Ana Menü

Mustafa Denizli Dönemi Sona Erdi, Schuster Yeni Hocamız..

Başlatan [KralKartal], Haziran 02, 2010, 16:30:27

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CR7

yöneticinin birisi Ali Ece'ye "Schuster mi ne Schuster'i" :D

Sonuna şunu getirsek ayıp olur mu?
"Schuster ne arar la Kartalda" ;D
muhtemelen söylemiştir
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Flaş... Flaş... Schuster, Kartalhaber'e konuştu

Schuster'e   Serdar Özkan ve Batuhan şoku
  3 günden bu yana Siyah-Beyazlı takımın maç kasetlerini izlediğini   belirten Bernd Schuster menajeri aracılığıyla çarpıcı açıklamalar yaptı.   
  Beşiktaş'ın yetenekli oyunculardan kurulu olduğunu belirten Alman teknik   adam, "Özellikle İbrahim Toraman, Serdar Özkan'ı çok beğendim.
  Serdar Özkan'ın Galatasaray'a transfer olduğunu hatırlatmamız üzerine   Schuster, "takımın en yetenekli oyuncusu neden rakibe satıldığını   anlamış değilim" yorumunu yaptı. şöyle devam etti:
  "Oyuna sonradan giren genç uzun boylu futbolcunun (Batuhan) da   satıldığını öğrenince çok üzüldüm. Modern futbolda böyle golcü dünyada   bile çok zor bulunuyor. Eğer satıldığıysa yeniden alınması için   girişimler yapılmalı."

Bu takım hiç çalışmamış
  siyah-Beyazlı takımın kondisyon sorunu olduğunu vurgulayan Schuster,   "Ben prensip olarak meslakdaşlarımı eleştirmem ancak takımda kondisyon   sorunu olduğunu görmemek mümkün değil" dedi.
  beşiktaş'ın son 5 ayda kondisyonersiz antrenman yaptığını belirtmem   üzerine Schuster, "buna inanmak istemiyorum. Sizin mutlaka bir   yanlışınız vardır. Gerçeği söylemiyorsunuz değil mi?" tepkisini verdi.

Beşiktaş ağır oynuyor
  Siyah-Beyazlı takımın kendi yarı sahasından çok ağır çıktığını üstüne   basa basa belirten Schuster, "Beşiktaş yarı sahasından orta sahaya o   kadar yavaş çıkıyor ki. bu taraftarların sabrını taşıracak cinsten"   dedi.

Taraftar en büyük gücüm
  Beşiktaş'ın taraftarının dünyada bir marka olduğunu söyleyen Alman   teknik adam "Beşiktaş tarafırının ne kadar ateşli olduğunu çok iyi   biliyorum. Ancak seyrettiğim takımı çok beğenmedim. Beşiktaş'ta yapacak   çok iş var. taraftarın sabrı ve desteğiyle iyi bir takım oluşturacağız"   dedi.

Kartalhaber.com özel haberidir

Kaynak gösterilemeden kullanılamaz

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli ile yönetim arasında ipler koptu.Bern Schuster Beşiktaş`ın yeni teknik direktörü.

AYRINTILAR AZ SONRA

Haber1903.com

[KralKartal]

Gelsinde kim gelirse gelsin Denizli yerine...

Yabanci Yabanci Yabanci...
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

RCA

kesinleşti mi ? açıklama yaptı mı yönetim?
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

NoPasaran

Kesin değil ancak büyük ihtimal öyle..

Sağlık sorunları nedeni ile imzalanmamış denilecekmiş.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

NoPasaran

NTV KESİN OLARAK DUYURDU..

SON DAKİKA..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7

SON DAKİKA... BEŞİKTAŞ TEKNİK DİREKTÖR MUSTAFA DENİZLİ İLE YOLLARINI AYIRDI

Kralkartal21

Hayırlı olsun. Quaresma ile birlikte İstanbul'a gelebileceği ihtimali dolaşıyor sitelerde :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

KeePSaKe

Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Bugün, 17:42:21 
Hayırlı olsun. Quaresma ile birlikte İstanbul'a gelebileceği ihtimali dolaşıyor sitelerde :)

Yok artık  :ahaha
Since 1903

CR7

Q7 beklerken Schuster geldi :D
Alıntı yapılan: Kralkartal21 - Haziran 02, 2010, 17:42:21
bence de öyle olabilir.
şimdi de gelme Q7 de görelim

CR7

İspanya'da Villereal'da teknik adamlık yapan   Schuster, Türkiye'den Beşiktaş'tan teklif aldığını ve geçen hafta   Inter-B.Münih maçı öncesi İspanya'da yöneticilerle bir araya glediğini   açıkladı. Schuster'e aracılık yapan menajerin Ahmet Bulut olduğu ve   Mustafa Denizli'nin çevresine ısrarla siyah beyazlı kulüpten   ayrılacağını iddia etmesi ise akıllara soru işareti getirdi. İspanya'ya   Başkan Yıldırım Demirören, Serdal Adalı ve Cengiz Zülfikaroğlu gitmiş ve   Inter kulübünün davetlisi olarak yer aldıklarını açıklamışlardı.   Schuster'in yarın İstanbul'a gelerek gizli görüşme yapması beklendiği   açıklandı.

Kartalhaber.com Özel Haberidir

Kaynak gösterilmeden kullanılamaz

Kartalhaber.com ekibi Akaretlerden bildiriyor...   Beşiktaş yönetimi Schuster haberinin çıkmasının ardından sessizliğini   bozdu.  Beşiktaş yönetim kurulu üyesi Ertunç Soğancıoğlu basın   mensuplarına yaptığı açıklamada: " Gerekli açıklama yapılacaktır.   Sizlere de gerekli bilgiyi biraz sonra vereceğiz" dedi. Yönetimin   Schuster haberini red etmemesi Schuster ile anlaşıldığının bir   göstergesi olarak görüldü.

Gelişmeler Kartalhaber.com'da...

NoPasaran

Beşiktaş'ta hareket bitmiyor! Alman teknik adam Schuster ile anlaştığı belirtilen Beşiktaş'ın teknik direktör Mustafa Denizli'yle yollarını ayırdığı iddia edildi!

NTVSPOR'un haberine göre, Denizli'nin sağlık sorunları nedeniyle yolların ayrıldığı ifade edilirken kararın tecrübeli çalıştırıcıya bugün iletildiği belirtildi.

Mustafa Denizli ile sözleşme uzatan ancak sözleşmeyi henüz Futbol Federasyonu'na göndermeyen Beşiktaş'ın Bernd Schuster ile sözleşme imzaladığı iddia edilmişti.

Öte yandan Lig TV'nin ulaştığı Beşiktaş yöneticileri ise bu iddiayı kesinlikle reddetti.

;D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

CR7