Ana Menü

Kaptanlar Affedildi !

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:46:41

0 Üyeler ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Simurg

yahu yaptıkları şeyi destekliyor muşum gibi konuşuyorsunuz helal olsun iyi yaptı diyen oldu mu?

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

kartalpenchesi

Alıntı yapılan: Kralkartal67 - Temmuz 06, 2008, 12:29:08
İ.Toraman gitmesinde ne olursa olsun..

Forza i.toraman
bu adamın gitmesine gönül razı olmuyor :(
eğer gönderirsek çok yazık olur
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

eRe

ne toraman sevgısıymıs ya
basarılı bır defans tamamda
onun kalıp uzulmezın gıtme ıstegı neden
bu mu adalet anlayısınız
www.erdemeksi.com
www.facebook.com/erdemeksifotografcekimleri
www.instagram.com/erdem_eksi
www.istockphot[edit]om/erdemeksi

eRe

busra ben sana demedım toraman kalsın dıyosun dıye ancak sıtenın yuzde 70ı toraman kalsın uzulmez gıtsın dıyo rahatsızlıgım ondan
www.erdemeksi.com

Simurg

o zaman bana yönelik konuşma yapmayın gerçekten kalp kırıcı konuşuluyor hş olmuyor

BEŞİKTAŞK

eRe

busra hangı yorumumda sana karsı konustum!
ben yorumumu yaptım ne ustte senın yorumun vardı nede adını soyledım
hemen altında parladın!
www.erdemeksi.com

Simurg

ben sana parlamadım ki
toramanı sevdiğimi biliyolar ve yukarda
karizması için kalsın dienler var dşyolarda taş bana geliyor
yanlış anlaşılma oldu ;D

BEŞİKTAŞK

kartalpenchesi

suç üzülmezde olursa üzülmezin gönderilmemesi saçmalık olur zaten!

kartalpenchesi

İŞTE KAPTANLARIN 4 YILLIK KİNİ

2004'te İ.Üzülmez'in idmanda İ.Toraman'a attığı tokat ikilinin arasını açtı. Toraman aradan 4 yıl geçtikten sonra hesabı kesti
YIL 2004... Daha Haziran ayının sonları... Takımın başında İspanyol hoca Vicente Del Bosque var... İbrahim Toraman da G.Antep"ten yeni transfer edilmiş... Sezonun 3. ya da 4. idmanı... Bir pozisyonda İbrahim Toraman, İbrahim Üzülmez"e son derece sert giriyor... Ve İ.Üzülmez, ayağa kalkıp, tokadı İ.Toraman"ın suratına çakıyor... Takımda yeni olan Toraman, bu hareket karşısında "suskun" kalıyor... Basına kapalı idmanda yaşanan bu gelişme "kol kırılır yen içinde kalır" misalı "ört bas" ediliyor. Devrin kaptanı Tayfur Havutçu araya girip, gerginliği önler. Ancak İbrahim Toraman, 4 yıl önce yediği tokatı hiç unutamaz ve içten içten İ.Üzülmez"e kin besler. Sonra 2. kaptanlığa dek yükselen İbrahim Toraman ile İbrahim Üzülmez arasındaki "husumet" herkes tarafından bilinir.

İşte bu ikili arasındaki "çekememezlik" nihayet Avusturya kampında su yüzüne çıktı. İ.Üzülmez ile İ.Toraman"ın Avusturya kampında yumruk yumruğa kavga edip kadro dışı kalmaları spor gündemine bir bomba gibi düşerken, kavganın 2. nedeninin ise kaptanlık olduğu ortaya çıktı. 2 yıldız birbirleriyle konuşsa da, aralarında bir "husumet" olduğunu tüm takım biliyordu. Geçen sezonun sonlarına doğru performansında düşüş yaşanan İ.Üzülmez"in, teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından yine de oynatılması ve sahaya kaptan çıkması İ.Toraman"ı huzursuz ediyordu. Toraman kendisine yakın oyuncularla yaptığı konuşmalarda, kaptanlığın kendisinin hakkı olduğunu, Beşiktaş"ı daha iyi temsil edeceğini söylüyordu

"ÇOK HAVALI!"

İBRAHİM Toraman"ın böyle düşünmesine karşın, takımın bazı tecrübeli isimleri ise İ.Toraman"ı "havalı" görüp, kaptanlığın İ.Üzülmez"de kalmasının uygun olacağını düşünüyordu. Başkan Yıldırım Demirören"in, Üzülmez"den sonra kaptanlığı hak ettiğini düşündüğü Toraman"ın, bu nedenle Üzülmez"e soğuk davrandığı ve en sonunda da kampta bir terlik yüzünden büyük kavganın patlak verdiği öğrenildi

BARDAĞI TAŞIRAN DAMLA

GELELİM önceki gün yaşanan büyük kavgaya.. Üzülmez-Toraman arasındaki ilk gerilim öğle yemeğinde patlak verdi. İ.Üzülmez, İ.Toraman"a "Hoca yemeğe terlik ile gelinmeyeceğini söyledi ama sen terliklesin" diye çıkıştı. Buna sinirlenen Toraman "Kendi işine bak. Neyle gelirsem gelirim, seni ilgilendirmez. Hesabı hocaya veririm, sana değil" dedi. Bunun üzerine Üzülmez "Böyle konuşamazsın, ben kaptanım" deyince ipler koptu ve Toraman, Üzülmez"in üstüne yürüdü. Araya girenler ilk kavgayı yatıştırdı. Akşam idmanında "hiçbir şey olmamış" gibi davranan ikili, bu kez 20.00"deki yemekten sonra olayı duyan menajer Sinan Engin"in yanında birbirlerine girdi

Simurg

toramanı sevmek güzel birşeydir
üzülmezin gitesini istemelrinin nedeni
üzülmezin artık eski formunda olmayışı
vede toamanın susarken üzülmezin hala inatla konuşması olabilir
ama kesinlikle bu durumda biri gitsin biri kalsın denilinemez
yada bizim bilgilerimiz
bu demek için ence sağlam ve net değil

aman basının gazına gelmeyelim bekleyin yönetimi
korkarım ki böyle olup toraman veya üzülmezi başka takımlar ucuza ve kolayca alacak ;)

BEŞİKTAŞK

saldır beşiktaş

bundan sonra gelseler bile takım içinde husursuzluklar çıkacak yok şu haklıydı yok bu haklıydı diye futbolcular 2'ye bölünecek 2'sininde gitmesi lazım
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Cem Goren

bakıldığında 2 futbolcudda hata var birincisi toramanın kamp kurallarına uymayarak terlikle gelmesi tamam ayağında yara olabilir ama hocvayla konuşması gerekir
ikincisi üzülmez eğer gerçekten bi kaptan oslaydı zaten toraman o terliği giymezdi demek istediğim üzülmez ağırlığını koyamıyor takım üzerinde
sonuc olarak 2 oyuncuda greken en ağır cezayı almalıdır sinan engini ilk defa beğendim konurken önce iyi adam iyi karakter sonra iyi futbolcu
altın kapılarımız kan oldu tayfun

Cem Goren

açıklamalara bakıyoruz adam pişman değilim diyor bi daha osla yine yaparım diyor
öbürü üzgünüm diyor üzgünsen neden yaptın en ağır ceza verilmeli ne olursa olsun bu iki futbolcuyla gerekirse yolar ayrıılmalı

akbaba71

Yeni sezon hazırlıklarını Avusturya'da sürdüren Beşiktaş'ta İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın kaderi çarşamba günü belli olacak!..

Avusturya kampının ilk günü yumruk yumruğa kavga eden ve gündeme "terlik kavgası" olarak yansıyan olay sonrası iki futbolcu da kadro dışı bırakılarak Türkiye'ye gönderilmişti. Üzülmez ve Toraman şimdi siyah beyazlı yönetimin kendileri hakkında vereceği kararı bekliyor!..

Yaşanan kavga sonrası takımdan gönderilmeleri söz konusu olan iki futbolcu için de son kararı yönetim verecek. Çarşamba günü toplanarak ikili hakkında bir karar verecek olan Beşiktaş Yönetimi'nin toplantısından çıkacak sonuç merakla bekleniyor.

İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman hakkında eğer af kararı çıkarsa iki futbolcu da perşembe günü Avusturya'ya dönerek yeniden kampa katılacaklar

MARATON.COM.TR ÖZEL
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Cem Goren

eğer dönerlerse olaylar devam edebilir sonuçta kavga eden futbolcular tüm sezon yine bir arada olacaklar göndersinler ikisinide