Ana Menü

[TSL 5.Hafta] Galatasaray-Beşiktaş [12 Eylül] [21:00]

Başlatan CR7, Ağustos 28, 2009, 23:46:34

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Goren

Alıntı yapılan: yg1903 - Eylül 03, 2009, 15:06:56
Alıntı yapılan: cem_goren - Eylül 03, 2009, 14:53:23
gecen senelere oranla daha buyuk bır ınanc var ıcımdegecen sene fener onunde fark beklıyorduk ama yenıldık sımdıde basın gesede fark beklıyor bu onlar uzerınde baskı olusturacaktır

fb maçında maçtaydım arkadaşım değildi ve bana ilk 11'de kimler olduğunu söylediği an işte biz yenildik 1 puan alırsak iyi demiştim ve nitekim kaybettik

Bu maç kazanacağımıza %100 inanıyorum fb maçları öncesi içimde bir korku oluşuyor ne zaman olursa olsun.Hep fb'ye veriyorum iddaa'da ma gs maçlarında direk bjk'ye veriyorum

bu maç bizim ötesi yok...
inş.
altın kapılarımız kan oldu tayfun

carsi52

Bölünür senin için uykular!

IL Capitano

antep maci sonrasi pek umutlu degildim gs maci icin ama gunler gectikce ben her zamanki gibi galibiyet havasina girmeye basladim, insallah bu sefer gulecegiz..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

carsi52

Şu geseyi yenmemizi o kadar çok istiyorum ki anlatamam.Yendikten sonra o geselilerin yüzünü görmek istiyorum.
Tek korkum M.D'nin büyük takımlara karşı takımı iyi yönlendirememesi.
Umarım galibiyet alır çıkışa geçeriz hemde geseyi uzun süre sonra sami yende yenmenin sevincini yaşarız.

CR7

Alıntı yapılan: yg1903 - Aralık 15, 2008, 13:52:30
kazanabileceğimizi pek sanmıyorum
umarım kaybetmeyiz...
denizli de dün hedefinin bu olduğunu kastetti bana kalırsa ''zirveden 5 puan geride kalsak da sorun olmaz'' derken

geçen yıl 16. haftada yazdığım mesaj
ve 4-2 mağlubiyet

şimdi ise kazanacağımıza inanıyorum bakalım ne olacak
artık iddaa tahminleri de var
"Tanrı her şeyi görür. Kimse hakkında kötü düşünmeyin" LeBron James
(Cavs'in 55 sayı fark yediği LaL-Cavs maçı sonrası)

carsi52

CR7

Alıntı yapılan: yg1903 - Mayıs 18, 2009, 19:45:09
hiç 100. yıldaki gibi olmasın
direk çarşamba günkü gibi olsun
k.yalım geçelim keyfimize bakalım
90'a kadar hiç bekleyemem ben stresten kalpten giderim herhalde

kazanmak zorundayız ve kazanacağız
şampiyonluk şarkıları söyleyeceğiz

:bjk :bjk :bjk

bu da 33. hafta

ve 2-1 kazandık ;D

carsi52

Alıntı yapılan: carsi52 - Mayıs 18, 2009, 19:46:05
Bu maçı kazanırsak şampiyonuz büyük ihtimal.
Futbolcular maçın önemini anlarsa ve kazanmak isterlerse kazanırlar.
İnönüde ki fener maçında olduğu gibi kazanmak istemezlerse kötü bi sonuç ortaya çıkar..
92-93 sezonunda 2 takım şampiyonluk yolunda
Hatırlayın ne oldu Ankara'da
8-0'ı unutma !!!!!!!
Unutmadık unutmıcaz cimbombomun aaaa koyucazzzz !

Bunuda ben yazmışım :D

melankolizm

CR7

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin bonservis bedelinin yüksekliği tartışma konusu olan Rodrigo Tabata'yı Galatasaray derbisinde ilk onbirde oynatmayı planladığı öğrenildi.

Denizli'nin Brezilyalı futbolcuya "Yapılan tartışmaların içine girme. Sadece futbolu düşün. Galatasaray maçında sana ihtiyacım var. Takım olarak gol sıkıntısı çekiyoruz. Bunu gidermeliyiz ve bu konuda sana güveniyorum" dediği belirtildi.

Siyah beyazlılar hazırlıklarına Milli takımlardaki futbolcularından eksik devam etti. Delgado özel programı çerçevesinde çalışırken; Yusuf, Serdar Özkan ve Rüştü'nün tedavilerine devam edildiği açıklandı. Batuhan'ın salonda güçlendirme çalışmaları ve koşu yaptığı, sağ dizinde ağrıları bulunan Nobre'nin ise antrenmana katılmadığı belirtildi.

melankolizm

bu ümitsizlik yiyor beni, gs gerçekten çok iyi bir takım kurdu.
ama İnşallah kazanırız, zor olcak ama Ramazan'ın yüzü - suyu hürmetine Allah yardımcımız olsun.

hakan
ekrem   sivok   ferrari     ismail
           fink     ernst
nihat         tabata         tello
          nobre ( ilk tercihim holoskoydu ama sınırlamaya takıldık )

ortada zan - servet ikilisini düşünürsek, tello ve tabata arapaslarıyla holosko işi bitiri. savunma olarak iyiyiz diyebilirim, takım halinde yaptığımız savunma bu maçta zor bi sınava girecek. göreceğiz. Allah yardımcımız olsun. zor bir maç ve şu anki Türkiye'nin futbol konjonktürü gs lehine.

Cem Goren

haydı kartalım pencelerınde samıyende destan yaz...geseyı yendıgımız anda o bana gel sana 2avans verelım dıyenlerın suratını gormek ıstıyorum basının sısırdıgı geselı oyunularıın ve yonetıcılerın yuzunu gormek ıstıyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun

CR7

Yeni sistem: 4-4-2

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli'nin takımdaki gol sıkıntısını çözmek amacıyla sistemini değiştirme kararı aldığı öğrenildi. Denizli'nin Galatasaray maçında takımını çift santrforla oynatmayı 4-4-2 sistemine dönmeyi kararlaştırdığı belirtildi.

Hafta başından bu yana yapılan taktik antrenmanlarda bu sistemi deneyen Denizli'nin yeni transfer Tabata'ya orta sahada ofansif görev vereceği, ileride de Nobre'nin yanında Holosko ya da Nihat'ı oynatacağı öğrenildi.

Beşiktaş, Galatasaray maçının hazırlıklarını milli takımlardaki ve sakat futbolcular nedeniyle 12 futbolcuyla sürdürdü.

Yusuf, Serdar, Nobre ve Rüştü'nün tedavilerine devam edilirken  Batuhan ve Bobo salonda çalıştılar.

Simurg

Numaralı Grup 1: 220 TL
Numaralı Grup 2: 165 TL
Kapalı Alt Grup 1: 220 TL
Kapalı Alt Grup 2: 165 TL
Yeni Açık Alt: 50 TL
Yeni Açık Üst: 50 TL
Eski Açık: 50 TL

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

osi_bjk

Şampiyon Ol Beşiktaş'ım Mesut Et Bizi