Ana Menü

Beşiktaşın yeni kaptanları (tek başlık)

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:42:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

akbaba71

Beşiktaş'a sürpriz kaptanlar!
Beşiktaş'ın yeni kaptanlarının Arjantinli futbolcu Matias Degado ve Mert Nobre olduğu açıklandı. Siyah-beyazlı takımın Avusturya kampında takım kaptanları İbrahim Toraman ile İbrahim Üzülmez'in kavga etmesi sonucu birlikte kadro dışı bırakılmalarının ardından boşalan kaptanlık görevine Arjantinli futbolcu Delgado ve Mert Nobre getirildi.

04.07.2008
Kaynak : DHA
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

saldır beşiktaş

İbrahim üzülmez'le İbrahim toraman derhal gönderilmelelier yeni kaptanımız rüştü olabilirdi ama o kabul etmemiş delgado'ya yenigörevinde başarılar
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

ilhan mansız_melis

28 Mayıs 1994 tarihinde "Kızlar futboldan anlamaz" sözüne tepki olarak doğdum.

carlito1903

Delgado saha içinde futbol olarak zaten kaptandı, şimdi esas kaptan da o oldu...

Umarım kaptan olmak futbolunda da bi etki yaratır (fb de alex kaptan olduktan sonra daha bi verimli oldu)

saldır beşiktaş

zaten kampta bugün çok neşeliymiş takım arkadaşlarıyla sürekli şakaşıyomuş :)
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

srdr

delgadoyu değil kaptan başkan yapsan ne yazar.. kaç maçı aldı ki hala onurlandırıyorlar anlamıyorum
türk adam kalmadımı ki ...  bırakın şu yabancı hayranlığını arkadaşlar..
beşiktAŞK - since 1903

IL Capitano

Alıntı yapılan: srdr - Temmuz 06, 2008, 00:11:26
delgadoyu değil kaptan başkan yapsan ne yazar.. kaç maçı aldı ki hala onurlandırıyorlar anlamıyorum

toraman, uzulmez vede zandan sonra hangi Turku kaptan yapacagiz ?

ben olsam yabanci aski degil ama genede Telloyu yapardim veya Cisse.
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

saldır beşiktaş

kim var türk oyunculardan kaptan olucak allah aşkına

beckyZWICKY

kaptanlık oynadığı futboldaki performansa göre değilde kişilik,karakter ve arkadaşları arasındaki uyuma ve bu lider oyuncu kapasitesini taşıyacak diğer arkadaşlarına sözü geçebilecek birine verilir. sevindim delgadonun kaptan olmasına umarım bu performansını arttırır.
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..

ferdikoclu

İbrahim Üzülmez gibi bir adamı kaptan yapan zihniyete kızmıyorsunda bu adamı yapınca neden kızıyorusn kardeş.. Bundada vardır bir keramet.. 8-0 lık maçtan sonra hiçbirşey olmamış gibi 2 kelam edip arkasını dönen adamdan sonra Baki'yi yapsalar yine gocunmam.. Kaptanlığın ayrıca gereksinimleri çok farklı.. Defans oyuncuları kazanma arzusu ile dolu olupta maç çeviren adamlar mı?
Dervişlik baştadır, tacda değildir
Kızdırmak oddadır, sacda değildir
Eğer bir müminin kalbin yıkarsan
Hakka eylediğin secde değildir...
Ararsan Allah'ı kalbinde ara
Kudüs'te Mekke'de Hac'da değildir..

akbaba71

Arjantinli yıldız, kaptanlık teklifi aldığı an ağlamaya başladı.
6.7.2008

Arjantinli yıldız, kaptanlık teklifi aldığı an ağlamaya başlarken, "Bu görev onur verici, ama keşke bu şekilde olmasaydı" yorumunu yaptı.

Çok üzüldü

Yönetim ve teknik kadro tarafından toplantıya çağrılıp, "Bu takımın kaptanı olarak seni görmek istiyoruz. Artık kaptan sensin" denen Delgado, üzüntüden göz yaşlarına hakim olamadı. Arjantinli yıldız, "Bu benim için onur verici bir teklif. Ancak takım kaptanları bu şekilde ayrılırken, pazubandını haketmediğim halde takmak istemiyorum. Bandı Üzülmez'in bana takmasını isterdim. Gerek İbrahim Toraman, gerekse İbrahim?Üzülmez benim yakın arkadaşlarım" diyerek uzun süre ağladı.

Sözleşme teklifi
Kendisine, "Sezon sonu sözleşmen bitiyor. Derhal 3+2 yıl daha mukavele yapmak istiyoruz. Ayrıca senin olaylarla ilgin yok. Böyle bir davranış sonrası artık kaptan kalamazlar. Kaldı ki kadroda bile olacakları garanti değil. Bu nedenle kaptanlığa seni uygun gördük. Görevi almanı istiyoruz. Takımın bütün sorumluluğu senin üstünde. Ayrıca Nobre de yardımcın olacak" açıklaması yapılınca, Arjantinli yıldız teklifi kabul etti. Delgado, daha sonra Nobre ile de bir araya gelip, kısa süreli bir görüşme yaptı.,,

carsi52

Bölünür senin için uykular!

Simurg

kaptana bak çay demle gözde bi söz söylemişti katılıyorum
'' delgado hakem le nasıl konuşucak''
gerçektende nasıl konuşucak

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

akbaba71

Alıntı yapılan: Simurg - Temmuz 06, 2008, 11:31:19
kaptana bak çay demle gözde bi söz söylemişti katılıyorum
'' delgado hakem le nasıl konuşucak''
gerçektende nasıl konuşucak

Alex nasıl konusuyorsa öyle konuşur.

Simurg

çok güzel bir yaklaşım
fenebahçe yapıyorsa bizde yaparız

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..