Ana Menü

Anthony Seric'in Transferi

Başlatan eRe, Mayıs 23, 2008, 23:20:15

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

RCA

hırvat defans iyidir herzman,tbi zapo ve sivok da kaliteli ya birtane orta saha alsalar delgado gibi olmaz mı yani
İnşaat mühendisliğini bitirip sinema oyuncusu olmak isteyen bir abzürd adam profili.

That's me.

IL Capitano

sivok zaten orta sahanin ortasinda defansif özellikleri olan bir oyuncu..

ama bu Sericin gelisine cok sevindim..Uzulmezin rakipsizligi bitecek..bu sene
yedek insallah..
Inadina Gülümse Hayata : Biz ATATÛRK Gencleriyiz !!!....

onaT

sözleşmeyi beğendim. gordondan ders almışlar.

saldır beşiktaş

seriç hırvatistanın kadrosunda yoktu demi
"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

carlito1903

Alıntı yapılan: saldır beşiktaş - Haziran 02, 2008, 20:35:45
seriç hırvatistanın kadrosunda yoktu demi

Hırvatistan'ın hocası Slaven Bilic ile aralarındaki problemden dolayı yok milli takımda...

cassa23

bu seric taraftarın sevgilisi gibi olacağa benziyor

beckyZWICKY

Anthony Seric Beşiktaş'ta

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., İMKB'ye gönderdiği yazıda Avusturalyalı futbolcu Anthony Seric ile 2+1 yıllık anlaşmaya vardığını bildirdi. 
Şirketten gönderilen açıklama şöyle:

"Şirketimiz ile Avusturalyalı Futbolcu Anthony SERIC, aşağıdaki şartlarda 2 yıl + 1 yıl opsiyonlu olmak üzere anlaşma sağlamıştır. Futbolcuya ilk yıl, 2008-2009 sezonu için 200.000 EURO imza parası ve 750.000 Euro garanti para, 10 eşit taksitle, 2009-2010 sezonu için 700.000 Euro Garanti para ücreti, 10 eşit taksitle ve Opsiyonlu yıl olan 2010-2011 sezonu içinse 600.000 Euro Garanti para ücreti de 10 eşit taksitle ödenecektir."

Beşiktaş Spor Klubu
tutmam gereken bir matemim var, hislerim var.

unutmam gereken..