Ana Menü

Başka Konu yok ! Basında çıkan Transfer haberleri (Duyum varsa buraya)

Başlatan carsi52, Nisan 25, 2010, 01:46:39

0 Üyeler ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

El Maestro

Cenk bence yetenekleri olan bir futbolcu ..

Yeterki oynamak istesin, Sergen geldiğinden beri nasıl bir performans sergiliyor hepimiz görüyoruz. Tabiki biraz daha gelişmesi lazım ancak Pektemekten'de Ömer'den de iyidir yani ..
Kalabalık vardı; ama ınsan cok azdı... ~

ilhan mansız_melis

Delirdik

Masa başı haberlerine bir örnek olsun buda  :ahaha

Beşiktaş'tan 3 milyon euro isteyen ancak en son 2.2 milyon euro teklif edilen Portekizli yıldız, Ronaldinho'ya 6 milyon euro önerildiğini duyunca isyan etti. Daha önce reddedilmesine rağmen F.Bahçe'ye aracılarla ikinci kez mesaj yollayan Fernandes'in 'Beni F.Bahçe'ye alın. Sizde patlama yaparım" dediği belirtildi

Fotomaç'ta yer alan habere göre; Dört büyükler içinde ara transfer döneminin en sessiz takımı olan Fenerbahçe'de dün sürpriz gelişmeler yaşandı. Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Manuel Fernandes, kendisine verilmeyen paranın iki katından fazlasının Ronaldinho'ya önerildiğini öğrenince adeta küplere bindi ve soluğu Fenerbahçe'nin kapısında aldı.

Aracılar vasıtasıyla Fenerbahçe'ye haber gönderen Fernandes, sarı-lacivertli yöneticilerden sezon sonu için kendisini transfer etmelerini istedi. Portekizli futbolcunun "Beni alın. Fenerbahçe'de patlama yaparım. Takıma büyük katkı sağlarım" dediği ileri sürüldü.
| җ  ģǿĸнªп  җ | Beşiktaş'ım oLey

* Şampiyon BEŞİKTAŞ.!

RCA

:ahaha :ahaha :ahaha :ahaha :ahaha

Ya bunlar tam [edit!]
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

ilhan mansız_melis

Batuhan

Alıntı yapılan: Delirdik - Ocak 09, 2014, 16:16:51
Masa başı haberlerine bir örnek olsun buda  :ahaha

Beşiktaş'tan 3 milyon euro isteyen ancak en son 2.2 milyon euro teklif edilen Portekizli yıldız, Ronaldinho'ya 6 milyon euro önerildiğini duyunca isyan etti. Daha önce reddedilmesine rağmen F.Bahçe'ye aracılarla ikinci kez mesaj yollayan Fernandes'in 'Beni F.Bahçe'ye alın. Sizde patlama yaparım" dediği belirtildi

Fotomaç'ta yer alan habere göre; Dört büyükler içinde ara transfer döneminin en sessiz takımı olan Fenerbahçe'de dün sürpriz gelişmeler yaşandı. Beşiktaş'ın Portekizli yıldızı Manuel Fernandes, kendisine verilmeyen paranın iki katından fazlasının Ronaldinho'ya önerildiğini öğrenince adeta küplere bindi ve soluğu Fenerbahçe'nin kapısında aldı.

Aracılar vasıtasıyla Fenerbahçe'ye haber gönderen Fernandes, sarı-lacivertli yöneticilerden sezon sonu için kendisini transfer etmelerini istedi. Portekizli futbolcunun "Beni alın. Fenerbahçe'de patlama yaparım. Takıma büyük katkı sağlarım" dediği ileri sürüldü.

şu haberi yazan Antonyo kim çok merak ediyorum.
Koca hestiy aya bedenem ?

[KralKartal]

Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

ilhan mansız_melis

Lescott transferinden Manchester City Teknik Direktörü Pellegrini'nin oyuncusunu bırakmaması üzerine vazgeçen Beşiktaş, stoperde başka isimlere yöneldi.
İtalyan basınının iddiasına göre, siyah beyazlılar, Milan'ın 32 yaşındaki stoperi Zaccardo'yu kadrosuna katmak istiyor. İtalyan ekibi ile 2016 yılına kadar sözleşmesi bulunan tecrübeli stoperin, Ocak ayında takımdan ayrılacağı ifade edilirken, İtalyan stoperin peşinde Montpellier, Parma ve West Bromwich gibi takımların olduğu iddia ediliyor. Palermo, Wolfsburg ve Bologna gibi takımların da formasını giyen 1.84 boyundaki Zaccardo, İtalya Milli Takımı adına 17 kez sahaya çıktı 1 gol kaydetti.
Bu sezon Milan adına 7 maça çıkabilen İtalyan stoper, yedek kaldığı için forma giyebileceği bir takımda oynamak istiyor.

RCA

Biz ne cenabet bir takımız ya. Tarık çamdal transferinden de vazgeçmişiz.
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

carsi52

Alıntı yapılan: RCA - Ocak 11, 2014, 13:46:22

Tarık bize gelmek istemiyordu o yüzden vazgeçmişlerdir.
Bölünür senin için uykular!

RCA

Alıntı yapılan: carsi52 - Ocak 11, 2014, 13:49:59
Alıntı yapılan: RCA - Ocak 11, 2014, 13:46:22

Tarık bize gelmek istemiyordu o yüzden vazgeçmişlerdir.

Adamla anlaşmışız ama adam hala galatasarayla gizli gizli görüşüyormuş

That's me.

Batuhan

Bunu yapanlara halk arasında birşey deniyor da,söylemeyeyim :)
Koca hestiy aya bedenem ?

carsi52

Eskişehir vermez inşaallah geseye.

Sezon sonuna kadar kalsın orda 11'e de almasınlar  :)
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Şimdi birkaraktersiz diye almayız..

Gs gider alır..

Forumlarda ancak sen GS ye yakışırdın deriz..

Sonra kazanan Galatasaray olur :)

İyi topçuysa alacaksın, yerli oyuncu bulmak bu devirde kolay değil.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net