Ana Menü

Mustafa Denizli Dönemi Sona Erdi, Schuster Yeni Hocamız..

Başlatan [KralKartal], Haziran 02, 2010, 16:30:27

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

Alıntı yapılan: KeePSaKe - Haziran 02, 2010, 22:10:07
Batuhan neden gitti o zaman ?

Bu arada haber kesinleşti mi ?

haber cat pat kesin gibi

ayni soruyu kendime soruyorum BATUHAN NIYE GITTI ??????????????????????

NoPasaran

kesinlikle yerli olmasi gerekuyordu..

besiktas yine buz gibi takim olacak..

abdullah avci gelsin bnce.. bu adamin onda birine hocalik yapar..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

batuhabin gidisi hocayla alakali degil..

batuhan sorunu hoca sieunu olsaydi, batu kiralanirdi ancak satildi batuhan..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Bugün, 10:16:25 ÖS
kesinlikle yerli olmasi gerekuyordu..

besiktas yine buz gibi takim olacak..

abdullah avci gelsin bnce.. bu adamin onda birine hocalik yapar..

Alıntı yapılan: djinonu - Bugün, 09:31:10 ÖS
bizim battigimiz sezonlari say
ciktigimiz sezon cikar
hepsini toplasana bi allahin askina kardes
tamam sampiyonluk icin sevmedik
ama ginah geldi
biktim ya
taslar yerine oturmasi icin zaman gerek illaki
ama biz tanimayacagiz diyecegiz oynamiyor oyuncular...
sonra koltuk sallaniyor hoca istifa yönetim istifa...
zaten azizenin gazabina ugrayacagiz bu sezon cünki sampiyonlugu biz vermedik fenere...
hayirlisi diyeyim ama ben hayir görmüyorum ...
yani olumlu düsün düsün
nereye kadar...
inanin cocuklarda dese
inanmiyorum bu yönetimle degil abi
tamam bak yönetimde 3tane daha Serdal abi gibi canini disine takan yönetici olsa eyvallah derim ama hepsi birbirine comak sokuyor...
qua yetmezmis gibi basina simdi birde denizlinin istifasi cikti neymis besiktasta deprem...bu mansetler ister istemez olumsuz etki yaratiyor ve su an taraftar zibidi futbolcuya kendisini kaptirdigi ve hüsrana ugradigi icin pek ümitli davranamiyor cünki piskolojikmen ister istemez etkiledi...

beckyZWICKY

anaaaaaaaa

N'oluyor yahu, İşten geldiğim gibi uykulu uykulu yorgun argın soğuk duş etkisi yarattı bu haberler..

Şuan sağlıklı düşünemiyorum, Yarın sağlıklı bir kafa ile yorum yaparım artık konu ile ilgili..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

djinonu

Alıntı yapılan: Orçun - Haziran 02, 2010, 20:36:46
Bild gazetesi Schuster'in 2012'ye kadar sozlesme imzaladıgını acıklamıs(Besiktas ile)

almanlarin kolpasi BILD ;)

NoPasaran

herşey sil baştan..

yine gitti 1 sene..

Schuster Beşiktaşı benim kadar tanımıyor şu an..

Ne yapacak bilmiyorumki..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

KeePSaKe

Bu sene heralde pek iyi sonuçlar alamayız. Schuster in takıma alışması vs sonra onada sabredemez bizim yönetim gönderir başkasını alır...
Since 1903

djinonu

Bir sampiyonluga daha veda uefada bir üst turu yine hayal oldu...baskasi gelecek diye baskana hani imza atmiyormuyuz diye gittin hoca uzattin kontrati simdi varya bize düsmanlarin yaptigini yaptin tamam sagliktir gecen sene istemiyordun bile ve birden devam dedin simdi uzattin simdi yine stop diyorsun gecen senede rahatsizligin vardi...Besiktasa yapilacak en Buyuk kotuluk imza atip kafaya birsey takmayip yari yolda birakmak ayni nobre tello yusuf gibi futbolcularin yaptigini sende yaptin bir sorun var hersey gectikten sonra senden kurtuluyoruz...sirta hancer sapladin kahin hoca

CR7

Mustafa Denizli sportif direktör olmuş :ok
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

+18 !

Alıntı yapılan: L_James_23 - Haziran 03, 2010, 12:10:22
Mustafa Denizli sportif direktör olmuş :ok

Yoğun bir haber karmaşası var Yiğit abi..

Doğru mu haber?

CR7

Mustafa Denizli, teknik direktörlük görevinden ayrıldı; ancak Beşiktaş'tan ayrılmadı. Basın sözcüsü Mete Düren, Denizli'ye futbolun tek patronu olma; yani futbol koordinatörlüğü görevini teklif ettiklerini, deneyimli teknik adamın da bu teklife "evet" dediğini söyledi.

AMAN HOCA BIRAK!

Radyospor'da Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'na açıklama yapan Düren, Mustafa Denizli'yle yolları ayırmalarının söz konusu olmadığını belirterek, "Sayın Denizli, bundan böyle kulübümüzün futbol koordinatörü olacak. Yeni gelecek teknik direktör Denizli'nin altında çalışacak" dedi.

TEKNİK DİREKTÖRÜ BAŞKAN VE DENİZLİ BELİRLEYECEK

Düren, yeni teknik direktörün Yıldırım Demirören ve Mustafa Denizli'nin ortak kararıyla belirleneceğini söyledi.

ÜÇ ADAY VAR YERLİ Mİ YABANCI MI OLUR BİLEMEM

Bernd Schuster'i şu aşamada düşünmediklerini ifade eden Düren, üç alternatif üzerinde yoğunlaştık Sayın Denizli ve Sayın Demiören, bu konuda bundan sonra daha yoğun çalışacaklar. Kısa sürede teknik direktörümüzü açıklayacağız. Yeni teknik direktör yerli mi olur yabancı bunu söyleyemem" şeklinde konuştu.

NoPasaran

kesin degil sanirim yigit ancak dogru olur olursa..

ozdilegin adi geciyor
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

djinonu

CR7

Alıntı YapRADYOSPOR'DA Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'na açıklama yapan Düren, Mustafa Denizli'yle yolları ayırmalarının söz konusu olmadığını belirterek, "Sayın Denizli, bundan böyle kulübümüzün futbol koordinatörü olacak. Yeni gelecek teknik direktör Denizli'nin altında çalışacak" dedi.

gördüğün gibi kaynak yazıyor..