Ana Menü

Demirören "Bana Kimse ş.erefsiz diyemez!"

Başlatan NoPasaran, Kasım 04, 2009, 09:31:54

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Şampiyonlar Ligi'ne veda edilmesi bir yana belki UEFA Avrupa Ligi'nde yola devam etmek de ateşe düştü.

Ama taraftarın çirkin tepkisiyle futbolcular sahada psikolojik olarak yıkılırken, çıldırma noktasına gelen başkan Yıldırım Demirören'i Mahmut Özgener ve arkadaşları güçlükle yatıştırdı.

BJK İnönü Stadı'nda dün akşam kaybeden sadece Beşiktaş değildi. Wolfsburg'a 3-0 yenilmesi Beşiktaş'ın Şampiyonlar Ligi'nde gruptan çıkamaması mal oldu. Belki UEFA Avrupa Ligi'nde de yoluna devam edemeyecek. Ama Türk futbolu, son dönemde yaşadığı çirkinliklere dün akşam eklenen travmalarla nereye gidecek?

Hürriyet'in haberine göre, Kadıköy'de F.Bahçe-G.Saray derbisi oynandı, sahadaki 90 dakikanın skoru yetmedi, maç stat dışında hala sürüyor. Diyarbakırspor, maça çıkmama tehditi savurdu, lige yeni bir kriz yaşattı. 2 ve 3. liglerde sezon başından beri kaynıyor. Ve Beşiktaş... Taraftarının son dönemdeki tepkisini dün gece de sürdürmesiyle, sahada yıkılan futbolcular ve çıldırma noktasına gelen bir kulüp başkanı Yıldırım Demirören...

Nezaket gösterisiyle başladı

Oysa herşey bir nezaket gösterisiyle başladı. Demirören, kendisini Steaua-F.Bahçe maçına davet eden F.Bahçe kongre üyesi Doğuş Holding Başkanı Ferit Şahenk ve eşi Diane Şahenk'i BJK İnönü Stadı'nda ağırladı. Eşi Revna Demirören ile birlikte misafirlerine büyük ilgi gösteren Yıldırım Demirören'in yanında Futbol Federasyonu Başkanı Mahmut Özgener, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kardeşi Mustafa Erdoğan, Azerbaycan asıllı Türk işadamı Mübariz Mansimov ve İhsan Kalkavan gibi isimler de vardı.

Maçın 25. dakikasında Şeref Tribünü'nün solundaki numaralı tribün karıştı, taraftarlar kavgaya başladı. Şeref Tribünü'ndekilerin şaşkın bakışları arasında yaşanan kavga polisin müdahalesi ile sona erdi. Maçın sonlarına geliniyordu. "Yeter Yıldırım Demirören, yeter" Yıldırım Demirören'e yönelik protestoları 80. dakikadaki ikinci golden sonra küfürlü, çirkin protestoya dönüştü.

Hesabını sorarım tepkisi

"Şerefsiz Demirören" diye bağıran taraftarlar "... git" temposu tutmaya başlayınca Demirören, birden ayağa kalktı ve öfkeyle "Bunun hesabını sorarım" dercesine el işaretiyle kapalı tribünde başlayan protestolara tepki gösterdi. Özgener ve yönetici arkadaşları Demirören'i yatıştırmaya çalıştı.
Bu kez tribünlerin öfkesinin dozu arttı. "Defol git başkan", "Başkan olsana, başkan olsana, Fenerbahçe'ye başkan olsana", "Kadıköy'e maça gitsene" diye bağıran taraftarlar, Mustafa Denizli'yi istifaya çağırıp, futbolcuları da protesto etti. Küfürlü tezahüratlar yanında sırtlarını sahaya dönerek, protestolarını sürdüren taraftarlar Wolfsburg'u alkışlayarak soyunma odasına gönderdi. Demirören, tepkiler ve geniş güvenlik önlemleri altında stattan ayrıldı.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

Gecte olsa tepkiler basladi... Devami gelsin, bu adam Besiktasa zarar veriyor!!
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

NoPasaran

50-55 milyon euro para ver

sonra gel küfür ye

akıl yok sende demirören..

git işte işinin başına..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

[KralKartal]

KeePSaKe

Küfür ettikleri iyi oldu çünkü bunu hakediyor...
Since 1903

+18 !

Dün 2. golü yeyince sevindim ne yalan söyleyim..

Hele "yönetim istifa,ş.erefsiz yönetim Beşiktaş'ı mahfettin" tezahüratlarını duyunca sevincim katlandı..

ZeMaHŞeR

Bu yaşıma kadar ağzımdan küfür duyan olmamıştır ama dün akşam stadyumda ben bile çıldırdım... Küfürümüde ettim... ağzımdan çıktığı kadarda bağırdım...

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

[KralKartal]

CR7

Kenan Öner amma korkmuş :D

niye diyemesin? ş......in önde gideni.. Dün küfür etmeyen varsa yönetim,yakınları ve akrabaları dışında ben de bir şey bilmiyorum.
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ZeMaHŞeR

Kapalı küfür etti
Yeni açık küfür etti
Dün gece küfür etmeyen kalmadı...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

İpek Şen

Orası stadyum konuk ağırlama yeri değil. Rezil etmiş taraftar beyefendiyi sen yıllardır rezil ettin bizi her branşta her makamda yeter!

İnsanda ar varsa ''ar!'' en başından pes demeyi bilirdi. Sokak oyunu mu bu ''bir daha yapcam banane çıkmam çıkmam'' diye ortalığı inletiyorsun. Yeter madem sana kimse küfür edemez bas istifanı git taraftar suçlu olsun sen yeterki git!
O soğukta dona dona Beşiktaş diye bağırırken biz sen gelde bana kimse küfür edemez de ya bu nasıl bir iş!

Bas istifanı git kim kal diyor bu adama kim kim?Numaralıdan abim arayınca şok oldum ya bu adam küfür ediyor dedi ya kime küfür ediyorsun sen Bu takım için parasını ''karşılıksız veren'' senin gibi sonradan alacak olmayan taraftara mı?Bunca yıldır maça giderim küfür etmedim etmem de ama eğer kendimden utanmasaydım dün en haklı küfürümü etmiş olucaktım.

Çirkinliğinide yaptın git artık git yönetimini falan topla git,hiç düşünme şimdi başkansız bu takım napar kaosa düşer diye. Başkansız senden iyi idare olur bu takım!
Aynalarda gördüğümsün,ağladığım güldüğümsün;çözemezler kördüğümsün
Bilge bir kuş gökyüzünde bak ne diyor son sözünde yıkılma öyle
Haydi kalk ayağa yürü güneşe!

NoPasaran

Taraftarıjn yaptığı terbiyesizlik..

Bömyle istifya davet edilmez..

Kimse kimseye şerefsizde diyemez, [otomatik editlenmistir] ol git de diyemez..

Başkan rezil etti beşiktaşı
taraftarda kendi "kalitesini" ortaya koyuyor..

ayıp be!
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Volkan abi laftan anlamayanın hakkı kötektir diye çok güzel bir atasözümüz var bilir misin?

Elime verseler bu adamı bırak küfür etmeyi ağzını burnunu kırarım..

Daha ne kadar sabretmelerini bekliyordun,yeterince susuldu artık küfürse küfür,kötekse kötek!

[KralKartal]

Bu adam ISTIFA diye bagiranlarla DALGA gecti,

onlar Besiktasli degil dedi yillardir..

Kendi taraftarina saygisizligin en buyugunu yapti durdu..

Kufur etmezsen turkiyede kimse gitmez,

bu baskan bu kufurlede gitmez, cunki adam HASTA..

Babasida ne yapip edip Y.D yi orda tutmak istiyor adam hakli,
batiracak holdingi yoksa...Ne anlar bu Y.D yoenticilikten
BABA parasi yiyip duruyor...

BESIKTASLI OLUNMAZ, BESIKTASLI DOGULUR...

NoPasaran

Beşiktaşa 5 kuruş fayda getirecek taraftar kartalcell hattı almazken
55 milyonluk formaya 55 kere alsammı almasammı diyen

bizler

55 milyon dolar borç vermiş adama bu denli terbiyesizliğin anlamı yok..

Hangi başkan veriyor bu kadar borcu , iyi yada kötü..

Nerede bunun karşısındaki muhalefet..

Bu zamana kadar nemalarken iyi, dayak yeyince başkan kötü..

Kardeşim başkan hep kötüydü bunu artık herkes bilsin..

Ancak hiç kimse Beşiktaş başkanına ş.erefsiz  dieycek, s..tir ol git diyecek kadar kendi poposunu dağda taşta görmesin..

Orada futbol federasyonu başkanı var
Orada misafirleri var
Orası bir avrupa maçı..

Madem bu kadar kötü, seçimde zaten gider..

Onu seçenlere kızın, ona değil..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net