Ana Menü

[TSL 5.Hafta] Galatasaray-Beşiktaş [12 Eylül] [21:00]

Başlatan CR7, Ağustos 28, 2009, 23:46:34

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 29, 2009, 15:32:09
Çok büyük bir ihtimalle yeniliriz gese iyi oynuyor ve golleri sıralıyor

Alacağımız en iyi sonuç beraberlik olur bu maçta

Saldır Beşiktaş'ım...
gollerı sıraladıgı takımlar netanya-tobol-levadı-denızlı-kayserı

bu takımlara zaten gollerı sıralamayanı doverler fener denızlı onunde 8-10 tane gol atardı kendı becerıksızlıgıne yansın kayserı zaten bu sene allahlık dıger yabancı takımlara karsı ıbb bıle oynasa en azından maç kazanır

he gese bızı yenermı yenebılır ama ezemez mesela elano o kadar rahat sut cekemz yada ne bıleyım keıta o kadar rahat hareket edemez sahada
altın kapılarımız kan oldu tayfun

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: cem_goren - Ağustos 29, 2009, 15:35:02

Saldır Beşiktaş'ım...

bu takımlara zaten gollerı sıralamayanı doverler fener denızlı onunde 8-10 tane gol atardı kendı becerıksızlıgıne yansın kayserı zaten bu sene allahlık dıger yabancı takımlara karsı ıbb bıle oynasa en azından maç kazanır

he gese bızı yenermı yenebılır ama ezemez mesela elano o kadar rahat sut cekemz yada ne bıleyım keıta o kadar rahat hareket edemez sahada

Biz Kayseri'yle,Denizli'yle,Netanya ile oynasaydık 6-7 gol atabilir miydik sence abi

Onu bunu bilmem Gs bu sene gayet iyi
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

Cem Goren

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ağustos 29, 2009, 15:40:41
Alıntı yapılan: cem_goren - Ağustos 29, 2009, 15:35:02

Saldır Beşiktaş'ım...

Biz Kayseri'yle,Denizli'yle,Netanya ile oynasaydık 6-7 gol atabilir miydik sence abi

Onu bunu bilmem Gs bu sene gayet iyi
gese ıyı ona bır lafım yok zaten melıs ama sorun o degıl geseyı cok sısırdıler buda bır gercek
bız 6-7 atarmıydık bılemem ama gesenın 6-7 atması o kadar anormal bırsey degıl forvetlerı ıyı ılerı uc elemanları ıyı ama buyuk maçlarda o kadar rahat olamazlar bunu anlatmak ıstıyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsibxl

Gidişat can sıkıcı, ağır çekilmiş bir filmi dün gece yine izledik ama her kötü gidişatin bir sonu vardir.

Bu bi derbi maçi, önceki haftaya bakmaz, takimdaki oyunculara bakmaz, en çok isteyen, en çok inanan takim kazanir!

ALACAGIZ ULAN !
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

carsi52

Rüştü
Toraman(Ekrem)
Ferrari
Sivok
İsmail
Ernst
Serdar Özkan
Tello
Yusuf
Holosko
Nihat

Bu kadro ile çıkar umarım.
Bölünür senin için uykular!

CR7

Hakan
Ekrem Dağ
Ferrari
Sivok
İsmail Köybaşı
Ernst
Tello
Tabata
Serdar Özkan
Holosko
Nobre

ile çıkar umarım
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

ZeMaHŞeR

aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Büyükmustafa

Rüştü
Ekrem
Ferrari
Sivok
İ.Köybaşı
S.Özkan
Fink
Ernst
Tello
Tabata
Nihat

Bence bu 11 çıkar.

RCA

hiçbişey yapamayız. gol atamıyoruz abi gol atamıyoruz. nereye umutlanıyorsunuz?? elano keıta arda baros kewell daha niceleri .. savunun savunun da bu ne ya..
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ZeMaHŞeR

Servet ve Gökhan Zan'dan oluşan defansa da gol atamazsak yazıklar olsun bize...
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

djinonu

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Ağustos 29, 2009, 21:30:22
Holosko ile Nihat formda olursa kazanırız.
holosko anladimda
nihat derken hahaha koptum...
ispanyanin genclerbirliginde top oynamis bi adam türkiyede varlik göstermekte zorluk cekiyorsa rakip takimlarin sutlari bizim cerceveyi bulurken nihatin birtane düz direk sutu yok ne nihati???
nihat benim icin yok...batuhan bile gözümde daha degerli...nihat iki katina geldi dünyanin parasini kazaniyor ve varya kepce kulaklarindan baska bir yerini oynatmiyor...anca bagirip cagiriyor...
birsey demek istiyorum
antramanda kaleciyi sut yagmuruna tutup zorlamak degil olay bunu sahada hayata gecirmek...[YALANMI??]ama nihat yok nihat yaslanmis agirlasmis ...daha ne diyeyim...sergen olsa bile simdi faydali olurdu yeminle...
ama buda benim görüsüm bjk bu macta ne yapar yildizlarda yazili isterseniz armamizdaki yildiza sorun...o bile bilmez

+18 !

@djinönü

FutboLu biLmeden böyLe osurmak koLay tabi ..

İspanya'nın GençLerbirLiği dediğin takımı Nihat sayesinde 2. oLdu ve o beğenmediğin "kepçe kuLakLarından başka bir yerini oynatmayan" Nihat goL kraLı oLdu ..

Nihat eğer formunu kısa sürede buLup goLLeri sıraLarsa yorumLarını merak ediyorum ..

IL Capitano

Bildigim kadariyla gol kralliginda ikinci oldu, heralde makaay birinci olmustu.
Nihati bende elestriyorum cunku , sociedad zamanindan beri öyle maximum bir sezon yasayamadi, yillik 3,5 mil euro Besiktas sartlarinda bence cok fazla ama yok kulaklari falan filan biraz elestrinin ötesinde olmus,resmen hakaret,

iyi bir Nihat bu takimin en cok gol atan oyuncusu rahat olur , sabretmek lazim. bu iki haftalik ara iyi gelecek.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

+18 !

Avrupa Şampiyonası ?

Nihat Çek Cumhuriyeti'ne son dakika goLü attıktan sonra Fatih Terim'in açıkLaması "Bana hep neden Nihat'ı oyunda tuttuğum soruLdu,işte bu yüzden Nihat'ı oyunda tutuyorum .."