Ana Menü

SON DAKİKA!!! Yusuf Şimşek BEŞİKTAŞ'ta!

Başlatan eRe, Ocak 08, 2009, 22:45:25

0 Üyeler ve 9 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

djinonu

istifa istifa yeter artik istifa

o yusufu transfer icin arayan adamin elleri kirilsin
aydini bonservisini veren adamin allah bi belasini versin diyorum

Cem Goren

volkan abi haksızlık derken tabikide aldıgı paranın hakkını vermiyor ve hala onunla ilgili negatif dusuncelerim var ama 30unu gecmiş bir yusuf bu takıma ne kadar yararlı olabilir ve en önemlisi 33lük bir yusuf için aydın gibi bir genc yetenekten nasıl vazgecilir
altın kapılarımız kan oldu tayfun

TurkishTank

adam'lar buyuk oynuyolar... bu sene mutlaka sampiyonlugu kovaliyolar... her yaptigin yatirimda karsiligini almayabilrsin, burda sonucta herseydeki gibi bi risk var.... bence cok istiyeci gozukmek hicde hos degil, yani bi futbolcu icin iki futbolcu arti para cok fazla...neyse...gecemlim bunlari sezon sonunu bekliycez gene...
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

Ersin Develi

Son zamanlarda yapılan en akıllı transfer

Guti ORÇ.

Non Mollare Mai

Yusuf Şimşek için maddi konularda anlaşma sağlayan Beşiktaş ve Bursaspor cepheleri, hiç beklemedikleri bir problemle karşı karşıya kaldı!                      
Daha önce Yusuf Şimşek'e karşılık olarak Bursaspor'a takas edileceği iddia edilen Aydın Karabulut bu duruma isyan etti. Bursaspor'a gitmek istemeyen genç futbolcunun Trabzonspor ile irtibata geçtiği ve bordo-mavili takımın kısa süre içerisinde Aydın'ı kadrolarına katmak için girişimlerde bulunacağı öğrenildi.
Gelişmeler Medyaspor'da...
edit

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: siyahbuz - Ocak 09, 2009, 02:16:42
TRANSFER BİTTİ: aydın karabulut +tuna üzümcü+600.000 euro = yusuf şimşek

!!!!....aydın gibi genç ve yetenekli bi oyuncu ve gökhan zandan iyi olduğunu düşündüğüm bi tunayı 33 lük yusufla takas eden yönetimin aklından değil niyetinden şüphe etmek lazım....!!!!

katılıyorum

aydın gibi genç ve iyi bir oyuncuyu vermemin hiçbir mantığı yok

dediğin gibi artık yönetimin aklından değil niyetinden şüphe ediyoruz !
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

ilhan mansız_melis

ben çok mutlu oldum bu transfere orta sahamızı güçlendirecektir
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

+18 !

ya sezonun başından beri ortasahamız yok diye bağıran biz değilmiydik.. seneLerdir deLgadodan bıkan.. şimdi neden böyLe bakıyoruzki yusufa..

M34

Alıntı yapılan: +18 ! - Ocak 09, 2009, 18:52:14
ya sezonun başından beri ortasahamız yok diye bağıran biz değilmiydik.. seneLerdir deLgadodan bıkan.. şimdi neden böyLe bakıyoruzki yusufa..

Aydin'dan dolayi ... Trabzon'a karsi etik olmadigindan ... Gelecek icin bir yatirim degil, günü kurtarmak icin yapilmis bir transfer oldugu icin ... biraz da eski Fenerli oldugu icin sanirim

Ama bunlari göze almazsak basarili olur bence .. Sampiyonlukda bile cok faydasi olur gibime geliyor ..

+18 !

ya bende gençLerden yanayım ama böyLe bir Lider oyuncu bize sergenden sonra Lazımdı..

ayrıca bu konuda etikLik feLan oLmaz diye düşünüyorum ben.. sen benim rakibimsin benimde o mevkiide bir adama ihtiyacım var ve senin gündemindeki futboLcuyu aLdım.. ne oLduki.. o futboLcuyu tapuLadın mı sen ?

beckyZWICKY

her haber servisi,siteler vs bangır bangır bağırıyor transfer bitti,yusuf imkb ye bildirildi felan. Bizim resmi site ne işe yarıyor ??

milletin sitesi daha haber servislerine ulaşmadan olaylar&transferler resmi sitelerinden duyuruluyor bide bizimkine bak.. hey allam birşeyimizde adam gibi olsun..
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

yenerr17

yusuf gerçekten iyi bi oyuncu ama inş. anadoludan gelip Beşiktaşımızda kötü oynayan diğer futbolcular gibi olmaz. hayrlı olsun delgadoya 10 basar ayrıca aydın için gerçekten yazık olmuş..verilmeseydi keşke.

IL Capitano

Yusuf yasli diyin anlarim,
Aydinin gitmesi yanlis diyin anlarim,
Tunaya hic sans verilmeden gönderildi diyin onuda anlarim.

ama lutfen kimse Delgado filan demesin, 1,5 yildir beklemekden ben biktim. ayrica Yusufun basarili olacagina ben yuzde yuz emin.
Tecrubeli ama en önemlisi mac alabilecek, mac cevirebilecek bir oyuncu..

Hayirli olsun Besiktasima..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

KeePSaKe

Yusuf un kalitesi tartışılmaz ama ben Aydın a yanıyorum yazık oldu elimizdeki gençlerden yararlanmayı bilmiyoruz bu bir gerçek.
Since 1903