Ana Menü

Beşiktaşın yeni kaptanları (tek başlık)

Başlatan akbaba71, Temmuz 05, 2008, 20:42:25

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

pAscAliAnUmut

Çok büyük ümitlerle geldi. Kimilerine göre belki beklenenide verdi ama yetmesin yürü be Delgado Kaptan Delgado

Ooo Ooo DELGADO
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

NoPasaran

Son 2 senenin en balon futbolcularından biris Delgado...

Beklenti 10 üzerinden 8
Aldığımız 10 üzerinden  2,5
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Ama Delgado bu kadar motive olmuşken aldığımız 7.5 'un üstüne çıkacaktır.

gözzde_bjk

Yabancı kaptan konusunda hiç huzurlu değilim.Ama Toraman ve Üzülmez'in yokluğunda kaptanlık görevini yapabilecek olanlar görevi kabul etmezken başka alternatifimiz kalmıyordu.

Delgado'ya kaptanlık verilme nedeni performansının artması içinse kabul ama Tello varken illa yabancı seçmek zorundaysak Delgado'nun takıma önderlik yapması için kaptan olması yanlış olur.

2.kaptanında kesinlikle Serdar Özkan olması gerekirdi.Nobre'ye veriliş nedeni ne olabilir ki?
Kendi yüreğimden başka sığınacak yerim yok,yurdum yok!
Tüm hayallerin sonsuzluğa
Ve sona erebildiği yerdeyim!
Esir değil kul hiç değil
Kendimde yaşıyorum!

pAscAliAnUmut

Haberlerde dinledim. Gökhan Zan'ı hemen çağırmışlar. Sanırım 2. kaptan o olucak

onaT

Alıntı yapılan: pAscAliAnUmut - Temmuz 06, 2008, 21:34:31
Haberlerde dinledim. Gökhan Zan'ı hemen çağırmışlar. Sanırım 2. kaptan o olucak

3. demek istedin?=)

Kralkartal21

Ağırlıklarını koymuşlar hemen.Helal :)
Kalbimizde Renklerin Bitmese de Dertlerin Doyamam Doyamam Sana..

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

pAscAliAnUmut

Kaptan Gökhan olacak"

Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin, İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. Engin, "İki futbolcu da bundan böyle Beşiktaş'ta forma giymesi zor. Bence hayırlısı oldu" derken, Gökhan Zan ile anlaşacaklarını ve kaptanlığı ona vereceklerini söyledi!

Beşiktaş Genel Menajeri Sinan Engin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Engin, Avusturya kampında kavga eden İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın aralarında geçmişe dayalı bir kin olduğunu ve her iki futbolcunun da bundan böyle Beşiktaş'ta forma giymesinin zor olduğunu söyledi.

NTV Spor'a konuşan Sinan Engin, kaptanların kavgasından sonra iki futbolcuyu da barıştırmak için elinden geleni yaptığını söyledi. "Bir takımın birinci kaptanı ve ikinci kaptanı böyle yaparsa düşündürücü. Nasıl oynamışlar bunca zaman" diyen Engin, "Bence hayırlısı oldu. Barışmak istiyor musunuz diye sordum. İstemediler. Demek ki beşiktaş'ı istemiyorlar..Affetmeyi düşünmüyoruz. Para cezası verilecek. Menajerliği benden daha iyi kimse yapamaz. Elinde kalem olan bana saldırıyor. İki tane kaptan kavga ediyor. Ne yapalım? Ellerini kollarını mı bağlayalım. 15 dakika kavga ettiler. Ben barıştırayım dedim olmadı. Bana bu işi kimse öğretmesin. Bir tane densiz çıkıp kampın içinden haber veriyor. Ben ne yapabilirm. Gazeteci bana kaynağını söyledi. Ben de affettim. Onların da bu saatten sonra dönmesi zor. Aralarında çok büyük kin var. Ama artık bu noktalandı. Beşiktaş'ın menfaatleri söz konusu. Bu işler öyle kolay. Vazoyu kırdın mı yapıştırsan bile eskisi gibi olmuyor. Kalem elinde diye herkes kendini bu kadar güçlü zannedemez" dedi.

Sivok, Zapatocny ve Seriç transferinin takıma büyük katkı sağlayacağını söyleyen Sinan Engin, lig başlayınca çok farklı bir Beşiktaş izleneceğini belirtti.

SIVOK VE ZAPATOCNY PAHALI DEĞİL
"Lig başlayınca takımımı görecekler. Her yaptığımız iyi" diyen Engin, Sivok ve Zapatocny için bonservis bedelleri 4 yılda ödenecek. Rakamları çok yüksek değil. Colin Kazım'la rakamları aynı. Fazla bir şey söylemek istemiyorum. Sivok milli takımda oynayan futbolcu, almak kolay mı? Al bakalım Servet'i, Arda'yı" diye konuştu.

Gökhan Zan'a kaptanlık vereceklerini açıklayan Engin, tatil sonrası milli futbolcuyla anlaşacaklarını da sözlerine ekledi.

kartalpenchesi

delgadoya yakışır ama neden nobreye 2. kaptanlık verildi anlamadım ben olsam serdar özkan yada boboya verirdim
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

pAscAliAnUmut

Arkadaşlar Zan gelince Sinan kaptanlığı Zan'a verecekmiş.

kartalpenchesi

daha para konusunda anlaşamıyor g.zan
kaptan olmasını kesilikle istemem
Şampiyon Olacağız Beşiktaşım Bu Sene

akbaba71

Kupa bu ellerde kalkacak

*Takımın çiçeği burnunda kaptanı Delgado, "Adım gibi eminim ki şampiyon olacağız. Bu röportaj kasetini saklayın, ileride delil olacak" dedi.

*Nobre ise, kaptanlık teklifine önce şaşırdığını, sonra da gurur duyduğunu belirterek, "Delgado ile beraber kupayı kaldıracağız" diye konuştu.

DELGADO

Kavga olayını duyunca çok üzüldüm. İnanamadım. Ancak bizim dışımızda gelişen bir durumdu. Teklifi duyunca gözlerimden yaş geldi. Büyük üzüntü ve mutluluğu bir arada yaşadım. Futbol yaşantımdaki en enterasan duygu yoğunluğuydu. Ancak gururluyum, mutluyum ve inançlıyım. Kendime olan güvenim arttı. Bu benim saha içi ve dışındaki sorumluluğumu da artıracaktır. Kaptan demek, takımın herşeyi demek. Ben hep söylüyorum; ne ben, ne de başka biri kurtarıcı değildir. Biz bir ekibin parçalarıyız. Ha bu ekip içinde belki can damarı olabiliriz. Zaten bunun için buradayız. Kaptan olarak sezon sonu şampiyonluk kupasını Nobre ile birlikte alıp kaldıracağız. Biliyorum bu konuda sizinle geçen yıl da röportaj yapmıştık ama bu kasedi saklayın, sezon sonu delil olarak çıkarırsınız. Şampiyon olacağız demiştim. Olmadı. Bu kez adım gibi eminim. Transferimle ilgili ortaya bazı haberler atılıyor. Babam bile işin içine çekilmiş ki, kendisi hiç bir zaman bu konularla ilgilenmedi. Ben sadece futbolu düşünüyorum. Ayrıca Beşiktaş benden öyle memnun ki kaptanlık pazubandını koluma taktı. Böyle bir ortamda, transferi değil konuşmak aklımdan bile geçirmiyorum ve bu saçma konulara cevap bile vermiyorum. Tek düşüncemiz var o da Beşiktaş'ı önümüzdeki sezon şampiyonluklara taşımak. Taraftar da bize büyük bir itici güç sağlıyor. Hayatım boyunca Beşiktaş taraftarı gibisini görmedik. İyi günde, kötü günde bize büyük destek veriyorlar. Ülkeme gidince sürekli kulüpten ve taraftardan bahsediyorum. Burada çok mutluyum ve şampiyonluk yaşamadan bir yere gitmeyi düşünmüyorum.

NOBRE
Alex'ten başka bir yabancının büyük takımlarda kaptanlık yapacağını aklımdan bile geçirmiyordum. Böyle bir teklifin gelmesi benim için büyük sürpriz oldu. Ve elbette Delgado'nun söylediği gibi gurur doluyum. Öyle mutluyum ki, anlatamam. Takım kaptanları İbrahim Üzülmez ve İbrahim Toraman'ın yaşadığı olaya yorum yapamam. Bizim dışımızda gelişen bir konu. Ve idari bir karar alınmış. Temennim bu arkadaşlar ve kulübümüz için en doğru yolun bulunup bu yönde karar verilmesi. Ben sadece sahadaki verimimi daha da arttırmanın yollarını arayacağım. Sezon sonu sözleşmem bitiyor. Ayrılıp başka bir ülkeye gitmek ve jübile için yeniden Türkiye'ye dönme planlarım olduğunu size açıklamıştım. Ancak bu olay sonrası bu düşüncemi yeniden gözden geçirmek durumunda kalacağım. Delgado ile oturup konuştuk. Bize bu kadar güven, inanmışlık ve sorumluluk veriliyorsa, bu ağır yükü kaldırmak adına bizlere düşen şampiyonluk özlemini bitirmektir. Aramızda söz birliği edip takım arkadaşlarımız ile bu konuyu  paylaştık. Takım arkadaşlarımız da bize destek olacaklardır. Şampiyonluk kupasını iki kaptan birlikte kaldırıp en iyi şekilde camiamıza sunacağız.   Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Beşiktaş, uzun süredir şampiyon olamıyor. Hasrete son   vereceğimizi umuyorum. Gol krallığına gelince.   Tabii ki gol atmak ve kral olmak her hücum oyuncusunun isteğidir. Ama önce şampiyonluk geliyor. Ben de atacağım gollerimle başarıda pay sahibi olacağım. Çok iyi bir kamp dönemi geçiriyoruz. Takımdaki hava ve moral üst düzeyde. Sezonun başlamasını iple çekiyorum.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

Simurg

BEŞİKTAŞK

Kahrolsun uyuyunca geçmeyen bazı şeyler..

Cem Goren

bence iyi oldu boylesi kaptan olanın bence takım içinde teknik bi oyuncu olması gerekiyor ve ağırlığını koyması gerekiyor ben delgadoyada nobreyede güveniyorum
altın kapılarımız kan oldu tayfun