Ana Menü

Beşiktaşın yeni kaptanları (tek başlık)

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:42:25

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Kralkartal21

Delgado ve Nobre çok güzel konuşmuşlar.Eminim ki biz bu sezon şampiyon olacağız.Ben buna çok inanıyorum.Onlarda inanıyor.Bu sene bambaşka bir Delgado ve Nobre izliyeceğiz.Kaybetmemek için ellerinden ne geliyorsa yapacaklardır. Kaybettiklerinde çok üzüleceklerdir ve bunun bir daha yaşanmaması için savaşacaklardır. Bunun Beşiktaş'a çok yararlı olacağını düşünüyorum.

Delgado'nun kaptan olması çok ama çok güzel oldu..
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

tcenk

Türkiye liginde izlemeyi en çok sevdiğim 3-4 futbolcudan biri bilek hareketlerinde 1. sırada
keşke yattarada bizde olsaydı ne süper olurdu.
Kaptanlarada üzülmüyorum Beşiktaş gibi bir kulübü ve yeni olşan bir takımı bu duruma düşürmemeleri gerekiyordu. Takım içinde çekememezlik olmamalı.Açıkçası af taraftarı da değilim.
Bu durum en çok benim adamıma yarayacak (AYDIN) ve Serdan Özkandan daha fazla parlayacağına iddaya girerim.Tam bir fırtına direk hiç şaşmadan kaleye gidiyor.
Bu milli takım olayından sonra Mehmet Topuz da bize gelmesin.(Haber doğruysa)
Bana göre Türkiye liginden alınacak bir oyuncu yok dışarıdada altıntop kardeşler yıldıray ve nuri şahin var bunlarda olacak şeyler değil yabancı kontenjanımızda dolu süper gençlerimizde var
EEeeeee Ertuğrul hoca bu sene görelim artık. Ve bir taraftar olarakta şunu söylemeliyim Ertuğrul Sağlam ne zaman korkarak sahaya çıksa kaybettik bir sürü maç örnek verebilirim sen korkarsan Futbolcu kazanamaz korktunda ne oldu hepsini kaybettik e  o zaman ne olacak tabiki korkmayacaksın.
1903