Ana Menü

Demirören "Bana Kimse ş.erefsiz diyemez!"

Başlatan NoPasaran, Kasım 04, 2009, 09:31:54

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

az bıle soylendı yaptıgın onca anlamsız ısın sonucunda bunlar zaten gelecektı gelmesını ıstemıyorsanda o koltuktan ayrılacaktın ama sen kufur yemeyı tercıh ettın onca yanlıs ıs ve sonunda bunlar az bıle
altın kapılarımız kan oldu tayfun

yenerr17

niye diyemesin kimse.ben günde yüzlerce binlerce kez diyorum ama gene de bi işe yaramıyor..Bu adam küfür etmeden gitmez öyle yeter demekle istifa demekle gitseydi çoktan giderdi.küfürle de gitceğini pek sanmıyorum ama en azından  belki seçimlere girmekten vazgeçer.bu adamın gittiği gün Beşiktaş'Imızın 2.kuruluşudur.

pAscAliAnUmut

Adam kongreyle geldim kongreyle giderim demiş. Var mı ötesi ya..

Beşiktaş'ı ticari amaçla kullandı durdu. İçindeki Beşiktaş sevgisine hiç birşey demiyorum. Belki benden sizden daha Beşiktaşlı ama bu klübü yönetecek kadar yetenekli değilmiş..

O kadar hezimet yaşandı, o kadar yanlışlar yaptı hadi belki ders alır dedik ama onu da yapmadı..

Zamanı geldi artık be adam çek ellerini Beşiktaş'tan
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

yenerr17

bizden daha çok Beşiktaşlı mı?Beşiktaşı sevebilir ama Beşiktaşın başarısından daha çok önem verdiği şeyler var onun eğer tek isteği başarımız olsaydı çoktan giderdi

keskinli

besiktasa borc para verdi,verdigi borc parayi kendi car cur etti
etmedimi?
buna görevi kötüye kullanmak denir
sayisizca transferi yanlis yapti
yapmadimi?
buna bilgisizlik denir
besiktas baskanligini komik duruma düsürdü
düsürmedimi?
buna alcaklik denir
her verdigi sözü yedi
yemedimi?
buna namertlik denir
parayi veren,besiktasla istedigi gibi oynar
bumudur?
buna simariklik denir
tepkiyi sonuna kadar haketti
küfür yanlis,hemde cok yanlis,küfür cözümde degil ama ona serefsi z diyenleri anliyorum,takimin geldigi durum yenilir yutulur cinsten degil artik
cözüm camianin hepsinin ayaga kalkmasi.hep bir agizdan konusarak,baski yaparak istifasini saglamaktir
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

pAscAliAnUmut

Sonuna kadar haklısın ama neden peki bütün camia ayağa kalkıp bu adama baskı yapmıyor..

Nerede Beşiktaşlı büyüklermiz?
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

keskinli

besiktaslilar ne yapacaklarini sasirdilar son zamanlarda
coguda kirgin ama kirgin olmanin zamani degil
hasan arat gibi isimlerin yeniden gündeme gelmesi gerekiyor,seslerini daha cok cikarmalilar
sayin sebada bu takimin onursal baskani,herkes onun isaretini bekliyor
sayin seba yumrugunu masaya,parmagini yaraya vurmali artik
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

NoPasaran

Alıntı yapılan: keskinli - Kasım 04, 2009, 18:01:12
besiktasa borc para verdi,verdigi borc parayi kendi car cur etti
etmedimi?
buna görevi kötüye kullanmak denir
sayisizca transferi yanlis yapti
yapmadimi?
buna bilgisizlik denir
besiktas baskanligini komik duruma düsürdü
düsürmedimi?
buna alcaklik denir
her verdigi sözü yedi
yemedimi?
buna namertlik denir
parayi veren,besiktasla istedigi gibi oynar
bumudur?
buna simariklik denir
tepkiyi sonuna kadar haketti
küfür yanlis,hemde cok yanlis,küfür cözümde degil ama ona serefsi z diyenleri anliyorum,takimin geldigi durum yenilir yutulur cinsten degil artik
cözüm camianin hepsinin ayaga kalkmasi.hep bir agizdan konusarak,baski yaparak istifasini saglamaktir

Görevi kötüye kullandı
Bilgisiz
alçak
şımarık
namert

vs vs vs

Bunlara ses çıkarmayanlar ne peki ?

Bide bunların açıklamasını neden yapmıyorsun..

Dün kendisine küfür edenler o kapalıyı oluşturanlar değilmi ? Onların tanımı nedir?

Kaç sene oldu şimdi akıllşarı başına geldi yoksa musluklarmı kesildi..

Bir adama "şerefsiz" derken herkes kendi şerefine bakacak. Şerefsiz dedikleri adam, orada bağıran grubun şerefini zamanında beğenmediğiniz "parasıyla" almadımı..

Neyse ya..

Banane.

İstediğiniz kadar bağıralım,çığıralım..

Geç gelmiş iş olsun tepkileri..

Önce 5 lira faydamız olsun sonra adamın 55 milyon dolarının azlığını çokluğunu tartışalım diyerek

son noktayı şu sözlerle BİTİRİYORUM

Yıldırım DEMİRÖREN BEŞİKTAŞI ÇOK GERİLERE GÖTÜRMÜŞ BİR BAŞKANDIR VE DERHAL GÖREVİ BIRAKMASI GEREKMEKTEDİR. NE BİR CİDDİYETİ VARDIR, NE BİR İŞ BİTİRİCİLİĞİ, NEDE YÖNETİCİLİĞİ..

ANCAK O BEŞİKTAŞ KLUBUNUN BAŞKANIDIR VE NE OLURSA OLSUN BEŞİKTAŞ TARAFTARI ZAMANINDAN SAYGI GÖSTERİLMEK ZORUNDADIR. ZORUNDAMIDIR EVET ZORUNDADIR. 6 SENEDİR BU KOLTUKTA OTURUP GENEL KURULLARDA HEP BU ADAM SEÇİLİYORSA MUHALEFET DENEN VE BİZE ŞU AN GAZ VERENLERİN İŞ BİLMEMESİ VE AF EDERSİNİZ POPOLARININ YEMEMESİNDENDİR. KURTLAR PUSLU HAVAYI SEVER. BU ARALAR BİRBİRİMİZE DESTEK OLMA ZAMANI. BU SENEKİ BAŞARISIZLIĞIN BİRİNCİ SEBEBİ BAŞKAN DEĞİLDİR.

KİMSENİN ŞEREFİNE NE OLURSA OLSUN LAF SÖYLENMEZ. HELE İNÖNÜ STADINDA BEŞİKTAŞ BAŞKANINA HİÇ BU SÖZLER SÖYLENMEZ..

SÖYLENECEK TEK SÖZ İSTİFADIR..GERİSİ AHLAKADA SIĞMAZ, VEFAYADA SIĞMAZ, BEŞİKTAŞLILIĞDA SIĞMAZ..

Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ZeMaHŞeR

24 yaşıma kadar kolay kolay küfür etmeyen ben dün geceki küfürlü tezahurata eşlik ettim...

Bizede yazık günah ya... Maç için bu ayazda 12 saat yol gitmişim... maçta sırılsıklam olup 12 saat otobüs yolculuğu sonucu eve varmışım... Zehir zıkkım, haram olsun bu tüpçü zamanında verdiğim paraların hepsi... Ulan sorunu paraysa bende maaşımı vermeye hazırım bu şerefsize... Yeter ki bu takımdan defolup gitsin...

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

CR7

Volkan abi 5 lira fayda olsun fayda olsun diyorsun o maça gidenler para bayılmadı mı kimi 75 kimi daha fazla
önce bir bunu düşün istersen
kapalı fiyatları kaç para 200 lira 5 kuruş fayda yok değilmi
eski açık 75 lira onların da 5 kuruş faydası yok değil mi
kombine alanlar en az 550-600 bayıldık
onların da faydası yok değil mi
o maç biletine verilen para bile takıma katkıdır unutma
biz düşünmüyoruz yok o 55 milyon euro verdi biz bir şey vermedik diye
çünkü biz çok para ya o kadar diyip vermem diyip gitmemezlik yapmıyoruz maça
bu kendi sorunun bence
ve bundan dolayı bunu laf edip duruyorsun
geçen yıl da aldım kombine bu yılda
geçen yıl 2 şampiyonluk tişörtü 3 atkı 1 bayrak 2 forma
bu sezon 2 forma 1 atkı aldım henüz(!)
ama bir kartalcell almadım diye bu benim katkı yapmadığımı göstermez.
ve sonuna kadar da haklı olduğumu düşünüyorum
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

NoPasaran

Ben 2006 dan beri yeni açık kombinesi alıyorum yiğit. Biz bir laf ediyorsak altı her zaman doludur. Allaha şükür ekonomik durumum iyi ve 500-600 lira senede para verecek kadar gücüm var.Ben kendi adıma çok konuşmam bu konuları çünkü sevmiyorum, stadıda sevmiyorum.Arkadaşlarımla koltuklarda maç seyretmek en güzel locadan daha zevklidir..

Kartalcell en basit mevzu en ucuz olay. O örnek ondan verildi. İş para mevzusuna girerse sana en basitinden kartalcell için ,Beşiktaşın aveadan dakika satın aldığını duyunca ben 60 liralık tarifesine geçtim hiç kullanmayacağım halde.sırf o 60 liralık dakika beşiktaşa kalsın diye..hemde her ay.

Bunlar bizim konularımız değil, bu tarz şeylere girmem.

Stada gidip para verende vermeyende Beşiktaşlıdır bunun derdi tasası ne sana düşsün ne bana. Ancak ya para saymayı bilmiyoruz yada başka bişey. Demirörenin verdiği miktarlar az değildir.Bunları kimse hafife almasın..

80-90 trilyon para borç bile olsa ciddiye alınacak bir rakam. Kimse babasının hayrına yapmıyor bunları. Hatalı işler yaptı ancak yaparken kimse bunun hata olduğunu bilmiyordu. O YÜZDEN FAZLA KIZMAYIN. İŞİ BİLMİYOR VE GİTMELİ. ODA ANCAK KONGREDE
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Bu sene forma alamadım çünkü kredi kartı bulamadım.. Tır buraya gelirse alabilirim ancak..

Kartalcell'e geçemem öğrenciyim ve bütün ailemiz Turkcell kullanıyor..

Maçlara gidemiyorum çünkü Türkiye'nin en güneyinde oturuyorum İstanbul'a 20 saat deplasman yapmam imkansız yani..

O stadta maç izlemek benim için hayal şuan için..

Olaya böyle bakacaksak ben Beşiktaşlı olmuyorum galiba..

NoPasaran

Malesef konu istemediğim bir noktada..

Kimse bunu sorgulayamaz, sorgulamalı zaten..

Stadta bağırıp 5 lira faydası olmayan adam derken

neysee ya :)

boşverin
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

+18 !

Ha bir de olaya şöyle bakalım..

Bugün okulun kapısından girdim gece uyku uyumamışım sağolsun Beşiktaş uyutmadı..

Fenerli arkadaşın biri yanıma geldi niye geldiğini adım gibi biliyordum.. Elimi sıktım kıpkırmızı oldu..

Daha çocuğun ağzından "Wolf.." lafı çıkmadan kafam çocuğun burnundaydı..

Sonrası malum müdür yardımcısı,müdür ve ardından yarın aileni çağır..

Büyük ihtimallede uzaklaştırma..

Boşverin neyse..