Ana Menü

SON DAKİKA!!! Yusuf Şimşek BEŞİKTAŞ'ta!

Başlatan eRe, Ocak 08, 2009, 22:45:25

0 Üyeler ve 10 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

İyide yetenek olarak sormamış orada melis..

Fenerli ve cimbomda oynayanlara kızıyorsunuz

SERGEN HEM FENERDE HEM GS DE OYNADI NEDEN İSTİYORSUNUZ DİYE GÜZEL BİR SORU SORMUŞ :)

Ya siz değilmiydiniz Beşiktaşlılar gelsin takıma diye..

Adam Beşiktaşlıyım demiş , demesede sorun değil ama demiş işte..

Ne diye yeni gelen oyuncunun moralini bozarsınız anlamam. bu forumdada, diğer forumda da okuyor futbolcular yorumları, üzülmezmi sanıyorsunuz..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

yahu ben yetenek için mi dedim düzgün okuyun öyle yorum yazın Sergen de gesede febede oynadı onu istiyorsunuz da Yusuf'u niye istemiyorsunuz diyorum
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ismailcem

s.volkan kim besiktaslı yusuf mu besiktaslı ?? besiktas neden bu halde biliyormusunuz işte sizin gibi kardeslerimizin tepki vermemesinden iyi olur futboldan anlayanların yaptıgı yorumlardan ondan sonra 33 yasında rüştüyü 34 yasında yusufu adam böyle kakalarlar

ilhan mansız_melis

NoPasaran

Peki

Rüştü gitsin.
Yusuf daha oynamadı.
Nobreyide göndersin..

Sen inanıyormusun şampiyonluğa?

Futbol iyi oyuncularla oynanır. Yusufta iyi bir oyuncu. Fenerden bundan önce alınan futbolcuların zaten hiç birisi kesin banko ilk 11 oynar demiyorduk biz takımımızda. Yarısıda oynayamadan gitti zaten..

Başarısızlığın temel nedenini başka yerlerde arayaın

yada lig tv'de  ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ismailcem

en azından tepki verdim hemen iyi olur demedim sergenle yusufu kıyaslamadın aklamaya calısmadım en azından sindirim sistemimi hemen devreye sokmadın içimden gecenleri yazdım basına yansıdı bir sekilde birsey yaptım ben en azından ilerde TEPKİ VERDİM derim ya sen ne dersin ???

Yeni Mesaj: Ocak 10, 2009, 10:56:32

bak sevgili kardesim rüştü  ALİ ŞEN in besiktasa en büyük kazıgıdır futbol iyi futbolcularla oynanır buna hem fikirim ama ama ahı gitmis vahı kalmıs bi rüştüyle yusuf gibi anadolu takımlarında basarılı olabilen topcularla basarı gelmez gelseydi yıldırım demirören 4 yıldır toplama kadrosuyla her sene sampiyon olurdun

ilhan mansız_melis

yahu takımı kurtaranlardan 2'si bence Rüştü ve Nobre'dir Hakan'ı da görüyoruz var mı başka kalecimiz

ismailcem

sen alırsan 4.5 milyon euro ya 3 yıl için rüştüyü 800.000 euroya hakan arıkanı tabi olmaz sen biliyormusun hakan arıkanın futbola forvet olarak baslayıp daha sonra kaleci oldugunu ben biliyorum sen bu sekilde olan adamı alırsan tabiki baska secenegin olmaz nobreyi aldık fb den adamalar bir gecede kim elinden aldı birde onu düşün  ;)

NoPasaran

Ali Güneşi alırsan
Mustafa Doğanı alırsan

başarılı olamazsın tabi. Buna kimse itiraz etmiyorki..

Ancak benim matematiğime göre ucuz alınan bir yetenekli oyuncuya sırf iş olsun diye karşı durmanın anlamıda yok..

Delgado beyfendinin iyi oynamasınımı beklemeli idik size göre 2.devre. Yada aynı maliyette daha ucuz bir futbolcu öneriniz varmı?

Yeteneklerini herkes savunurdu bu Yusufun ne olduda karşı durduk ben gerçekten anlamıyorum.

Beşiktaşın en büyük sıkıntılarından birisiydi belkide ön liberodan bile öncelikli sorunuydu.Cisse iyi kötü idare ederken AMC denilen tek bir oyuncun vardı ve bunu şu an yanı yetenektye biiris ile güçlendirdin. Yaşı fazla sadece ancak avantajları var Yusfun delgadoya göre

yerli
ucuz
milli

3 önemli kavram..

Biz yusufu alınca geleceğe yatırım yapmadık ama klupler sadece geleceğe yatırım yapmazlar bunuda bilmek lazım..

İnter 32 Yaşındaki crespoyu alıyor
Aynı crespoyu 34 yaşında real madrid istiyor ama gitmiyor..

Figo 32,5 yaşındayken yine İntere transfer oluyor..

Diyeceksin onlar crespo ve figo

Ama bizde Beşiktaşısız..

Ayrıca türk futboluna gelmiş en büyük oyunculardan popescu 31 yaşında GS ye gelip o kupayı kaldırmıştır..

Yaşa bağımlı kalmayın
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

100. yılımızda 33. hafta gese maçıydı ve biz Cordoba'lı Zago'lu Ronaldo'lu Guinti'li İlhan'lı Pascal'lı Sergen'li Tayfur'lu kadromuzla o maçı kazanıp şampiyonluğumuzu ilan etmiştik  ben inanıyorum ki bu sene yine 33. haftada gese maçıyla Rüştü'lü Zapo'lu Sivok'lu İbo'lu Nobre'li Bobo'lu Yusuf'lu Holosko'lu kadromuzla bu maçı kazanıp şampiyonluğumuzu ilan edicez

Catak

çok haklı bencede sergende yaşlıydı ama yetenekliydi de nerdeyse tek başına şampiyon yaptı takımı inş. yusuf da beşiktaşa faydalı olucakk
ÇATAK

ismailcem

yusuf yerli ucuz mu ??? bir trilyondan fazla paraya  aldın ki trabzonla 450 bin tl anlasmıstı bunun neresi ucuz üstüne tuna üzümcü ve aydını verdin geri almak isterken üstünede 500 bin euro vermek sartıyla bu forumda bir yazı okumustum rüstüyle mehmet yozgatlı transferine isyan ettigim bir yazıda en iyi kanat oyuncusunu aldık diye yerli ucuz diye hava atanlar vardı nerde simdi o en iyi kanat oyuncusu

NoPasaran

Aldığın her transferdenb maksimum kazanç sağlarsın dimi..

Mehmet Yozgatlı örneği başarısız olmuştur.

Ama Nobre örneği, başarılı olmuştur..

Neden özür dilemiyorsunuz Nobre konusunda. Isıtıp ısıtıp aynı futbolcuları getiriyorsunuz..

Arkadaşım ben matematik hesabını yaptım..

1 milyon euroya almışsın yusuf. Aydınıda geri almak şartı ile..

Kaça alacaktınız acaba merak ediyorum..

Trabzon 450 bin ytl ye aldıda ondan bekletildi dimi bu kadar..

Hem yerli
Hem Ucuz
Hem Tecrübeli
HEMDE İHTİYAÇ olan bölge

Ha başarızı olursa ne yapalım , bilety paralarına sayarız  ;)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

maverick

hayırlı olsun.. ama  1 milyon euro yu  ben sadece bursa veya beşiktaş tan biri anlaşmayı  bozarsa diğer taraf  ödenecek tazminat  miktarı..  yoksa   yusuf un bonservisi değil
SİYAH BEYAZ.. ÖLÜM YAŞAM

Onurluyum Gururluyum. TÜRK'üm.
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene

gürol

yusuf transferini destekliyorum.
aydın transferi hataydı.gökhan zanı verebilirdik ama neyse artık yapacak bişey yok 3 yıl içince 500 bine alabiliyormuşuz.kiralamanın diğer adı oluyor bu bence.hem oynatmadığımız ama pişmesini beklediğimiz futbolcuya para da ödememiş olacaz.
yusufu ben fenerli olarak hiç görmedim.
bi adama fenerli demek için rıdvan gibi olması lazım oğuz gibi ne biliyim alex gibi volkan gibi.yani fenerli olduğunu söylemleriyle hareketleriyle ve oynama süresiyle belli etmesi lazım.
yusuf tonlarca takım değiştirmiş bi adam.bana göre de o zaman yusuf denizlisporlu.
yerli yusuf kalitesinde daha ucuz bi adamı bırakın yerli yusuf gibi bir adam yok.
senelerdir derim ben yusufu alsa beşiktaş diye ve sonunda aldık

hayırlısı olsun.

delgaodan daha iyi ara pası verir.
delgadodan daha iyi çalım atar
delgadodan daha hızlı değil
delgadodan daha iyi şut çeker
duran toplarda delgado daha başarılı

Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/