Ana Menü

SON DAKİKA!!! Yusuf Şimşek BEŞİKTAŞ'ta!

Başlatan eRe, Ocak 08, 2009, 22:45:25

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Guti ORÇ.

Alıntı yapılan: ZLataN - Ocak 10, 2009, 00:07:13
Alıntı yapılan: erkann - Ocak 09, 2009, 23:36:09
Ntv röpartajında doğuştan Beşiktaşlı olduğunu açıkladı

Ben bunu Yusuf Ntvspora açıkLamadan önce kraLkartaLa açıkLamıştım zaten :sigara

Alıntı yapılan: ZLataN - Ocak 09, 2009, 11:55:51Yusuf çok iyi bir Beşiktaş'Lıdır, profesyoneLLiğinin gereği fenerde bursada forma giymiştir..

;D

ZHA(Zlatan Haber Ajansı) :D

Tek rakibi KralKartal Ajans :D

carsibxl

Yusuf gibi bi futbolcuya hayranim acikcasi! Ama su bi gercek, madem Yusuf gibi yasi ilerlemis bi futbolcu alcaksan, Sergen'i niye sattin be adam?????

Aydin karabulut'a çok ama çok yazik oldu !!!

Hayirli ugurlu olsun !
Karanlık aydınlıktan yalan doğrudan kaçar, güneş yalnızda olsa etrafına ışık saçar, unutma doğruların kaderidir yalnızlık, kargalar sürüyle kartallar yalnız uçar

carlito1903

Delgado'ya alternatif olabilecek bi oyuncu almak farz olmuştu, yabancı bi oyuncu alamayacağımıza göre yerli bi isim lazımdı, bu bakımdan alınabilecek en iyi oyunculardan birini aldık, hayırlı uğurlu olsun...

Alış şeklimiz yakışmadı bize bunu da söylemek lazım...

Doğuştan Beşiktaşlıyım demiş Yusuf ama kendisi değilmiydi da bir kaç ay önce ''Beşiktaş-Bursa maçı derbiden de büyüktür rakip taraftar gelemiyor bile.Beşiktaş'a gol atıp gerçek Bursalı olacağım'' diyen ???

Tolgahan_BJK

Rezalet !!!

Teknik olarak :

* Yusuf denen adamın ahı gitmiş vahı kalmış ! Yaşlı...
* Koskoca Beşiktaş'a kurtarıcı olarak Yusuf geliyo ! İnanılır gibi diil ! O zaman Sergen gelseydi geri arkadaş !
* Kötü topçu değil eyvallah da, bu yaşta bi adam için gencecik bi topçunu harcıyosun, üstüne para veriyosun !
* Yusuf bize, iki üç tane lig maçı kazandırır ! hepsi o kadar. Derbilerde hiçbir şey yapamaz. Hele hele avrupa maçlarında ayağına top değdirtmezler.

Manevi olarak :

* Fenere gittiği günkü röpartajını birebir hatrlıyorum. "Küçüklükten beri fenerliyim, hayatımın hayali gerçekleşti" demişti. Şimdi doğuştan Beşiktaşlıymış !!! Hass lan ordan ! Hoşt !!!! Ne kadar yavşak bi adam olduğunu hemen gösterdi.

* Takıma fenerden ve gsden yolu geçmiş adam doldurmak Beşiktaşımıza yapılan en büyük ihanettir.

Netice olarak... Koskoca bi rezalet !

Ben foruma inanamıyorum. Bayram havası var. Ulan rezil oluyoruz be uyanın ! Yusuf mu kurtarıcak her alandaki kötü gidişi ? Neyse uzar gider !

İçimden eler neler diyorum da, içimde kalsın daha iyi !

Sadece
"Artık eşşeğin biyerine su kaçtı ! " diyeyim !

Non Mollare Mai

Genç Delgado takımda da ne oluyor ?
Kimi alacaksın avrupadan 10 numara ?
Yabancı kontenjanın var mı ? Yok!
eee ? Türk piyasasına yöneleceksin..

Alabileceğin en iyi Türk 10 numara kim ? Yusuf Şimşek.
Yaşının ne önemi var. Tugay 39 yaşında İngiltere Premier Ligde oynuyor..
Yusuf yaşı 33. Ve yürüyerek adam geçebilen, öldürücü pasları olan birisi.
Yönetim Yusuf'u alarak doğru bir iş yapmıştır.
Aydın'ı vererek yanlış yapsada, transfer önceliği bizdedir.

Yani başka takım çıkıp 1 milyon da verse 10 milyonda verse biz 500 bini verdik mi alırız.
Madde böyle..

Yusuf'un Beşiktaş'lı olduğunu yıllardır biliyorum. Zlatan arkadaşımızın eniştesinin kuzeni oluyor. Bana yıllar öncesinden söylemişti, Yusuf'un fanatik Beşiktaş'lı olduğunu.

O an o tarz açıklamalar yapması normal.

Ben sevindim arkadaş. Belki Yusuf kurtaramaz kötü gidişi ama Delgado'dan 4 gömlek üstün oynar.
Ekstradan 1 yabancı daha oynatma hakkı doğar oyunda.
İnanıyorum ki elinden geleni de yapar.

Rezil olan Beşiktaş yönetimine gerçek tepkiyi koymayanlardır esas rezil olanlar..
Forumda bayram havası yaratanlar değil.
edit

M34

tamam da ... su an icin en iyi transfer yapilmistir zaten. gelecek verilmistir falan deniniyor ama bu yönetim ile ne gelecegi? su anda tek umudumuz günlük basari. bugünkü gaziantep galibiyeti gibi, sonraki kocaeli maci gibi. belki fortis kupasi gibi. fazlasi hayal.

pascalyptica

Türkiye'den yapılabilecek en iyi transferlerden birisi olduğunu düşünüyorum..
Ayrıca şu anda futbol yaşantısını sürdüren en yetenekli Türk futbolcuyu aldık..
Takımımza hayırlı olsun..
Sonunda Nouma olmayan Pascal üçgeninden bi' hayır gelmez..

Tolgahan_BJK

Neyse kimsenin kalbini kırmayayım ben...

Uzaktan maval okumak kolay ;)
Halısaha maçından geldim az önce, kapalıdan dört arkadaş da vardı, bi tarafımızla gülüyoruz bu transfere
ve her geçen gün yozlaştırılan Beşiktaşlılığa...

Hayatının 5 senesini deplasmanıyla - kapalısıyla - semtte duvarlara gfb ua yazmasınlar diye
gece devriyeleri atmakla geçiren bizler bu transferi yapanın bilmem neresine bilmemnaapıyoruz !

sen istediğini yap ordan. istediğini düşün. yusuf kapalıya çağırılmaz ! denizli de çağırılmaz !
Beşiktaş da bu adamlarla bir yere varamaz !

Yönetimin deee, yönetime ses çıkarmayan ve şu an satışta olan üç beş kafa adamın daa, delgadonun daa..

Son söz :

Yusuf iyi topçudur. Delgadodan da iyidir. Ama her ikisi de Beşiktaş'ta oynayacak kapasitede değildir.
Delgadoyu ben mi aldım takıma da, bana söylüyosun "delgadodan 4 gömlek üstün" falan...

"Delgado oynuyosa yusuf da oynar" diye bi zihniyet olabilir mi ?
İKİ YANLIŞ Bİ DOĞRU ETMEZ !

Beşktaşta 50 tane yanlış var. Hepsini toplayınca
liverpooldan 8 yeme rezaleti,
metalist rezaleti,
feneri kaç senedir yenememe rezaleti,
samiyende 5 senedir gassarayın bileğini bükememe rezaleti,
5 takımdan 3ünün tur atladığı UEFA'da hiç üst tura çıkamamış olma rezaleti,
son 13 senede yalnızca bir kere şampiyon olabilme rezaletleri

ortaya çıkıyo !!!

Yusuftan bize fayda gelmez !

Takım Beşiktaş değil, ÇÖP TOPLAMA MERKEZİ mübarek...

ağzım bozulmak üzere bana şimdilik müsaade.

Non Mollare Mai

Yaşanan rezaletler konusunda söylediklerin doğru.

Şu an, devre arası itibariyle senin yabancı transfer yapma gibi bir şansın yok.
Bu takıma bir 10 numara lazım bu da bir gerçek.
Türk olarakta alabileceğin en iyi adam Yusuf.

Oynasın hele, faydalı olmasın o zaman -ben söylemiştim- dersin.

Nobre'ye de sanırım aynı şeyleri söylüyordun, sevmiyorum diyordun.
Ama Nobre bu takımın tribünlerine çağırılıyor. Sebebi ne ?
Hırsla, azimle mücadele etmesi ve o formanın hakkını vermesi.

Yusuf'ta bu formanın hakkını verecek olursa emin ol Beşiktaş kapalısı çağırır onuda.

Uzaktan maval okumak konusuna gelince; senin oradan gördüğünü bende buradan görebiliyorum.

Bize İzmir'de bedava bilet dağıtılmıyor, deplasmanlar için.
Ayrıca maddi olarakta İzmir'den İstanbul'a maça gelmek en azından 150 ytl.
Öğrenci bi' adam için uçuk bir rakam..

Yani elinde imkanın var, gidip gelebiliyorsun diye senin bizden çok Beşiktaş'lı olduğun veya herşeyi daha fazla bildiğin anlamına gelmez bu.

Bilmiyorum yazdıklarından yanlış bir anlamda çıkartmış olabilirim.
Ama lafı -ben senden daha uzun işerim- anlamına getirmenin manası yok.
edit

M34

ikinizde haklisiniz bence. tabi fenerli sayisi cogalinca insan dogal olarak biraz tirksiyor. ama yusuf olayinda ben fazla bir fenerlilik göremiyorum dogrusu ... kac yil oynadi ki orada? 1-2 yil, cogunda da yedekti zaten ...

ama hata futbolcularda (ali günes, m. yozgatli, okan buruk, rüstü vs.) degil ki. hata onlari alanda. ama madem alindi, ve iyi mücadele ediyorlar, onore etmek gerekir. üvey evlat muamelesi dogru degil. Ama artik ben bile alinmasin diyorum; ama dedigim gibi; Yusuf'u zaten o kategoriye koymuyorum - Alex'i koyardim ama, ona bende karsi gelirdim.

@tolgahan
Ben maclara gidiyorum, sen gitmiyorsun, benim söz hakkim daha cok demek veya o manaya getirmek cok yanlis. O zaman sadece tüm maclara gidenlerin söz hakki olur, bu sayi da 1000i gecmez. Bu düsünceden dolayi zaten Demirören 5 yildir basimizda.

ilhan mansız_melis

yahu Yusuf Beşiktaş'lı adam siz de Beşiktaş'lı futbolcu istemiyor muydunuz tamam işte ayrıca Sergen de Beşiktaş'lı ama gesede de febede de oynadı ! onu niye hala istyorsunuz da Yusuf'u istemiyorsunuz
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ismailcem

Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ocak 10, 2009, 09:14:24
yahu Yusuf Beşiktaş'lı adam siz de Beşiktaş'lı futbolcu istemiyor muydunuz tamam işte ayrıca Sergen de Beşiktaş'lı ama gesede de febede de oynadı ! onu niye hala istyorsunuz da Yusuf'u istemiyorsunuz

sen sakamısın ???

NoPasaran

Niye kız güzel soru sormuş  :D

Ayrıca youla aklıma geldi

Alıntı Yap
Bakın Beşiktaş niye hep deplasmanlarda daha iyi oynuyor, niye deplasmanlarda daha iyi sonuçlar alıyor, çünkü bu taraftar orada yok. Daha ilk şutu atıyorsun, dışarıya gitti mi bağırıyorlar. Bu sefer ikinci defa şut çekmeye korkuyorsun. Takım da sonuç alamıyor. Ama deplasmanda bir şut dışarıya gittiğinde kimse bağırmıyor, ikinciyi vuruyorsun ve gol oluyor. Beşiktaş böyle bir atmosferde başarılı olamaz. Bu futbolcular gitsin, başkaları gelsin, yine aynı olur. Sorun futbolcuların kalitesinde değil, taraftarın baskısında. Çünkü çok iyi bir teknik adam var takımın başında, bana göre dünya çapında bir hoca, ona da yazık. Çok iyi de bir kadro var. Beşiktaş'ın kadrosu şampiyon da olurdu
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

ilhan mansız_melis

Alıntı yapılan: ismailcem - Ocak 10, 2009, 10:22:00
Alıntı yapılan: ilhan mansız_melis - Ocak 10, 2009, 09:14:24

sen sakamısın ???

hayır gerçeğim adam gibi de bi soru sordum cevabını da bekliyorum herkesten Yusuf'un Sergen'den ne farkı var
28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

ismailcem

sen sergenin yetenekleriyle yusufun futbol yetenegini aynı görüyorsan ben sana sakamısın demekten baska ne gibi cevap biliyorum ayrıca kıyaslama yeteneginden futboldan pek anlamadıgında ortada