Ana Menü

Anthony Seric'in Transferi

Başlatan eRe, Mayıs 23, 2008, 23:20:15

0 Üyeler ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

onaT

Alıntı yapılan: eRe - Mayıs 26, 2008, 17:10:15
gazetelerden daha mı hızlı cıktım ne
sankı yaptıgım haberı calmıslar ;D ;D ;D

basın ayıp oluyo calıntı haber yapmayın ;D

senin araştırma benim çeviri helal bize bea=)

NoPasaran

Nedense Serici istiyorum takımda..

BaZEN İçime bir his doğar..

Yanılmak istemiyorum.
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Alıntı yapılan: NoPasaran! - Mayıs 26, 2008, 19:04:32
Nedense Serici istiyorum takımda..

BaZEN İçime bir his doğar..

Yanılmak istemiyorum.

Abi biliriz o hisleri :D inşallah doğru çıkar da hepimizi yanıltır
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

erasca

walla ben zamanında hayranıydım.ama adamlar neden öle laflar söledi anlamadom.ben iyi olacağını sanıyorum

Guti ORÇ.

Sinan Engin: Seric'in kariyerine baksınlar

Dış transferde Zapotocny, Seric ve Sivok ile anlaşmaya varan Beşiktaş'ta menajer Sinan Engin, yapılan transferlerin kalitesinin tartışılmaz olduğunu söyledi.

Engin, özellikle Seric için eski takımı Panathinaikos taraftarlarının yaptığı yorumları dikkate almadıklarını ve Hırvat futbolcunun kalitesine güvendiklerini söyledi.

Engin, Yunan taraftar sitelerinde bu futbolcuyla ilgili yapılan ağır eleştirilerin bazı gazetelerde yer almasının ardından yaptığı açıklamada, "Biz Seric'i bonservis bedeli olmadan ve uygun bir yıllık ücretle transfer edeceğiz. Panathinaikos bu oyuncuyu bırakmak istemiyordu. Ama biz erken davranıp Seric ile büyük oranda anlaşma sağladık. Taraftar sitelerinin yaptığı yorumlara göre karar verecek değiliz" diye konuştu.

Seric'in kariyerine dikkat edilmesi gerektiğini belirten Engin, "Lazio ve Parma gibi takımlarda oynayan bir futbolcu hakkında daha Beşiktaş formasını giymeden eleştirilerin başlaması çok anlamsız. Herkes gelince Seric'in nasıl bir futbolcu olduğunu görecek" diye konuştu.

gürol

sinan engin gordonla kıyaslanırsa maradona yı transfer ettik demiş.
birincisi neden gordonla kıyaslıyorsunuz?neden toramanla kıyaslamıyorsunuz?
ikincisi bu gordonu da siz transfer etmediniz mi?
aldığım futbolcunun arkasında olurum lafına gelince sinan engin.daha yeni aldığın adamın nasıl arkasında olduğun ortaya çıktı adamı(gordon) yerden yere vurdun bi lafta.
şimdi sana inanmamızı bekliyorsan yok ben volkan (no pasaran) kadar iyimser değilim.
Bir insanın zekası verdiği cevaplardan değil, sorduğu sorulardan anlaşılır.
http://gurolbjk.blogcu.com/

NoPasaran

Gordon Ertuğrul hocanın transferi idi..

Kayseriden beri tanıyormuş..

mış mış..

Birisyle kıyaslamak çok doğru olmamış ve ben halen umutluyum  :)
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

akbaba71

Seric sözleşme imzalamak istemiyince Ocak ayından itibaren maçlarda az oynatılmaya başlanmış taraftar öfkeside bu yüzdenmiş.
Sinan Engin öyle dedi inşallah haklıdır  :)
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

onaT

olay sericin Gelmesi değil. olay ibonun GİTMESİ beaaa!!! çok şükür.

saldır beşiktaş

"Kariyerim boyunca 9000'den fazla başarısız atış yaptım, 300'den fazla oyun kaybettim, 26 kez oyun kazandıracak atışı ıskaladım. Çabaladıkça başarısız oldum, başarısız oldukça çabaladım. İşte başarımın sırrı." Michael Jordan

Bircan*

UNUTMAYIN! ÇELİK GİBİ SABIR ÇİÇEK GİBİ SEVİNÇLERLE YAŞADIK BU ŞAMPİYONLUĞU..!! [ 2008-2009 Süper Lig ve Türkiye Kupası Şampiyonu BEŞİKTAŞ...! ]

akbaba71

http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

erasca

ibodan sonra sıra tandoğanda olmalı.yaw şu oyuncuları aldık mı yoksa anlaştık mı?

carlito1903

Alıntı yapılan: akbaba71 - Mayıs 26, 2008, 20:41:25
Seric sözleşme imzalamak istemiyince Ocak ayından itibaren maçlarda az oynatılmaya başlanmış taraftar öfkeside bu yüzdenmiş.b]

İnanmayı çok istiyorum, umarım doğrudur :)

NoPasaran

İyide bir kişi olumlu konuşmazmı ya  :D

Ama ben güveniyorum o ayrı  :D
Aşk bu Aşk !

volkanca.net