Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: alper_1903 - Temmuz 07, 2008, 15:13:12

madem ki aldin sivoku zapo yu
gönderilebilir ve gönderilmeli

ne olduğunu bilmediğimiz futbolcuları toramana değişebiliyorsunuz neden çünkü onlar YABANCI!  :alkis
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

Kralkartal21

Son günlerde futbol gündeminin en önemli konularından biri Beşiktaş'ın iki kaptanı arasında geçen 'terlik' kavgası.

Beşiktaş menajeri Sinan Engin konuyla ilgili son yaptığı açıklamada iki futbolcunun da kadro dışı kalmayı hak ettiklerini belirtti:

"Beşiktaş'ın iki kaptanı bu şekilde gündeme geliyorlarsa aldıkları cezayı da hak etmişlerdir. İyi ki ikisini de kamptan yolladım. Biz kendi üzerimize düşen görevi yaptık ancak ikisini de barışmaları için ikna edemedik. Bizi bu konuda da eleştirdiler ama biz daha ne yapalım? 30 yaşına gelmiş insanları oturup konuşarak ikna edemiyorsak daha ne yapalım? Ben İbrahim Üzülmez'i hayatımda bu kadar sinirli görmemiştim. Kendi adıma konuşursam ikisini de çok sevdiğimi söylerim ancak Beşiktaş'ta en son yönetimin dediği olur. Yönetim'in vereceği kararı bekliyoruz. Çarşamba günü bu konu netleşecek."

Gökhan Zan'ın kalıp kalmayacağı konusunda da açıklamalar yapan Engin, taraftarların yüreğine adeta su serpti. Gökhan ile önümüzdeki günlerde görüşeceklerini belirten tecrübeli idareci "kimsenin şüphesi olmasın" dedi.
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

hepsiyAh

bugün haberlerde ikisi içinde gönderilme değilde 100 bin euro ceza verilebilecegi söylendi

eger öyle olursa yani hakikaten yazıklar olsun .. gönderin gitsin ya !

[KralKartal]

bu olaylar sinan engine yaradi herhalde
basini ve medyayi cok seviyor
gundeme geldi iste
konus dur artik
Etikete gerek yok, eskiler tanir bizi

carlito1903

Yönetim iki futbolcu hakkında ki kararı Çarşamba günü görüşeceklermiş...

100'er bin Euro'luk para cezası düşünülüyormuş ilk etapta...

Eğer takıma dönerlerse (ya da biri dönerse) çok büyük sorunlar çıkar...

İkisine de kapıyı gösterirler umarım...

siyahbuz

ikisinide gönderelim 1 ay sonra toramanı geri alalım böylece yıllardır kurtulamadığımız ibrahim üzülmezden kurtulalım:))))
tek aşk beşiktAŞK!!!!

Non Mollare Mai

Alıntı yapılan: siyahbuz - Temmuz 07, 2008, 20:29:11
ikisinide gönderelim 1 ay sonra toramanı geri alalım böylece yıllardır kurtulamadığımız ibrahim üzülmezden kurtulalım:))))

Çok zekice gerçekten. Tebrik ediyorum seni.
edit

NoPasaran

Lincoln gelmediği her gün 50 bin dolar ceza alacak disiplinsizlikten dolayı..

Bizimkiler ana avrat sövüp yumruk atacaklar birbirlerine onlara verilen cezada 100 bin euro..

Çok para müthiş para hatta

Ama ben sindiremiyorum..

Beşiktaş Başkanı ve yönetim kurulu tarihi bir karar verecektir..

Bu karar sonu ne olursa olsun satış listesine konulan iki futbolcu olmalıdır..

Gordondan edilen 2 milyon euro zararlar bir sene sonra unutulur

Ama bu ikisini göndermeyerek engelleyeceğiniz zararına satışları kimse unutmaz, rakipler hiç unutmaz!

Beşiktaş Toramanlara , Üzülmezlere kalmadı kalmamalı..
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

RCA

bu rezilliğin altında yönetim hala ibolarla devam etme aşamasına gelirse benim yönetime diyicek hiçbişiyim kalmaz..

bunu herhangi bir kulubun oyuncuları yapsa gözlerininyaşlarına bakmazlar.. bizde öle yapmalıyız hangi cüretle bidaha olsa bidaha yaparım diyebiliyorlar bu olaydan sonra aklım almıyor..

kavga ettikleri konu da sadece yemeğe terlikle gelmekse ayrıca yazıklar olsun derim KAPTANLARA(eski)
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

gözzde_bjk

100bin euro nedir onlar için?Birkaç maç için verilen primlerle yerine konulabilecek bir para.

Peki verilen bu ceza onlara Beşiktaş'ın ağırlığını hissettirecek mi?Hiç sanmıyorum.Ya yollamaz ama süresiz kadro dışı bırakırsın ya da yollar kaybettikleri değeri anlamalarını sağlarsın.Para cezası da nerden çıktı?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

akbaba71

Haber eksik anlatılmış.

Öncelikli olarak 100 bin euro para  cezası verilecek.

Ardından takımdan gidip gitmemeleri yönünde karar alınacak.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

erasca

en son haberlere göre 200 biner euro ceza ve oyuculara af gelecekmiş...olamaz böle bi şey ya...Beşiktaş mahkemesi falan kurulsa Formaya hakaretten falan yargılanır bu başkan oyuncular falan...

Kralkartal21

Avusturya kampında 'terlik' bahanesiyle birbirlerine tekme-tokat giren ve süresiz kadro dışı bırakılan kaptanlara dönüş umudu doğdu. Engin, "Hepimiz insanız, hata olabiliyor. Bedelini ödediler, ödemeye de devam edecekler. Affı düşünüyoruz, ama kaptanlık yok" dedi

Sağduyu galip geldi
Avusturya kampında 'terlik' bahanesiyle tekme-tokat kavga eden ve süresiz kadro dışı bırakılarak, ayrı uçaklarla İstanbul'a gönderilen İbrahim Üzülmez ile İbrahim Toraman'a af umudu doğdu. Baştan geri adım atmamakta direnen iki futbolcunun da, aradan biraz zaman geçip olay soğumaya başlayınca pişman oldukları, takıma geri dönmeleri ve kendilerine bir şans daha tanınması doğrultusunda istekte bulundukları belirtildi. Gelişmeleri doğrulayan Menacer Sinan Engin, şu görüşleri dile getirdi:

Trafik epey yoğun
"Onlara 'Barışın' dedim. 'Her türlü cezaya razıyız' diyerek geri çevirdiler. Gece yarısı odama gelip 'Barışalım' karşılığını verdiklerinde ise çok geçti. Şimdi araya pek çok kişiyi sokup, 'dönelim' mesajı yolluyorlar. Ortada hata var. Bedelini ödediler ve ödemeye devam edecekler. Ama hepimiz insanız, hatalar olabiliyor. Bu nedenle affetmeyi düşünüyoruz. Ancak kaptanlık konusunda karar değişikliği söz konusu değil" dedi. Bu arada yöneticilerin çoğunluğunun affa karşı olduğu belirtiliyor

Fanatik

Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

carsi52

100 bin euro onLar için para mı aLLah aşkına ?
Bölünür senin için uykular!

carlito1903

Konyaspor Kulübü Başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu, Avusturya kampında kavga ettikleri için kadro dışı kalan Beşiktaş'ın iki kaptanı İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez'i transfer etmek istediklerini söyledi.

Kuntoğlu, "İki oyuncuyu, hoşgörü şehri Konya'da biz barıştıracağız" dedi.

İki futbolcuyu transfer etmek için Beşiktaşlı yöneticilerle görüşeceğini ifade eden Kuntoğlu "Toraman ve Üzülmez, bizim için değerli ve takımımıza almak istediğimiz iki oyuncu. İki milli futbolcuya Konyaspor forması giydirmek istiyoruz. Gerekli görüşmeleri yapıp, transfer işlemlerini de gerçekleştirdikten sonra aralarındaki kırgınlığı ortadan kaldıracağız" diye konuştu.

Hürriyet