatan [KralKartal], Haziran 02, 2010, 16:30:27

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Gelişi büyük yankı uyandıran yeni hocamız 'sarımelek' yarın İstanbul'da olacak.

Saat 10.00'da kulüp önünden otobüsler kalkacak ve havaalanına karşılamaya gidilecektir.

Orada buluşmak ve hocamıza yakışır bir karşılama töreni gerçekleştirmek dileğiyle...

ALINTIDIR
altın kapılarımız kan oldu tayfun

pAscAliAnUmut

SCHUSTER YARIN İSTANBUL`DA

Siyah beyazlı takımın yeni teknik direktörü Bernd Schuster yarın 17.15`de İstanbul`da olacak.

Beşiktaş`ta teknik direktör Mustafa Denzili`nin görevinden ayrılmasının ardınan Siyah-Beyazlı takımın yeni teknik patronu olan Bernd Schuster`in yarın  İstanbul`a gelmesi kesinleşti.

Siyah Beyazlı takım ile 2 yıllık mukavele imzalayan Alman teknik adamın yarın 17.15`de İstanbul`da olacağı öğrenildi. Schuster`in Madrid`den tarifeli uçak ile Atatük Havalimanı`na geleceği kaydedildi.

Siyah-Beyazlı takımın son transferi Ricardo Quaresma`nın ise cuma günü İstanbul`da olması bekleniyor.

Dha
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

CR7

Bugün İstanbul'a gelecek olan Alman Teknik Direktörümüz Schuster, yarın (16 Haziran) saat 14.00'te BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde düzenlenecek törenle basın önünde imza atacak.

Bugün akşam saatlerinde İstanbul'a gelecek olan Alman Teknik Direktörümüz Schuster, yarın sabah Maslak Acıbadem Hastanesi'nde sağlık kontrollerini yaptıracaktır.

Daha sonra BJK İnönü Stadı'nı gezecek olan Alman teknik adam, saat 14.00'te BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde basın önünde imza törenini gerçekleştirecektir.

Resmi site
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

Ahmet Çakar:

İddaa ediyorum Beşiktaş'ın başına gelmiş geçmiş en iyi en başarılı en saygın Teknik Direktör olucak Schuster.
Bölünür senin için uykular!

CR7

15 Haziran 2010 Salı
Bernd Schuster: "Robinho'yu her teknik direktör ister!"
Beşiktaş'ın yeni Teknik Direktörü Bernd Schuster transferinden sonra ilk röportajını SPOX.com'a verdi. Beşiktaş'a ,,evet" demesindeki etkenler, Beşiktaş'ın transfer ettiği Ricardo Quaresma ve gündemde olan Robinho hakkında çarpıcı açıklamalarda bulunan Schuster, Beşiktaş Baskanı Yıldırım Demirören ile 4 hafta önce görüşmelere başladığını açıkadı.

Bernd Schuster'in açıklamaları:

Beşiktaş'a transferi: ,,Beşiktaş büyük ve uluslararası platformda önemli bir kulüp. Yönetimi, gelecekle ilgili düşünceleri ve şehir itibariyle herşey olumlu. Başkan Yıldırım Demirören 4 hafta önce şahsen benimle irtibata geçti."

Beşiktaş hakkında bilgileri: ,,Başkan ile ilk görüşmelerden itibaren kulüp hakkında ve özellikle de kadro hakkında bilgiler edinmeye başladım. Saatlerce Video analizi yaptım ve takımımla tanışmak için çok seviniyorum."

Ernst ve Fink gibi Alman oyuncuların kadroda olması: ,,Beni tek ilgilendiren şey, bir oyuncun felsefeme uyup uymaması ve takım oyununa uyumu. Bütün oyuncuları izleyeceğim, herkesi gözden geçireceğim. Kimsenin yeri garanti değil ve herkese şans vereceğim."

Robinho ve Hilbert transferi: ,,Robinho, Dünya'nın en iyi oyuncularından birtanesi ve ayrıca çok iyi bir çocuk. Her Teknik Direktör Robinho gibi bir oyuncuyu ister. Transferler ve Hilbert hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum ama bir gerçek var ki, hedeflerimize ulaşmak için birşeyler yapmamız lazım."

Ricardo Quaresma: ,,Ricardo çok yönlü bir oyuncu. İki ayağını da kullanabiliyor ve orta sahanın sağında veya solunda görev yapabiliyor. Uluslararası tecrübeye sahip, Dünya'nın en ünlü kulüplerinde oynadı. En iyi futbol yaşında."

Beşiktaş taraftarı: "Bende onlar gibi heyecanlıyım. Beşiktaş'ın başarılı olması için elimden geleni yapacağım. Umarım Beşiktaş taraftarı sabırlı olur. Onların desteğine ihtiyacımız var. İnönü Stadı bizim kalemiz olacak."

Daum'dan bilgi alması: ,,Kimseye danışmadım, kimseden bilgi almadım. Bilgileri kendim toplayacağım. İlk antremanları iple çekiyorum, olumlu ve olumsuz yanlarımızı göreceğim. Ayrıca Teknik Kadromuz çok deneyimli bir ekip."

Türk Futbolu: ,,Süper Lig'de çok büyük kulüpler ve çok iyi oyuncular var. Türk Milli Takımı Euro 2008'de Almanya'ya çok şanssız bir şekilde yenilip, yarı finalde elendi. Dünya Kupası'nda olmaması onların gerçek gücünü göstermez. Umuyorum Beşiktaş ile Avrupa Ligi'ne katilip, Türk Futbolunu başarılı bir şekilde temsil ederiz."

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: L_James_23 - Haziran 15, 2010, 14:30:04

Beşiktaş Baskanı Yıldırım Demirören ile 4 hafta önce görüşmelere başladığını açıkadı.

Basını haklı çıkartır bu da.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Erdi Batmaz su an Schuster'i karsılamaya gıden otobusun ıcınde.

Gelişmeleri ondan alacagız :D
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Adam omuzlarda taşındı çıkışa kadar ;D

Demiştir noluyoruz lan diye ;D

Hışgeldin Sarı Melek !

CR7

ilhan mansız_melis

pAscAliAnUmut

Kimsenin yeri garanti değil dedi Schuster  :)

Fena takım olucaz ha demedi demeyin  ;)

Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

+18 !

ilhan mansız_melis

İstanbul'a akşam saatlerinde gelen ve buradan konaklayacağı Swiss Otel'e geçen Schuster, otelde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, Beşiktaş Kulübü ile anlaşma süreci hakkında bilgiler verdi.

Alman çalıştırıcı, Beşiktaşlı taraftarların Atatürk Havalimanı'nda kendisi için düzenlediği karşılaşmayı hayatında daha önce yaşamadığını ve ilk defa böyle bir ilgi gördüğünü ifade etti.

Bernd Schuster, Türkiye'den başka bir yerde böyle bir ilginin olamayacağını, gördüğü ilgiden dolayı büyük mutluluk yaşadığını belirtti.

Beşiktaş'ın kendisiyle çok önceden anlaştığı yönündeki spekülasyonlara yanıt veren Bernd Schuster, ''Bu spekülasyonları ben de duydum. Beşiktaş ile çok önceden anlaştığım doğru değil. 1 hafta önce Ahmet Bulut aracılığıyla menajerlerime Beşiktaş'ın benimle ilgilendiği bilgisi geldi. 3-4 gün önce kulüp yöneticileriyle buluştuk. 2-3 gün de görüştük. Beşiktaş'a transfer sürecim toplamda 1 haftayı geçmez'' dedi.

''QUARESMA'YI HERKES İSTER''

Beşiktaş'ın yeni çalıştırıcısı, birkaç gün önce transferi açıklanan Portekizli futbolcu Quaresma'nın da her teknik adam tarafından istenecek bir oyuncu olduğunu söyledi.

Bu tür oyuncuların teknik adamların işlerini kolaylaştıracak futbolcular olduğunu kaydeden Alman teknik adam, ''Quaresma transferi çok olumlu. Bize çok yararlı olacak'' diye konuştu.

Beşiktaş Kulübü'nün anlaşmak üzere olduğu Alman oyuncu Hilbert ile siyah-beyazlı yöneticilerin kendisinden önce görüştüğüne dikkati çeken Schuster, ''Hilbert ile görüşmeler olurken benimle de görüşmeler başladı. Ben bu oyuncuyu yöneticilere ben söylemedim. Ama kendisini Almanya'dan tanıyorum. Transferinin yararlı olacağına inanıyorum'' dedi.

Bu arada, Bernd Schuster, İstanbul'a, yardımcıları Carlos Cascallana ve Manolo Ruiz ile birlikte geldi.

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net