Ana Menü

Anthony Seric'in Transferi

Başlatan eRe, Mayıs 23, 2008, 23:20:15

0 Üyeler ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

NoPasaran

Alıntı YapSeric was the best player ....for the other teams

Ne bu ya..Bak kızdım şimdi..

FM den baktım gayet iyi oyuncu gibi duruyor ama yorumlar neden böyle anlamadım ya  >:(
Aşk bu Aşk !

volkanca.net

pAscAliAnUmut

Evet FM'de felan gayet iyi bir futbolcu olarak gözüküyor. Ama o kendini gösterir. En azından Üzülmez'den daha iyidir. Gelsin oynasın sonra yorumlarımızı yapalım. İnşallah yeni defanslar bizi üzmez
Efsane yazdın tarihe Beşiktaş
Aşık oldum renklerine Beşiktaş
Ölüm olsa dönmeyiz bu yoldan
Canım feda olsun sana Beşiktaş

KeePSaKe

yönetimin parasal olarak gücü bunlara yetiyor işte bizim büyük transfer beklememiz hataydı zaten bu yönetim olduğu sürece biz daha çok görücez böyle futbolcular
Since 1903

keskinli

illa transfer olacak diye transfer yapilmasin!
juanfran olayina dönmesin bu is!
Ölürüm Beşiktaşım,ZehirimSensin
Evvelim Sen Oldun,Ahirim Sensin

Batuhan

There is nothing else to talk about seric.

He is not a football player. Having him playing at your left back side gives you only two things: a big hole at your left side and the opponent team playing with 12 players.

The end.

Seric Value Pack:
With 1million Euros, you get Seric, plus unlimited local and international calls.

Seric Plus:

With 2million Euros, you get Serics, plus unlimited local and international calls, plus a memorial photo with Kostas Gkontzos

Seric Ultra(Mazochist) Pack:

With 4 million dollars , you get all of the above offers, plus Loukas Vyntra, Jasminco Velic, annual subscription to Derby Sports, priority to get on air at Supersport fm every Thursday (midnight) and a night with Katia.

*Offers expire on November 17.

http://board.greenwebfans.com/forum/viewtopic.php?t=11447

Koca hestiy aya bedenem ?

Batuhan

bu da türkçesi

Sericin hakkında konuşması için başka hiçbir şey yoktur.
O, bir futbol oyuncusu değildir. Senin sol geri kenarında oynarken ona sahip olmak, sana sadece iki şeyi verir: 12 oyuncuyla oynarken senin sol kenarın ve rakip takımında büyük bir delik.
Son.
" "  " "  " "  " "
'Seric değer çantası: 1million eurolarıyla, sen, Seric'i alırsın, sınırlı olmayan yerel ve uluslararası çağrılarla beraber. Seric artı işareti: 2million eurolarıyla, sen, Serics'i alırsın, sınırlı olmayan yerel ve uluslararası çağrılarla beraber, aşırıcının (Mazochist), topladığı Kostas Gkontzos Seric'le bir anıt fotoğrafıyla beraber: 4 milyon dolarla, sen, yukarıdaki tekliflerin hepsini alırsın, Loukas Vyntra'yla beraber, Jasminco Velic, melon şapkaya yıllık ödeme, oynar, her Perşembe (Gece yarısı) Supersport'ta havada FM olması için öncelik, ve Katia'yla bir gece. * teklifler, 17 Kasım'da sona erir.

keskinli

bu nasil tercüme batu
bi sey anlamadim
ingilizcesinden daha iyi anladim :D
anladigim kadariyla rakibin 12 kisi olur demek istiyor galiba

Non Mollare Mai

O ne demek Batuhan hiç bi şey anlamadım valla.

Volkan abi kızıyorsun falan da biz anlamıyoruz, çevirsende bizde kızabilsek en azından. :D
edit

Batuhan

keskinli

uzun cümleler icin hicte iyi bi program degilmis

akbaba71

Ona sahip olmak sana sadece 2 şey verir.Sol tarafında koca bir delik ve Rakibin 12 kişi olması.
http://schwarzadler.blogspot.com/

2008-2009 TSL Şampiyonu Beşiktaş

keskinli

sagol bahadir türkceyi türkceye cevirin icin :D
anlasilan yine yanlis yoldayiz

delgado1008

Ben Öyle düşünmüyorum ibodan kurtulmak için seric iyi bir transfer guıntı de ilk geldiğinde herkes dalga geçiyordu 30 yaşında italyan diye nasıl oynadığını herkes gördü.
Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran Türk Halkı'na Türk Milleti denir...

carsi52

AdamLar resmen daLga geçiyor ya.
AnLaşıLan yine kazıkLanıyoruz :-\
Bölünür senin için uykular!

NoPasaran

Aşk bu Aşk !

volkanca.net