Ana Menü

Demirören "Bana Kimse ş.erefsiz diyemez!"

Başlatan NoPasaran, Kasım 04, 2009, 09:31:54

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[KralKartal]

Sanki Gladio'nun Besinci adami Demirören :)
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

ya bızımde bıseyler yapmaya soylemeye hakkımız var bu zaman kadar kufretmedım baskana ama artık yeter o soukta ıt gıbı tıtrıyoruz mıdemıze agrılar gırıyor gecenın bı yarısı evımıze gelıyoruz ve bunun sonucundada bı bı basarı goremıyorsak kımse kusura bakmasın ama serefsızde derler baska seylerde
altın kapılarımız kan oldu tayfun

çArşı_nuh

taraftar bir yanlış yaptı kimi kesimlere göre bana göre geö kalınmış bir tepki ama bu şerefsizin yaptıkları artık yeter ya isyan ettiriyor adamı

ilhan mansız_melis

Eşeğe nasıl eşek denirse sana da öyle şe.refsiz denir
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

keskinli

Alıntı yapılan: IsVecKarTaLi - Kasım 06, 2009, 10:31:14
yanlis anlama futbolculuguna hic bir sözum yok ama ahlak dersi verecek en son kisi Sergendir benim gözumde.
cok dogru bi cümle
sergenin basarilarindan dolayi,yaptigi pislikler cabuk unutuluyor maalesef
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Tolgahan_BJK

demirörene küfretmek, an itibariyle, Beşiktaş adına en faydalı harekettir. Aziz Yıldırım'a küfretmekten de farkı yoktur..

bir insan bu kadar alçalamaz. demirören'in yaptıkları yapamadıkları tavırları duruşu a'dan z'ye her şeyi bozuk ! Ve kaç maçtır, kibarca istifaya davet ediliyor. Çekip gitmiyosa küfürü yer ! hala dikleniyosa daha ağır küfür yer !!! kapalıya hareket falan yapıyo... bence artık eşini getirmesin stada, daha da yakışıksız bazı şeyler olabilir !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!