Ana Menü

[TSL 5.Hafta] Galatasaray-Beşiktaş [12 Eylül] [21:00]

Başlatan CR7, Ağustos 28, 2009, 23:46:34

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

IL Capitano

avrupa sampiyonasindan sonraki sezon yani gecen sezon villa realde 19 macta 0 gol. maclarin kacinda 90 dakika filan oynadi bilmiyorum ama la ligada resmi 19 macta oynamis 0 gol.

Nihatin gecmiste gösterdigi performansi tartisilmaz ama ne verecegini bilmedigimiz icin yillik 3,5 mil euro cok para, hemde 3,5 milyon euro garanti para.

neyse topic disina ciktik, insallah hem takim hemde Nihat gs maciyla patlama yapar.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

Büyükmustafa

Cem Goren

15oncesınden bu sekılde heyacan yaratmamız guzel ma inş. sonunda sukut-u hayalle karsılasmayız
altın kapılarımız kan oldu tayfun

djinonu

Alıntı yapılan: IsVecKarTaLi - Ağustos 30, 2009, 12:48:04
sociedad zamanindan beri öyle maximum bir sezon yasayamadi, yillik 3,5 mil euro Besiktas sartlarinda bence cok fazla

elestirmemin sebebi birisi bu ikinciside bi besiktasin evladi gibi davranmadi benim gözümde...
zaten yönetimin acizligide ama neyse
sen nihat kahveci takimina kadar gelmis seni transfer etmek isteyen besiktas yönetimini kusura bakmayin karim istemiyor diyerek besiktasi geri ceviripte iki hafta sonra transfer listesine konulmus bir sekilde yuvama dönerim mansetleriyle 8 milyona yani iki katina 3.5milyon yilligina gelirsen ben buna fedakarlik diyemem...
tamam mazisinde güzel isler yapmistir kesin helal olsun ayakta alkisliyorum...
AMA BEYLER SIZ DEGILMISINIZ GECMISI BIRAK SIMDI GÖSTER DIYE
hadi salladiysa ispanya ligini sallasin turkcell süperligini
askerde erdoganin ogluyla yatacagina cali$saydi bos vaktinde...kötü mü olurdu?
ben nihati bjknin ilk teklif götürdügü zamanda istiyordum teklifi red ettikten sonra gözümden düstü
olabilir besiktasi basariya götürebilir duruma gelir ama yinede ben onun bize o yamugunu unutmayacagim...
futboldan anlamamak degildir bu bu kendi görüsüm...
hadi iki hafta sonra baslasin gol serisine
lig baslayali 4 hafta oldu ligin ilk haftasinda 3-4 hafta sonra görsünler beni diyordu...
baska birsey demiyorum
besiktasi basariya ulastirsin
milli takim kaptanligi yapmis helal olsun ama burdada yapsinda manset olsun
benim kizginligim bu yüzden
delgado gibi 2 sene yatip para kazanmak degil
Delgado da kaptan yanlis anlasilmasin yani bi örnek veriyorum...
onun gibi yatip para kazanmak degil
besiktasin evladiysan koyacaksin ibrahim toraman ibrahim üzülmez pascal ilhan gibi varligini ortayaki seni savunalim...8milyonu hak ediyor 3,5ugu hak ediyor diye...

carsi52

Tabata 2 maç ceza aldı diye biliyorum yani gese maçındada oynayamıyor.
Öyle değil mi ?
Bölünür senin için uykular!

djinonu

direk kirmizi aldi diye duydum ben ve direk kirmizi yani 2 mactan basliyor galiba

+18 !

Yahu NihatLa DeLgado'yu nasıL kıyasLıyorsun bir kere orada hata yapmışsın sen ..

DeLgado 3 sene yattı Nihat geLeLi 2 ay oLdu ..

DeLgado'nun mevkisi oyunda en can aLıcı mevki Nihat'ın işi goL atmak .. bunLar ve bunLar gibi örnekLer verebiLirim ..

Ayrıca "askerde erdoğanın oğLuyLa kaytardı" demişsin nerden biLiyorsun ?

BeLkide Nihat erdoğanın oğLunu tanımıyordur biLe ..

Neyse daha fazLa uzatmayaLım konuyu .. Nihat sonradan form tutan bir futboLcu .. ve ben bizi uçuracağına eminim ..

DeLgado'ya sabrediLen sürenin yüzde 10unu sabredin Yusuf örneğinde oLduğu gibi pişman oLmayacaksınız ..

Haa birde işin içinde para oLunca her şey farkLı oLabiLiyor ancak benim Nihat'ın iyi niyetinden şüphem yok ..

Büyükmustafa

Tabata 2.sarı karttan atıldı diye biliyorum.

Nihat bu takımdan kovulurmuşcasına gönderildi,yorum yaparken bunu gözardı etmeyin.

ZeMaHŞeR

Tabata 2 sarıdan atıldı... ĞS maçında görev verilirse sahada olur
aLaYıNa iSYaN iNaDıNa KaRaGüMRüK

Cem Goren

[KralKartal]

GS bize fark atar yani maci alir...

Denizlide gonderilir yakin zamanda gibi
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

Cem Goren

arkadaslarımla ıddaaya gırerken bana 2avans verelım dıyorlar durum baya vahım ama ımkansız degıl

Büyükmustafa

Gsnin favori olması bizim için büyük bir avantaj olacak...

carsi52

Adamlar ilk defa güçlü bir rakip ile karşılaşacaklar.
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Gs'yi bu kadar abartmanın manası yok, Ankaraspor bile 70. dakikaya kadar gayet iyi durdurdu bunları.

Orta sahada üstünlüğü ele alırsak maçı lehimize çevirebiliriz, hücum oyuncularının formda olması çok önemli.

Herşeyden önemliside derbilere karşı alerjisi olan Gökhan Zan faktörü :) Skora etki edecek hata yapmadığı derbi yok hep bizi yakıyordu bu sefer de Gs'yi yakar inşallah ;D