Ana Menü

beşiktaş aşkı için ne yaptın?

Başlatan ufocan, Şubat 12, 2007, 23:35:12

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ufocan

herkes beşiktAŞK  için neler yaptığını yazsın? :bjk :haydaaa :ohh

dejembeji

IL Capitano

nisan yuzugumun icine BESIKTAS yazdirdim.. :)  :)

ama nikah yuzuklerinde olmadi maalesef kabul ettiremedim >:(  >:(

simdilerde omuza dövme konusuyla cebellesiyorum ;
ama ne yapacagim karar konusu biraz zooor
bir kartal aslinda en kolayi olurdu ama bakalim
fikiri olan varmi??
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Non Mollare Mai

Arkadaşımda kalıyorum diyip İstanbula maça qittim. ( İzmirde oturuyorum :) )

En önemlisi.. 2 Sene önce birlikte olduğum bi kız vardı. Kızla 6 aydır birlikteydik. Hep onu ekip Beşiktaşın maçını falan seyrediyodum. Bornovaya Çarşı İzmir toplantıLara falan qidiyodum. Yeter böyle olmıcak ne zaman buluşçaz sen ya maça ya Bornovaya qidiyosun dedi. Ama ben yine qitmeye devam ettim. Artık çıldırdı ya ben yada Beşiktaş dedi. Bende qülerek tabiki Beşiktaş dedim. Kendisini tercih etceğimi beklerken bi anda şaştı. Bende arkama bakmadan qittim. Sonra kaç kere barışmak istedi özür diledi ama benden Beşiktaşımdan vazgeçmemi isteyen bi kızla birlikte olmam dedim. Doğal olarak bitirdim tamamen :)
edit

ugur24

hayatımda karakoldan içeri girmişliğim yokken haksız yere beşiktaşım için nezarete düştüm..yemek paralarımdan kısıp beşiktaş maçlarına bilet aldım..iliklerime kadar donduğum halde beşiktaşımı desteklemek için maçlara gittim..ablamı istemeye geldikleri gün beşiktaş - fener maçı vardı ( 2 - 1 carew , mustafa doğan ) ..evde olmayı değil , statta olmayı tercih ettim..her zaman beşiktaşımla ağladım , beşiktaşımla güldüm..

eyup1903

neler yapmadım ki kız arkadaşım bana sordu ben mi beşiktaş mı diye bende ciddi ciddi beşiktaş dedim tabi kızdan ayrıldık ama boşver kızı her zaman buluruz ama beşiktaşımızı asla yarı yolda bırakmayız

buyukbesiktas

çarşı

Anarchy*

neler yoqtu kı evden kacıp kahvelere gıtmelerr hatta ıkı sene once ıstanbula kaCIP macına gelmem
okulun duvarına koskoca A harfı yapıp dısplnlık olmam besıktas ugrunaa kız sewdgım kızı bıRakmak... ama hepsı kartalıma feda olsun onun ıcın olmeye bıle hazırımm HERSEYIMSIN BEŞİKT'ASK'IMM!!
:bjk

parmanides

fevzinin ayaginin altindan kacirdigi sampiyonluk maci var ya cimcomcomla o macta o allahin belasi golden sonra kahvedeki televizyonu kirdim..uc gun sonrada o macta kaybettigim takim elbiseyi ve tabi televizyonu odedim...say say bitmez ama aklima ilk gelen buydu ha bu arada o televizyon 52 ekrandi ve bi cimcomlunun ustune firlatmistim ;D ;D ;D

sinem

BJK- bolton maçına geldim edirnede okuordum ve ramazandı 28 tane erkeğin içinde sadece ev arkadaşım ve ben vardım hem bjk oturuorum bide hiç korkmadan daha edirneden istnbula geldim gece sabhın 4 ünde edirnede oldum ertesi günü sınav vardı gitmedim =) gerçi o maçta kötü geçmişdi ama neise bjk herşeye değer ogün çok dua ediordum abim beni maçta görmesin die yoksa yanardık vallah ama o günü hiç unutamam muhteşemdi tek keimeyle gerçi şimdi okul bitti gizli gizli gitmeme gerek yok abim saolsun götürüo =) neise beşiktAŞKı için sevdiğimden bile vazgeçerim alayına gider yane =)
sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

1903-Carsi-1903

arkadaslar resim nasil koyablirim... bana biri yapablirmi?

sinem

yaw evt yaw bende xabahtan beri resim koymaya çalışıorum kabul etmio nasıl koycaz harbiden
sen benim hergece efkarım gözümdeki yaşım sigara dumanım sen benim damardaki kanım alnımdaki yazım şanlı BEŞİKTAŞIM...kalbimin en orta yerinde büyük bi yangın war alewler içinde BEŞİKTAŞ sana yemin olsun bitmeyecek sewdan mezarımda bile...

SATUKBLADE

Alıntı yapılan: 1903-Carsi-1903 - Şubat 20, 2007, 22:20:32
arkadaslar resim nasil koyablirim... bana biri yapablirmi?
Alıntı yapılan: sinem - Şubat 20, 2007, 22:26:33
yaw evt yaw bende xabahtan beri resim koymaya çalışıorum kabul etmio nasıl koycaz harbiden

verdiğiniz linkin aşağısında ki linki verin

ayrıca yardım bölümünden yardım alabilirsiniz

1903-Carsi-1903