Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

carsi52

Sezer ve Eneramodan sonra Dany transferini kaldıramaz kimse bende dahil.
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

Yönetimi ne olursa olsun destekliyorum zaten biliyorsunuz. Ama Dany gelirse bu destek ciddi anlamda azalır. Açık ve net olarak yazıyorum. Dany kötü adam mı? Değil. Gaziantepspor'da beğeniyordum ama bizim ihtiyacımız olan adam da değil. Hem GS'nin kontenjanını açmaya gerek yok.

ERHUN

Niko Kranjcar

Slaven Bilic'in istediği öne sürüldü. 2012 yazında 7m€'ya Tottenham Hotspur'dan Dinamo Kiev'e gitmişti. Kiev'de yapamadı, QPR'a kiraladılar. Habere göre istersek QPR'ın zorluk çıkarması beklenmiyormuş.

El Maestro

Niko Kranjcar'ı son 2 sene naptı hiç bilmiyorum..

Ancak bildiğimiz eskisi gibiyse, ciddi bir sakatlık falan yaşamadıysa Beşiktaş'ta harbi iş yapar. Kısacası fizik durumu iyi düzeydeyse valla iyi transfer olur.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ERHUN

Yönetimden birileri PMB'nin menajeriyle Antalya'da görüşüyormuş. Pablo'da Beşiktaş'a gelmek istiyormuş. Sağda solda haberleri var, dedikodu dolanıyor ortada. Niko'dan çok daha fazla isterim.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ERHUN

Aaron Hunt

Bazı kaynaklara göre Werder'le ve Hunt'la anlaşmışız. Zaten yazın sözleşmesi bitiyor. 2011 yılında Türk biriyle evlenmiş, evlilik yoluyla vatandaşlığa geçme yasasında 3 yıl evli kalma şartı var. 2011'in hangi ayında evlendiyse ona göre 2014'te o aydan sonra Türk statüsünde de oynatma şansımız var galiba. Son yıllarda kurallar değişti hep, vatandaşlığa geçtikten sonra 5 yıl sonra Türk statüsünde oynayabilir gibi bir şey gelmişti yanlış hatırlamıyorsam. Eğer geldiyse o kural oynayamaz tabii.

eRe

Beşiktaş Nijerya U-17 milli takımının kaptanı Musa Muhammed'i transfer etmiş.
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

ERHUN

Dikilitaş'a verilecek diye söylenti var. Direkt bizde forma giymesi için alındığını düşünmüyorum.

RCA

İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Kamp bitti lig başladı başlıcak biz hala transfer yapıcaz.
Bölünür senin için uykular!

ERHUN

José Rojas

83 doğumlu. 176 cm boyunda. Sol ayaklı, stoper ancak sol bekte de oynayabiliryormuş. Lakabı büyük kaptan. Universidad de Chile'nin altyapısından çıkmış. 2003'den beri aynı takımda profesyonel olarak oynuyor, 2006 yılında kısa bir süreliğine Arjantin'in Independiente takımına kiralanmış tekrar geri dönmüş, hâlâ Universidad de Chile'de oynuyor. 2006'dan beri Şili milli takımında oynuyor.

dedikodunun kaynağı haberTürk

Nuno Coelho

86 doğumlu. 192 cm boyunda. Sağ ayaklı, stoper. Penafiel altyapısında futbola başlamış oradan Porto'ya transfer olmuş. 2005-2006 sezonunda Porto B'de profesyonel olmuş. Aynı sezon devre arasında, yarım sezonluğuna Maia'ya kiralanmış. Sezon sonu Porto'ya geri dönmüş. 2006-2007 sezonunu Standard Liège'de kiralık geçirmiş. 2007-2008 sezonunu Portimonense'de kiralık geçirmiş. 2008-2009 sezonunu Estrela Amadora'da kiralık geçirmiş. 2010-2011 sezonu başında Sporting Lizbon transfer etmiş, 1 sezon sonunda Braga'ya satmış. 2011'den bu yana Braga'da oynuyor.

dedikodunun kaynağı fotomaç

keskinli

bu saatten sonra transfer bi ise yararmi süpheliyim
ligdeki durumumuz ortada,mahkemenin karari ortada
büyük ihtimal uefadanda ceza alacagiz
iyice soguttular futboldan
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Valla saçma sapan bir dönem daha geçirdik..

Ne zaman bizim takımda bşeyler değişecek anlamıyorum..

Resmen güçsüz durumdayız ama hiç hazır değilimişiz devre arasına..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

El Maestro

Lescott yarınki maçtada oynatılmazsa Beşiktaş'a gelicekmiş..

Atakan Kurt böyle söyledi.
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~