Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

hepsiyAh

barıstırın tabi :) beklenen buydu zaten sizden ancak bunu yapabilirdiniz. tebriklerr

TurkishTank

gonderin gitsinler yaa...bu ne yaa...bizi sampiyonluga toraman ve uzulmezmi tasiyacak...boyle sacmalik gormedim.... korkuyorlar toraman baska bi kulube gidip besiktas'a karsi super oynuycak diye...korkma...o besiktasdan baska bi klube gittiginde bizim icin calisicak...

ah ahhh
imza dedigin boyle olur...

Saygilar, @hmEt

carlito1903

Bugün bi çok kaynakta iki oyuncunun da affedileceği haberleri okudum...

Umarım hepsi yalan haberdir...

Af bizim için en kötü sonuç olur, ikisi de gitsin, isterlerse gs ye fb ye gitsinler bizi ilgilendirmez...

Hele hele takıma dönüp Delgado'nun kaptanlığında oynarlarsa iyice sapıtırlar benden söylemesi...

saldır beşiktaş

bende okudum para cezasıyla geçiştirceklermiş galiba eğer böyle bir sonuç çıkarsa takım arasındaki husursuzluklar artar
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Kralkartal21

Sinan Engin ağzıyla söylemiş gibi duruyor haberde.

Büyük ihtimal haberler doğru.

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

Kralkartal21

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Beşiktaş'ta, kavga ettikleri için kadro dışı bırakılan ve kamptan gönderilen İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'a rekor ceza yolda!..

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve Menajer Sinan Engin'in kavga eden iki futbolcu için yönetime, para cezası verilmesi yönünde rapor verdikleri öğrenildi. Yarın Üzülmez ve Toraman'ın siyah beyazlı takımdaki kaderini belirlemek için toplanacak olan Beşiktaş Yönetimi'nin, iki futbolcuya da 200'er bin dolar ceza vermesi bekleniyor!..

İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman yarınki toplantıda affedilmezlerse, yönetim tarafından kendilerine kulüp bulmaları istenecek. Eğer yönetim iki futbolcuyu da affederse Üzülmez ve Toraman perşembe günü Avusturya'daki kampa tekrardan katılacaklar!..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

NoPasaran

Harbi korkuyor bunlar..

İyi bakalım kalsınlar :)

Baki bugün bişeyler demiş

"İki kaptanın ben hiç yan yana geldiğini görmedim diye"

Balık baştan kokuyormuşta haberimiz yokmuş
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

Simurg

İbo'lar ortada kaldı
Beşiktaş Yönetimi İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman hakkında henüz karar alamadı. konyaspor, iki futbolcuya da teklif yaptı

İbo'lar ortada kaldı
İdareciler arasında görüş ayrılığı ortaya çıkarken, Üzülmez'in, Demirören'e "Alınacak karara saygılıyım ama bir an önce alınsın" dediği öğrenildi
Beşiktaş'ın iki kaptanı İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'ın kavgası yönetimi de gruplara böldü.
Siyah-beyazlı yöneticilerden bir kısmı, iki oyuncunun da satılması gerektiğini belirtirken, bazıları da Üzülmez'i gönderip, geleceği olan Toraman'ın tutulması gerektiğini söylüyor. Bir grup da, Üzülmez'in, kaptan olarak hocanın kurallarının arkasında durduğunu, bu nedenle haklı olduğunu belirtiyor. Bazı yöneticiler ise İbrahim Üzülmez'i gönderip, İbrahim Toraman'ı da bir sene Anadolu'nun bir takımına kiralık vermeyi önerdikleri öğrenildi.
Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, iki oyuncunun geleceği ilgili olarak, "Ben üstüme düşen görevimi tamamladım. Hangi menajer olsa bu oyuncuları kamptan kovardı. Barıştırmak için elimden geleni yaptım. Ama inatları inat. Yapacak bir şey yok. Ben topu üzerimden attım. Artık bu krizdeki son kararı yönetim verecektir. Beşiktaş camiası için en hayırlısı neyse onu yapmaya çalışıyoruz" diye konuştu.
Başkan Yıldırım Demirören ile konuşan İbrahim Üzülmez'in ise, "Yaşanmaması gereken bir olaydı ancak yaşandı. Bu kuralı koyan ben değildim. Kaptan olarak kuralın uygulanması için çalıştım. Alacağınız karara saygılıyım ama yönetim kararını bir an önce alsın. Biz de ne yapacağımızı bilelim" dediği öğrenildi.
Öte yandan Konyaspor Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu ise iki oyuncuyu da transfer etmek istediklerini söyleyerek, "İki oyuncuyu, hoşgörü şehri Konya'da barıştıracağız" dedi.

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

affetmek bizim için kötülük olur takımda nasıl olsa karşı karşıya oynayacaklar ve bu tartışmalar bitmeyecek ve en önemlisi ne yaptığını bilmeyen bu 2 futbolcunun neden hala bu takımda tutuyorlar
altın kapılarımız kan oldu tayfun

KeePSaKe

Hayret ben gs ile fb uyuzluk olsun diye teklif yapar diye bekliyordum.
Since 1903

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

melankolizm

İyi futbolcular Olabilirler Ama Beşiktaş'a Yakışmayan Hareketler Yaptılar. hemde İkiside Kaptan. Gönderilmeliler .

Cem Goren

galiba iki oyuncuda malesef affedecekler konya istiyormuş gitsinler daha doğrusu yönetim satsın onlarda anyayı konyayı görür
altın kapılarımız kan oldu tayfun

NoPasaran

Kulübümüz'den Açıklama
08.07.2008 17:24

Yönetim Kurulumuz bugün yapılan toplantıda, daha önce kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın süresiz kadro dışı cezalarının devam etmesine, her ikisinin de 150 bin YTL para cezası ile cezalandırılmalarına ve de tespit edilecek bonservis bedelleri ile
satışa çıkarılmalarına karar vermiştir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,
BEŞİKTAŞ JK
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kartalpenchesi

Kulübümüz'den Açıklama
08.07.2008 17:24

Yönetim Kurulumuz bugün yapılan toplantıda, daha önce kadro dışı bırakılan İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın süresiz kadro dışı cezalarının devam etmesine, her ikisinin de 150 bin YTL para cezası ile cezalandırılmalarına ve de tespit edilecek bonservis bedelleri ile
satışa çıkarılmalarına karar vermiştir. 
Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız,

Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene