Ana Menü

Mustafa Denizli Dönemi Sona Erdi, Schuster Yeni Hocamız..

Başlatan [KralKartal], Haziran 02, 2010, 16:30:27

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

+ Gülenci degilim tam tersiyim ama bir insani birisine yakinligi ile YARGILAMAM,

benim ideolojik dusuncemde bu hic yoktur, adam hiristiyan yahudi ermeni kürt ne olursa olsun,

insanlari ayni kefeye, bir dusuncesiyle yargilarsan, ayni sekilde seni yargilayanlarada beni niye yargiliyorsun diyemezsin..

spora SIYASET ve DINI karistirmam, cok sacma cok gereksiz, spor herkes icin spor kalmali,

GULENIN yeri spor yeri degil, dini ve siyasi yerlerde konusulabilir..

Buna takilmayin bu kadar, herkese HOSGORULU olmak var, yoksa bu kadar mi kapaliyiz?

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

+18 !

İhsan abi karşındaki adam siyaseti ve dini spora bulaştırmışsa sende bunun ister istemez karşısında duruyorsun..

Volkan abinin yaptığı da bu bence.. Ve bende olsam bende yaparım..

Dediğin gibi kimseyi dinine ve siyasi kimliğine göre yargılamam ama eğer karşımdaki bu tarzda şeyler yapıyorsa bende yaparım..

Demekki Ertuğrul Sağlam hakkında Volkan abi bir şeyler görmüş ki öyle söylemiş..

Ha Denizli'nin Atatürkçü olmasından kaynaklanan sevgi de saçma bence.

NoPasaran

Demek istediklerinle aynı yoldayım..

Ertuğrul Sağlam bu takımın başındayken gelen eleştirilerimi göremezsiniz. Çünkü adam Beşiktaşın hocasıdır onu ancak sahada oynattığı futbol ile yargılayabilirim..

Gülen Cemaatinin TÜM YAPTIĞI İŞLERE KARŞI BİRİ OLARAK ;

Sağlam bu takımın başındayken, arşiv duruyor yazılarımı okuyabilirsiniz..

Ben Ertuğrul Hocanında arkasındaydım, ancak ne zaman Liverpooldan 8 Metalistten 4 yedi Beşiktaş, üzerine düşeni yapması gerekiyor diyede tepkimi koydum..

Ertuğrul Sağlama Destek verdim
Mustafa Denizliye destek verdim
B.Schusterede destek vereceğim..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Tamam, Denizlide avrupadan elendi, sampiyon olamadi !! O da gerekeni yapmasi gerekiyordu YAPMADI

cunki fenerdeykende ZORLA fenerliler adami kufurle kovdu..

Yani gerektigi zaman Denizliye ayni tepkiyi vermediniz, sirf Ataturkcu diye, Denizli cemaatten olsa,

2 ay barinamazdi sanirim...Yani bende buna karsiyim..

Gülen cemaatinin bu konuyla baglantisini kurmak hos degil yahu :)

O sundan bu bundan, siyaset yeterince can SIKIYOR, spordada ayni laflar dönmesin

ilhan mansız_melis

Bir adamın sırf Atatürk'çü falan diye sevileceğine inanmıyorum adam zaten seviliyorsa bu ona karşı ayrı bi sempati oluşturabilir bence.

Yani sırf bi kesimden diye sevilir veya nefret edilir diye bişey yok.
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

NoPasaran

Sergen,     

Kimsenin dini , siyasi yada dünyasal görüşleri nedeni ile ben ayrım yapmam. Asıl ayrımı yapanlar cepheleştikleri için biz tarafmış gibi görünüyoruz.     

Ben ortadayım futbolda siyaset konusunda..     

Hakan Şükür'ün BEŞİKTAŞ formasını giymesini en çok isteyenlerden birisi bendim..Yine diyorum hiç bir şekilde taraf değilim..     

Ertuğrul Sağlamında eğer başarılarının devamı gelirse çok uzun yıllar Beşiktaşta hocalık yapmasını isterim..     

Ancak BAŞKALARI , Sırf Ertuğrul Sağlam Beşiktaş'tan kavuldu diye Mustafa Denizliye yüklendiğini biliyorum, görüyorum..     

Ben tüm mesajlarımda önce Beşiktaş diyorum..     

Beşiktaşın Mustafa Denizliye ihtiyacı vardı o dönem geldi , oturdu, bir yerlere taşıdı ve sağlık yüzünden yada başka nedenden dolayı görevinden ayrıldı..     

Bu kadar basit..     

Bir işte çalışırsın, en sevdiğin arkadaşını patron kovar, yerine başka birisi gelir, yeni gelen işciye senin yüzünden gittii diye tavır yapma hakkı varmı elimizde aaLLAH AŞKINA..     

Yine diyorum     

Hşgeldin Sarı Melek         
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Haziran 16, 2010, 13:02:27

Ancak BAŞKALARI , Sırf Ertuğrul Sağlam Beşiktaş'tan kavuldu diye Mustafa Denizliye yüklendiğini biliyorum, görüyorum..     

:ok

[KralKartal]

Denizlide Kovulmaktan beter oldu Saglam Serefiyle Istifa etti ama, kovulmadi :)

ilhan mansız_melis

Olayların perde arkasını bilemeyiz ama Denizli de kovulmadı kendisi bıraktı ben öyle hatırlıyorum.

NoPasaran

Anlatamıyormuyum İhsan,

Bizde sorun yok. Oku mesajlarımı anlarsın..Hatta eski mesajlarımı sonuna kadar oku anlarsın..

Ertuğrul Sağlam 8 yiyen takımın Hocasıdır ve istifası gerekir..

Mustafa Denizli yada Berd schuster eğer bir gün 6-7-8 yerse bir takımdan, burada hep beraber istifaya davet ederiz..

Ayrıca Mustafa Denizli'nin siyasi görüşü beni zerre kadar ilgilendirmiyor, senede 4 trilyon para alan adamın siyasi görüşü beni alakadar etmiyor tekrar tekrar söyleyeyim..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Az cok mantik yurutursek, sözlesmesi Federasyona gonderilmediyse o zamana kadar,

kovulmustan beter olmus oluyor, ama yapilanlara KARSIYIM, diger topictede yazdim,

Riza, Ertugrula yapani yonetim, Denizliyede yapti, arkandayiz havasi, imza topla, aciklama yap,
Rizayla geldik Rizayla gideriz, Denizli icin imza kampanyasi yonetimden, derken
sonuc, hepsi bir sekilde 'yanlis' bicimde gonderildi, buna HAK vermiyorum, bende dedim ki, ben bir TD bu kadar sevip desteklesem
Yonetime demedigimi birakmam, isterse Mourinhoyu flas olarak getirsin, yanlis varsa yanlisada karsiyim, Denizliye yapilanda
cok cok yanlis, yonetim farkli ama baskan ayni baskan olunca

+18 !

Eğer Mustafa Denizli'yi Atatürkçü olduğundan dolayı sevmiyorsan ona sözüm yok abi..

Ama ikinci senesindeki başarısızlığı kimse göz ardı edemez..

Resmen oynanan oyun bizi kanser etti.. Pozisyonsuz bitirdiğimiz maçları hatırlarım..

Yönetim yine yanlış yaptı bu konuda böyle olmamalıydı böyle gitmemeliydi Mustafa Denizli..

Neyse giden gitti,gelen geldi..

Şimdi Schuster zamanı  :ok

ilhan mansız_melis

Basında çıkan haberlere göre Mustafa Hoca demiş başkana sözleşmeyi şimdilik feNerasyona göndermeyi diye..

IL Capitano

Ihsanin ilk mesajinda kastettigi anladigim kadariyla havaalaninda omuzlara alan abiler..KK forumu degil.

dogru anlamismiyim Ihsan?
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

[KralKartal]

Ben herkesi kast ettim :) yani genel anlamda soyledim, kendi adima konustum, yapilanlar bana gore basit ve terbiyesizce,

Denizlinin gitmesine sevindim, basarisizdi , futbol zevk vermiyordu, ama ona guvenen inanan taraftarlar vardi, tribunler olsun,

burdaki ve diger forumlardaki insanlar olsun, oynanan oyunlar var, Schuster yalan, Schuster geldi omuzlarda..

yani Denizli ile devam ederiz, Schuster beklesin, ama Denizli hasta, Schuster gelsin, yani yine bir senaryo ,

Ben bir Besiktasli olarak yapilanlari elestiriyorum ama duygularimda beni engelliyor birazda, Denizli gitmis iste ne ugrasiyorsun diyor,

Ama Denizliyi destekleyenler, bir sekilde bunu sineye cekiyor, ben buna kiziyorum...daha dogrusu sasiriyorum desem iyi olur