Ana Menü

[TSL 5.Hafta] Galatasaray-Beşiktaş [12 Eylül] [21:00]

Başlatan CR7, Ağustos 28, 2009, 23:46:34

0 Üyeler ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Çubuklu ve Şort Siyah-Forma Beyaz olan formaları tek geçerim zaten :)
Bölünür senin için uykular!

saldır beşiktaş

Galatasarayı yenmek için savunma yapacaksın yok Beşiktaş takımı kapanarak oynamaz laga lugalaları yapılmamalı.
Kapanacaksın alan daraltacaksın bunlara yapacaka oyuncularında mevcut(Ernst,Fink)
Nihat Holosko gibi hızlı forvetlerde Galatasrayın kazma stoperleriyle birebir kaldımı ne olur herkes biliyor zaten  :)
Beşiktaş bu maçı kazanır demedi demeyin.

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Büyükmustafa

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Eylül 02, 2009, 20:57:07
Galatasarayı yenmek için savunma yapacaksın yok Beşiktaş takımı kapanarak oynamaz laga lugalaları yapılmamalı.
Kapanacaksın alan daraltacaksın bunlara yapacaka oyuncularında mevcut(Ernst,Fink)
Nihat Holosko gibi hızlı forvetlerde Galatasrayın kazma stoperleriyle birebir kaldımı ne olur herkes biliyor zaten  :)

Bende böyle düşünüyorum.

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Eylül 02, 2009, 20:57:07

Tamam kapanalım savunma yapalım ne kadar yaparsak yapalım yararı olmayacak..

Adamlarad iş bitirii çokkk adam var bunları sadece savnma yaparak yenemeyiz..
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

Büyükmustafa

Gsde sahaya çok ofansif kadroyla çıkmayıp,temkinli oyun oynayacaktır.

pAscAliAnUmut

Valla tam bir taktik savaşı olur

Bi yanda Denizli bi yanda Rijkaard  :)

CR7

Bu maçı uzun süre sonra 1-0 alabiliriz
yüreğimiz çok ağzımıza gelir ama bu maçı kaybetmeyiz
aynı Lucescu zamanında olduğu gibi
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

pAscAliAnUmut

Valla kim atarsa atsın da yeterki yenelim başka hiçbir şey istemiyorum :)

CR7

Ucu ucuna yetişecekler

Brezilya-Şili maçı için milli takımlarına seçilen iki futbolcu derbiye ucu ucuna yetişecek. Yorgun gelecek iki futbolcunun da yedek soyunmaları bekleniyor

Beşiktaşlı Rodrigo Tello ve Galatasaraylı Elano Blumer, 12 Eylül Cumartesi günkü derbiye ucu ucuna yetişecekler. Şili ile Brezilya arasında 9 Eylül Çarşamba gecesi Salvador De Bahia'da oynanacak maç sonrası yola çıkacak iki yıldız futbolcudan Tello, 11 Eylül Cuma günü İstanbul'da olacak ve direkt olarak kampa katılacak. Akşam saatlerinde gelecek olan Şilili futbolcu, Beşiktaş'la idmana çıkamayacak. Elano da Tello gibi yorucu bir yolculuk sonrası İstanbul'a varacak. Bu iki futbolcu da derbi öncesi takımlarıyla çalışamayacaklar. Dünya Kupası Eleme Grubu'nda aynı grupta yer alan iki ülkeden Brezilya, 27 puanla lider, Şili ise 26 puanla ikinci sırada yer alıyor.

CR7

Alıntı yapılan: yg1903 - Eylül 02, 2009, 16:14:18
Benim istediğim kadro;

Hakan
Ekrem-Sivok-Ferrari-İsmail
Ernst
Nihat            Serdar
Tabata
Holosko-Bobo

bu kadroyu bekliyorum :)

Cem Goren

gecen senelere oranla daha buyuk bır ınanc var ıcımdegecen sene fener onunde fark beklıyorduk ama yenıldık sımdıde basın gesede fark beklıyor bu onlar uzerınde baskı olusturacaktır
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Alıntı yapılan: cem_goren - Eylül 03, 2009, 14:53:23
gecen senelere oranla daha buyuk bır ınanc var ıcımdegecen sene fener onunde fark beklıyorduk ama yenıldık sımdıde basın gesede fark beklıyor bu onlar uzerınde baskı olusturacaktır

fb maçında maçtaydım arkadaşım değildi ve bana ilk 11'de kimler olduğunu söylediği an işte biz yenildik 1 puan alırsak iyi demiştim ve nitekim kaybettik

Bu maç kazanacağımıza %100 inanıyorum fb maçları öncesi içimde bir korku oluşuyor ne zaman olursa olsun.Hep fb'ye veriyorum iddaa'da ma gs maçlarında direk bjk'ye veriyorum

bu maç bizim ötesi yok...