Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

M34

uzun zamandir dogru bir karar aldilar. tebrikler.

hepsiyAh

kartalpenchesi

fazla yorum yapıp ortamı germek istemiyorum
ama gözlerim bu takımda sürekli i.toramanı arayacak onun o hırsını mücadelesini özleyeceğim yolu açık olsun

yine basının dolduruşuna gelip bir futbolcumuzu daha harcadık 'helal olsun'  :alkis
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

M34

Ibrahim T.'nin ismi barbi operasyonunda gecmisti. Yargilamak istemem ama isminin gecmesi bile yeterli benim icin. Bu arada Liverpool macinin kadrosunda'idi. O kadrodaki futbolcularin tamami Besiktas'dan gitmedikden sonra huzur yok bana.

MeLo

bJk'm hAyAt sEnsiN ! ...

kartalpenchesi

forzadan iki yorum anlayabilene çok şey anlatıyor

Hee unutmadan... Kaptanlar birbirleriyle kavga etti diye kulüpten uzaklaştırılıyorsa, golden sonra taraftarına el kol işareti yapan başkan da bence bir daha semte bile girememelidir...!

Bugüne kadar birçok büyük takımda hem de yıldız statüsündeki oyuncular kavga ettiler, ama direk satış listesine kaç tanesi konuldu?
Bizimkinin farkı neydi? Kavga edenlerin kaptan olması... Normalde verilen cezanın biraz ağırını verirsin olur biter. Çok ağır para cezasını anlarım, PAfla idmana çıkmalarını anlarım hem de uzun bir süre. Bu yollarla adama ceza verirsin, maddi olarak büyük miktarda para cezası öder ve ayrıca primlerden yan ödemelerden uzak kalır, uzun bir süre resmi maç yapamayacağı için biraz geç forma ve kadroya girer. Ama eninde sonunda ikinci yarı ya da gelecek sezon bir şekilde adamı kullanırsın. Yönetimin yaptığı bu olay ise takıma, camiaya ceza veriyor bence...Bir kavga etmek haraç mezat satılmayı gerektiriyorsa, tekrarlıyorum bu yönetim ve başkanın yaptığı hareketler neleri gerektiriyor? Kimse Beşiktaşlılığa yakışmıyor vs vs diye hariçten gazel okumasın.

melankolizm

Simurg

Alıntı yapılan: kartalpenchesi - Temmuz 08, 2008, 18:06:01
yine basının dolduruşuna gelip bir futbolcumuzu daha harcadık 'helal olsun'  :alkis
:alkis :alkis ne ilk oldu nede son olacak

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

hepsiyAh

hakaettiler sonuna kadar

siz profesyonelsiniz yaa örnek olacaksınız kaptansınız

ayıptır

herkes ceksin cezasını..

IL Capitano

deli olacam ya..yakinda Toramani galatasaray formasinda göruruz artik..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

pAscAliAnUmut

Banada en çok koyan Toraman'ı gs formasıyla görecek olmamız. Ama kararlar doğru
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Hiç farketmez

Şerefimizle namusumuzla yoluma devam

Burası BEŞİKTAŞ
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

kartalpenchesi

yönetim yine çok acelece bir karar verdi
zaten acele verdiği kararların neler doğurduğunu hepimiz gördük
gerçi hangi işi doğru dürüst yaptılarki herşeyi ellerine yüzlerine bulaştırdılar
tıpkı bu durum gibi

yazık çok yazık akşam akşam moralim fena bozuldu

carsi52

İbrahim üzüLmez'in gitmesine hiç üzüLmüyorum ama ibrahim toraman çok iyi bir yedekti en azından.
oLan oLdu yapcak bişey kaLmadı cezaLarını çekicekLer.
Bölünür senin için uykular!

alper_1903

evet dogru Ibrahim Toraman iyi bir yedek olurdu bu sezon icin...

ama eger Büsra gibi cok üzülenler (ToraMAN hastasi oldugunu cogumuz biliyor :D) olursa benim tavsiyem üzülmeyin :D

DIKKAT DIKKAT ! ! !
bu yönetim sözünü yiyebilir...  :D
Besiktasim senin icin herseyimden vazgecerim...