Ana Menü

Mustafa Denizli Dönemi Sona Erdi, Schuster Yeni Hocamız..

Başlatan [KralKartal], Haziran 02, 2010, 16:30:27

0 Üyeler ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Beşiktaş'ta Mustafa Denizli ile ilgili iddialara son nokta kondu! Lig TV 18 Haber Bülteni'ne telefonla katılan Beşiktaş Basın Sözcüsü Mete Düren, Denizli'iyle yolların ayrıldığı iddialarını kesin bir dille yalanladı!

:-\
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Kralkartal21

Mete Düren'e inanmam arkadaş ben nasıl bir basın sözcüsüyse artık !
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

MEHMET ASLAN YILDIRIM DEMİRÖREN İLE GÖRÜŞTÜ
NTV SPOR yayınına katılan Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü Mehmet Aslan Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ile görüştüğünü söyledi ve ayrıntıları şöyle aktardı: "Sayın Demirören ile görüştüm. Demirören Mustafa Denizli'nin sağlık sorunları nedeniyle takımdan ayrılmak istediğini söyledi. Futbolcuların alacakları nedeniyle ayrılması söz konusu değil. Evet, doğrudur. Sayın Denizli sağlık nedenleri nedeniyle takımdan ayrılmak istediğini bana söyledi"

BİLAL MEŞE DENİZLİ İLE GÖRÜŞTÜ
NTV SPOR yayınına katılan gazeteci Bilal Meşe ise Mustafa Denizli ile görüştüğünü açıkladı. Denizli'nin Çeşme'den İstanbul'a geldiğini söyleyen Meşe Denizli'nin görevi bırakacağını ve sağlığını ön planda tutacağını ifade etti.

BEŞİKTAŞ YÖNETİCİSİ KÜÇÜKEMRE DOĞRULADI
Beşiktaş yöneticisi Doğan Küçükemre de NTVSPOR yayınına katıldı. Küçükemre Mustafa Denizli'nin görevini bıraktığını söylerken en kısa zamanda yeni bir teknik direktör için arayışa geçeceklerini bildirdi.

METE DÜREN: DENİZLİ'NİN KAYGILARI VAR
NTV SPOR'a konuşan Mete Düren ise "Demizli tansiyon problemi nedeniyle Çeşme'den İstanbul'a benim yanıma geldi. Şu an evinde dinlenmeye çekildi. Ligin başlamasına kısa bir süre kala sağlık problemleri yaşaması nedneiyle bazı kaygılar içinde. Bunu da saygıyla karşılıyoruz. Başkanımızla görüşmek istediğini söyledi. Başkanımız da İstanbul'a döner dönmez Denizli ile görüşecektir.

NTV       
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Guti ORÇ.

Bild gazetesi Schuster'in 2012'ye kadar sozlesme imzaladıgını acıklamıs(Besiktas ile)

eyup1903

oh be ızdırap bitti artık kurtulduk şu adamdan

schuster ile beşiktaş kesinlikle m.d li beşiktaştan daha iyi olacaktır

+18 !

djinonu

Ben schuster i-ste-mi-yo-ruuuuuuuuuuuuuuuuum!!!!!!!!!!!!!!!
arkadas bu ne zihniyettir?
takimi tanimiyor ne yapacak simdi?
gidecek futbolculari kalacaklari biz biliyoruz schuster biliyormu?
kahretsin ya
batuhani niye gönderdin be denizli
gitme istegin belliydi of hocam oooooooooooof
allah sifa versin bundan sonraki hayatin saglikli gecer HOCAM...
denizli gidecekti
samet,ziya onlari gegtirseydiniz onlar en azindan takimin ne durumda oldugunu biliyor
yada sergenle sifoyu getirseydiniz beraber
koskoca SEZON YINE BATTI ALTINA IMZAMI ATARIM!
negativ düsünme diyeceksiniz ama arkadaslar
denizli gecen sezonun sonlarina dogru yollanmaliydi o zaman yeni hoca gelecekti...
görürdü ne eksik ne fazla
of ya
oooooooooooooooooOOOOOOOOOOF
sansimiza...
ne diyim hic ümitli degilim nedense!
bosqueye gösterilmeyen taviz bunada gösterilmeyecek...gitmesi gerekenler gitmeyecek..kina yaksinlar
qua nin gelmemesine sevindim 4 milyon senelik ne kadar para israftir bu zaten oynamayacagi belli...
ama su hoca yabanci hoca gelse sezon sonuna dogru gelmesi cok daha dogru olurdu...

[KralKartal]

1 sezon batarsin sonra cikarsin,

yabancilar yeni sezonda geliyor, ilk degil sonda olmaz,

yerli neyi taniyor, tanimadan gelsin ki futbolculi tanir,

iyi bir kamp donemi cok onemli,

YABANCIDAN yanayim, YERLI suan bu mevcut yonetimde birsey veremez takima
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

djinonu

bizim battigimiz sezonlari say
ciktigimiz sezon cikar
hepsini toplasana bi allahin askina kardes
tamam sampiyonluk icin sevmedik
ama ginah geldi
biktim ya
taslar yerine oturmasi icin zaman gerek illaki
ama biz tanimayacagiz diyecegiz oynamiyor oyuncular...
sonra koltuk sallaniyor hoca istifa yönetim istifa...
zaten azizenin gazabina ugrayacagiz bu sezon cünki sampiyonlugu biz vermedik fenere...
hayirlisi diyeyim ama ben hayir görmüyorum ...
yani olumlu düsün düsün
nereye kadar...
inanin cocuklarda dese
inanmiyorum bu yönetimle degil abi
tamam bak yönetimde 3tane daha Serdal abi gibi canini disine takan yönetici olsa eyvallah derim ama hepsi birbirine comak sokuyor...
qua yetmezmis gibi basina simdi birde denizlinin istifasi cikti neymis besiktasta deprem...bu mansetler ister istemez olumsuz etki yaratiyor ve su an taraftar zibidi futbolcuya kendisini kaptirdigi ve hüsrana ugradigi icin pek ümitli davranamiyor cünki piskolojikmen ister istemez etkiledi...

CR7

Tarih tekerrür etti!
Beşiktaşlılar bu filmi daha önce görmüşlerdi. Denizli'nin de sonu Scala'nınki gibi oldu. İşte 9 yıl önce bugün yaşananlar:
Tarih tekerrür etti!

Tarih 28 Şubat 2001

Beşiktaş'ta yönetim Nevio Scala'nın gönderilmesine karar veriyor.
Gazete ve televizyonlar başta olmak üzere medya yayın organları Scala'nın gönderildiğini yazıyor.
O dönemde Beşiktaş'ın başkanı Serdar Bilgili. Basın sözcüsü ise bugün olduğu gibi Doçent Doktor Mete Düren.
Düren 28 Şubat 2001 tarihinde basın mensuplarının karşısına çıkarak Scala'nın gönderilmesinin söz konusu olmadığını belirtiyor ve konuşmasına şu sözlerle devam ediyor:
"Sayın Scala'nın 1991 yılında Almanya'da, beyin içinde yer alan hipofiz bezinde büyüme hormonu salgılayan bir tümör bulunduğu gerekçesiyle ameliyat olmuş. Yaptığımız kontrolde kan değerinde yükselme gördük. Ankaragücü maçı sonrasında Almanya'ya gidip, kontrolden geçmesine karar verildi. Üstüne basa basa söylüyorum kendisi görevinin başındadır. Daum'un göreve geldiği şeklinde çıkan haberler kesinlikle asılsızdır''

Ancak bu açıklamanın bir gün sonrasında teknik direktör Christoph Daum İstanbul'a gelir ve Beşiktaş'ın başına geçer. Siyah-Beyazlı takımda Nevio Scala dönemi işte böyle sona ermişti.

Tarih 2 Haziran 2010...

Kartalhaber.com saat 15.06'da Mustafa Denizli'nin görevine son verildiğini açıklıyor. Yöneticilerin bu haberi okuduktan sonra gülümsüyorlar. Onlar bile Denizli'nin gönderildiğini ve Schuster'in göreve getirildiğinden haberleri yok. toplantı saat 16.00'da başlıyor. Gelişmeler ardı ardına yaşanıyor. Yönetim açıklama yapacak ama zaman kazanmak istiyor. Ve bomba haber sonunda doğrulanıyor.
Mustafa Denizli ile yollar ayrılıyor.
Artık Profesör Doktor olan basın sözcüsü Mete Düren tıpkı 9 yıl 3 ay öncesi gibi şu açıklamayı yapıyor:
"Mustafa Denizli'nin görevine son verdiğimiz haberleri doğru değil. Ancak Sayın Denizli'nin sağlık sorunları var. Kendisi başkanımızla görüşmek istiyor. Ancak görevine sayın Denizli görevinin başındadır"

Gerçek olan bir şey var... Beşiktaş'ta Denizli dönemi sona erdi.

artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

CR7

Mustafa Denizli bugün yaşanan olaylardan sonra yöneticileri arayarak " Hem bir teknik adamla anlaşıyorsunuz hem de ardımdan herkes başka bir açıklama yapıyor. Yöneticiler arasında bile bir birlik yok. Benim adım Mustafa Denizli. Benim peşimi bırakın. Benim için artık Beşiktaş bitmiştir." dedi.

CR7

Futbol Komitesi Üyemiz Doğan Küçükemre, bugün öğleden sonra çeşitli basın organlarında yer alan "Mustafa Denizli görevi bıraktı" haberleriyle ilgili yazılı ve görsel basına açıklama yaptı.

Futbol Komitesi Üyemiz Doğan Küçükemre konuyla ilgili şunları söyledi:

"Hocamız Mustafa Denizli, şu anda görevinin başındadır. Kendisi, sağlık tetkikleri nedeniyle bugün İstanbul'a geldi. Hocamız, Mete Düren'e yorgun olduğunu ve görevini bırakmak istediğini söylemiştir. Biz de bu konuyu yönetim olarak değerlendireceğiz. Gerekli değerlendirmeyi yaptıktan sonra da açıklamada bulunacağız. Biz hocamızla çalışmak istiyoruz, gelişmelerin sonu ne olur bilemem. Şu an için B planı diye bir şey söz konusu değil. Yönetim Kurulu olarak konuyu değerlendirecek, hocamızla konuşacağız. Hocanın tetkikleri yapılıyor, sağlık problemi var, gelişmelerle ilgili de sizleri bilgilendireceğiz. Hiçbir teknik adamla görüşmemiz olmadı çünkü hocanın sağlık durumu bugün gündeme geldi." 

--resmi site--

Cem Goren

ne oluyor lan.
ınternette 5saat ayrı kaldı olanlara bak
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Batuhan neden gitti o zaman ?

Bu arada haber kesinleşti mi ?
Since 1903